Hangi bebek bakım ürünlerini kullanıyorsunuz

su00

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2013
3.494
1.801
Kızlar merhaba artık yavaştan almaya başlamam lazım ama kafam aşırı karışık. Instagramda cogu kisinin bildigi ürünleri inceleyen bir sayfa var. Kimisi reklam yapıyor bi ovdugunu bir gün kotuluyor diyor o yüzden guvenemedim ama kafami karıştırmasına da izin verdim

Mustela öneriliyor fakat çok pahalı geldi
Şampuanda sebamed deterjanda dalin granül nasıldır ki?
Pişik kreminde sudocrem hakkinda olumsuz şeyler yazmış kafam karıştı kullananlar etkisinden cok memnun ama içeriği kötü demiş. Bepanthol desitin sudocrem arasında kaldım.
Bebek yagı kullanmali miyim kantaron mu kullanmaliyim. Kafam cook karışık yardım lütfen 😂😂😂

Kızlar merhaba artık yavaştan almaya başlamam lazım ama kafam aşırı karışık. Instagramda cogu kisinin bildigi ürünleri inceleyen bir sayfa var. Kimisi reklam yapıyor bi ovdugunu bir gün kotuluyor diyor o yüzden guvenemedim ama kafami karıştırmasına da izin verdim

Mustela öneriliyor fakat çok pahalı geldi
Şampuanda sebamed deterjanda dalin granül nasıldır ki?
Pişik kreminde sudocrem hakkinda olumsuz şeyler yazmış kafam karıştı kullananlar etkisinden cok memnun ama içeriği kötü demiş. Bepanthol desitin sudocrem arasında kaldım.
Bebek yagı kullanmali miyim kantaron mu kullanmaliyim. Kafam cook karışık yardım lütfen 😂😂😂
hiçbiri..hepsinde kimyasal var..kesinlikle naturalive beauty öneririm temiz içerik helal sertifikalı..hı ben doğal keçi sütlü sabun kullanıyorum küçüklüğünden beri..pişik içinde kantaron kremi kullandım..onun dışında çok birşey lazım değil..instagramda pür şifa krem sabun sayfası var onun ürünleride tamamen temiz içerik mühendis anne kendisi yapıyor

hiçbiri..hepsinde kimyasal var..kesinlikle naturalive beauty öneririm temiz içerik helal sertifikalı..hı ben doğal keçi sütlü sabun kullanıyorum küçüklüğünden beri..pişik içinde kantaron kremi kullandım..onun dışında çok birşey lazım değil..instagramda pür şifa krem sabun sayfası var onun ürünleride tamamen temiz içerik mühendis anne kendisi yapıyor

Instagramdan ürün almakla uğraşamam canım yaa her yerde bulabileceğim ürün istiyorum.naturalive beauty dedigin nerede satılıyor?

Bebek bakım ürünü de mi kullanmıyorsunuz 🤦‍♀️

İlk dönem musteladan şaşmayın.
Yenidoğan dönemi hassas.
Ayrıca kimyasal falan da yok:)

Sonrasında sebamed vb ürünler olabilir, çocuk doktorunuz önerir zaten sonrası kolay.
Ama ilk etap mustela set alın 6 ay kullanın.

Ben sebamed şampuan aldım ikili yaklasik 8 ay falan gidiyor gayet de memnundum bir de bebek yağını almıştım 3. Ye de aynen böyle düşünüyorum. Dalin vs yağlı bi tabaka bırakıyor durulanmiyor sanki.

Ben chicco şampuan aldım bebeğim saçlı bir bebek ve saçları dökülmedi. Diğerleri gelmedi kuzuma.
Sabun olarak bübchen
Bebek yağı Bübchen kullandım ,gazlı bebek olduğu için sık sık bebek yağıyla masaj yaptım. Altını her aldiğimda. Bübchen de bitkisel içerikli .
Toz deterjanı Roxy almıştım memnun kaldım onunla devam. Omo sıvı bebek deterjanı almıştım olduğu gibi duruyor.
Üni baby yumuşatıcı yi da çok sevdim bebeğim 11 aylık oldu dün. Hala bunlarla devam.
Bebek bezi prima dan memnunuz.
Mustela en iyisi ama ben neyle başladıysam onunla devam ettiğim için mustela denemedim. Biraz pahalı almayı düşündüm gittim almaya bübchen alıp çıktım. Niye ben dr bilmiyorum 😁

Zararsiz icerige cok dikkat ediyorum
Sampuan, sivi deterjan,e bebek baby me
Bez molfix sleepy
Islak mendil sok bebeland yenidogan
Pisik icin hametan,kantoron yagi
Pisikten korumak icin kantoron yagi desitin popolin
Vucudunu yaglamak icin hindistan cevizi yagi

İlk dönem musteladan şaşmayın.
Yenidoğan dönemi hassas.
Ayrıca kimyasal falan da yok:)

Sonrasında sebamed vb ürünler olabilir, çocuk doktorunuz önerir zaten sonrası kolay.
Ama ilk etap mustela set alın 6 ay kullanın.
Ben de mustela hakkinda güzel şeyler okudum ama diğer ürünlerle aşırı fiyat farkı varr. Ve ilk neyle baslarsan onunla gider diyolar

Ben sebamed şampuan aldım ikili yaklasik 8 ay falan gidiyor gayet de memnundum bir de bebek yağını almıştım 3. Ye de aynen böyle düşünüyorum. Dalin vs yağlı bi tabaka bırakıyor durulanmiyor sanki.

Sebamed içeriği temiz mi pekii

Ben chicco şampuan aldım bebeğim saçlı bir bebek ve saçları dökülmedi. Diğerleri gelmedi kuzuma.
Sabun olarak bübchen
Bebek yağı Bübchen kullandım ,gazlı bebek olduğu için sık sık bebek yağıyla masaj yaptım. Altını her aldiğimda. Bübchen de bitkisel içerikli .
Toz deterjanı Roxy almıştım memnun kaldım onunla devam. Omo sıvı bebek deterjanı almıştım olduğu gibi duruyor.
Üni baby yumuşatıcı yi da çok sevdim bebeğim 11 aylık oldu dün. Hala bunlarla devam.
Mustela en iyisi ama ben neyle başladıysam onunla devam ettiğim için mustela denemedim. Biraz pahalı almayı düşündüm gittim almaya bübchen alıp çıktım. Niye ben dr bilmiyorum 😁

Bübchen nerede satılıyor? Dalin granül sabun hakkında ne dusunuyorsunuz pekii

Zararsiz icerige cok dikkat ediyorum
Sampuan, sivi deterjan,e bebek baby me
Bez molfix sleepy
Islak mendil sok bebeland yenidogan
Pisik icin hametan,kantoron yagi
Pisikten korumak icin kantoron yagi desitin popolin
Vucudunu yaglamak icin hindistan cevizi yagi

Desitin iyi mi yaa? Ben dr duydum o malum instagram sayfasindan ama emin olamadim çevremde kullanan kimse yok. Ve neden sıvı deterjan tercih ettiniz granül sabun tozu kalinti birakiyo diyolar diye mi vee yumuşatıcı kullaniyor musunuz

Ben de mustela hakkinda güzel şeyler okudum ama diğer ürünlerle aşırı fiyat farkı varr. Ve ilk neyle baslarsan onunla gider diyolar
Öyle bir şey yok.
Set içeriğindeki şampuan, vücut losyonu, yağ, vücut şampuanı ve köpüğü en az 7 8 ay yeterli bir kullanım sağlıyor.
Pişik kremi bitebilir sma zaten buna gerek yok, sudocrem ya da bepanthen baby çok güzel kremler.
Şuanki fiyatlarına inanın hakim değilim üç sene önce 200 civarına aldım çantalı seti ama iki çocuğumda da kullandım hatta temizlik sıvısı var yıkamadan silmeye kullanılıyor, onu da kusma vs durumlarda kullandım.
Çocuklar 3 yaşına geldi kremler asla bitmedi yani.
Şampuan olarak konak dönemi geçtikten sonra ne kullandığınız önemli değil, mustela devam etmek zorunda değilsiniz.

Atıyorum bebeğiniz cildi hassastır ona uygun bir şey önerir doktorunuz.
Şu sıralar komili zeytinyağı içerikli olanı kullanıyorum çocuklara, çok memnun kaldım.

Bübchen nerede satılıyor? Dalin granül sabun hakkında ne dusunuyorsunuz pekii
E bebek, cıvıl ,mini city her yerde var canım hepsi burada n11 de daha uygun fiyata alırsın. Ben şampuanını da almayı düşünüyorum bakalım. Dalın granül kullanmadım ama granül sabun olarak roxy tercih ettim bitkisel diye. Granül sabunlar iyi bence dalın de kötü değildir diye umuyorum

Sabun olarak bübchen

Tavsiyenizle bübchen markasini inceledim. Pisik kremi bebek yagi sampuan üçünü de bu markadan tercih ettim. Teşekkür ederim 😊😊

Tavsiyenizle bübchen markasini inceledim. Pisik kremi bebek yagi sampuan üçünü de bu markadan tercih ettim. Teşekkür ederim 😊😊
Rica ederim ne demek. Umarım memnun kalırsınız. Sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım🤗

Ben doğumdan önce Mustelanın setini almıştım gayette memnun kaldım hala da kullanıyorum bebeğim de şiddetli egzema var altını her değiştirdiğimde kremlemek zorundayım sudocrem de pişik için kullanıyorum şuan bir sıkıntı çıkmadı. Özellikle bebeğimin vücudundaki nemi kaybetmemesi için sıvı vazelin kullanıyorum.

Saraçoğlu magszasindan doğal ürünler kullanıyorum .
Tafsiye ederim memnunum. Kendimden çocuğa kadar doğal şeyler yer içer ya da deterjan kullanıyorum. Başta pahalı geliyor ama sağlık için değer sonrasında hepsi birden aynı anda bitmedği için masraf göze batmıyor.

instagramda muhendisinoglu diye bir sayfa var sebamed sabun doğalmış ama şampuan vs aynı şey değil diyor ..Vücudu için saf zeytinyağını dumanı çıkana kadar ısttım soğuduktan sonra boş bir sprey şişesine koydum (kolonyacıdan almıştım) banyo sonrası zeytinyağı ile yağlıyorum.. Pişik önleyici desitin kullanıyorum memnunum .bebeğimşn cildi aşırı hassas ve iyi koruyor. belirttiğim sayfada bezden pişik kremlerine birçok ürünün incelemesi var bütçenize uygun olanlara bakabilirsiniz..

X