Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Hangi Fondöteni Kullanıyorsunuz?

Este Louder double wear kullanıyorum baya iyi kapatıyor ama gel gör ki çıkmıyor. Bende physicians formula kullanmayı düşünüyorum. Kullunan var mı acaba ?

Canım ben Rimmel markanın stay matte fondotenini kullanıyorum. Çokta memnunum. Watsons tan alıyorum ve orada da çok satanlar arasında denemeni öneririm.

garnier bb krem kullanıyorum sadece eğer özel bi davete gideceksemde NYC fontötenimi kullanıyorum üstüne pudrayla ..

christian dior kullanıyorum normalde fondotende. ondan önce de bir süre channel kullandım. şimdi denemek için clinique aldım. genelce hafif yapılı fondotenleri tercih ediyorum. aşırı yağ bazlı ve tabaka olmaması lazım. bu söylediğim markaların kapatıcılığı çok yüksek değil o yüzden ama öyle aşırı kapatıcılığa da ihtiyaç duymuyorum.

Dior BB Cream kullaniyorum ve bayiliyorum kendisine yalniz sürekli kullanimda 2-2,5 ayda bitiyo ya benim 3. tüpüm kullandigim suan

Merhaba kizlar, ben Cecile'in No Transfer Make-Up aldim 2 gun once ama yuzumu cok kuruttu kalip gibi oldu resmen değiştirmeyi dusunuyorum hangi fondoteni almaliyim yuzum asiri derecede kuru fondoten sürmeden once krem de suruyorum dermocare'in ama hala kuru bi onerisi olan var mı?

Yves Rocher - Pure Light

Kapatıcılığı süper değil ama kalıp gibi yüze yapışmıyor. incecik ve düzeltici özelliğe sahip.
kısacası ben memnunum

Merhaba kizlar, ben Cecile'in No Transfer Make-Up aldim 2 gun once ama yuzumu cok kuruttu kalip gibi oldu resmen değiştirmeyi dusunuyorum hangi fondoteni almaliyim yuzum asiri derecede kuru fondoten sürmeden once krem de suruyorum dermocare'in ama hala kuru bi onerisi olan var mı?
rimmel match perfection öneririm. nemlendirme özelliği iyi. yalnız pek kapatıcılığı yok kalıp gibi durmuyor. fiyatıda uygun watsonslardan bulabilirsin. bunun dışında loreal lumi magicte kuru ciltler için çok güzel. cilde doğal bir ışıltı veriyor.

Estee Lauder Double Wear ve Loreal True Match.
Şu aralar Loreal'i daha fazla kullanıyorum, çünkü Double Wear çok yoğun bir fondöten.

Şu aralar loreal infallible 24 saat fondoten ve rimmel lasting finish nude fondotenleri kullanıyorum loreal daha yoğun kapatıcı,rimmelin kapatıcılığı daha az ama ikiside kalıp gibi değil tüm gün yağlandırmıyor cildi,bide mac matcmaster fond.sipariş ettim merakla bekliyorum

Benim sivilcem filan yok cildim de kuru ama koyu renkte çillerim var 1-2 yıldır maybelline affinitone var pudralı onu kullanıyorum yapısı çok iyi ve şu ana kadar çillerimi en iyi kapatan fondöten bu

Amypondd bende de aynı sorun var. Size özellikle Dermablend Professional cover kremi öneririm. Mükemmel bir şey. San bir yıldır kullanıyorum ve çok çok memnunum

X