Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Hangi Fondöteni Kullanıyorsunuz?

Ben son bir yıldır kullanıyorum, gerçekten çok güzel, tavsiye ederim. Hem çok doğal duruyor ve hem de güneş koruyuculu. En koyu renk farklarını bile kapatıyor. Ben de tesadüfen bu siteden adını duymuştum daha önce, araştırdım gerçekten onun gibisi yok. Çok memnunum, yaz kış kullanıyorum.

Merhaba zumrutsevcan ,Bu ürün Türkiye de satılıyormu acaba ben bulamadım siz nerden alıyorsunuz.

Ben yurt dışına çıktıkça alıyorum, evet Türkiye de yok. Ancak yabancı sitelerden sipariş verebilirsiniz.

Arkadaşlar şimdi gördüm konuşmalarınızı. Biliyorsunuz yurt dışından kozmetik siparişi vermek yasak. Sipariş veremezsiniz.

Sevgili Kefirkizi, yurt dışından kozmetik siparişi vermek yasak ben de biliyorum. Şimdi biraz önce arkadaşımla konuştum. Strawberrynet.com Turkiye ye gönderime başlamış, oradan sipariş verebilirsiniz dedi. Nilüfer hanım strawberrynet.com dan sipariş verebilirsiniz. Sanırım artık bende oradan sipariş vericem.

zumrut sevcan desteğin için teşekür ederim.strawberrynet.com artık ürün getirmiyor diye biliyorum.Site tekrar aktifmi olmuş. Bir araştırayım bakalım

deborah marka fondöteni ilk kez kullandım ve memnun kaldım...bir çok çeşidi var bu şişeyi bitirebilirsem diğer ürünlerinden almayıda düşünüyorum tabi indirime denk gelerek...

sevgili zumrut sevcan, siteyi araştırdım .ve sipariş vereceğim yardımların için teşekür ederim .Sipariş sonrası yorumlarımıda paylaşırım.

Nilüfer hanım, strawberrynet.com Ocak sonundan beri Türkiye ye gönderim yapmaya başlamış. Arkadaşlar sipariş etmişler ve getritmişler. Ben daha önceden birkaç kez ürün siparişi vermiştim, ancak uzun zamandır vermiyorum. Şimdi vereceğim tekrar. Sizin için söylediğim ürünün bağlantısını da aldım. Gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Herhangi bir problem yaşamazsınız. Ürün gerçekten çok iyi. Sipariş verirseniz haberim olsun:))

19 rengi var, ben fildişi olanı kullanıyorum.
eskiden bu sitenin fiyatları baya uygundu.
şimdi baktım sevilden tekin acardan daha pahalı ürünler.
nedeni hakkında bir bilginiz var mı?

Ben son bir yıldır kullanıyorum, gerçekten çok güzel, tavsiye ederim. Hem çok doğal duruyor ve hem de güneş koruyuculu. En koyu renk farklarını bile kapatıyor. Ben de tesadüfen bu siteden adını duymuştum daha önce, araştırdım gerçekten onun gibisi yok. Çok memnunum, yaz kış kullanıyorum.

Merhaba zumrutsevcan ,Bu ürün Türkiye de satılıyormu acaba ben bulamadım siz nerden alıyorsunuz.

Arkadaşlar şimdi gördüm konuşmalarınızı. Biliyorsunuz yurt dışından kozmetik siparişi vermek yasak. Sipariş veremezsiniz.

El insaf! 8 üyelik alıp reklam yapmanın zirvesine oturmuşsunuz.
mesenaysel
cancanilayda
gul_ten68
candansema
zynyapraklar

kesinlikle ; Maybelline 24H Cam Fondöten.. yaklasık 3yıldır kullanıyorum ki normalde cildimde hemen iz ve sivilceler çıkar..fakat bu fondöten de ne sivilce ne başka bişey hiç bir yan etki yapmadı mükemmel!! :)

X