Anket hanimlar kac yillik evlisiniz?

hanimlar kac yillik evlisiniz??

• Ankete Katılan
    354
helal olsun arkadaslarima kolay degil bunca yil evli kalabilmek hepiniz de elleri öpülecek insanlarsiniz dünyanin cok yerinde insanlar evlilige tesvik edilirken. baska ne diyebilirim bilemiyorum.

vaaaay Maşallah valla 35 ve 19 yıl ne güzel ben 4 senelik evliyim ve 1 yaşında bir kızım var bu arada çok mutluyum ya Allah bi zeval vermez İnşallah

12 senelik evliyim :nazar:
bütün evli hanımlarımızın mutlulukları daim olur inşallah ALLAH'ım ailelerimize sağlık ve mutluluk nasip etsin :1hug:

Güneş tebrik ederim dile kolay 35 yıl.Bir yastıkta kocayın inşallah .Ben de 11 yıllık evliyim

bırbuçuk senelık evlıyım:))butun bebek isteyen evlılerın dilekleri gerçek olsun inşallah

süpürgecim canım ablacım darısı başımıza..ne mutlu gururla söylemek:1hug:

ben henüz 50 günlük evliyim bu gün tam 50 gün oldu inşallah 50 yıla da ulaşırız :asigim:

Biz 13.seneye girdik.13 uğursuz derler ama ben bizim için buna inanmıyorum evlililik yaşlandıkça özellikle saygı devam ediyorsa eşler genç kalıyor.bizde böyle oldu. Kızımız ve oğlumuzda bizi taçlandırdı.Rabbbim herkesin yuvasından sağlığı.sevgi saygıyı ve bol kahkahayı eksik etmesin

süpürgecim canım ablacım darısı başımıza..ne mutlu gururla söylemek:1hug:
ben henüz 50 günlük evliyim bu gün tam 50 gün oldu inşallah 50 yıla da ulaşırız :asigim:
amin canimm:1hug: henüz taze gelinsinn daha nice senelere insallahh.
Biz 13.seneye girdik.13 uğursuz derler ama ben bizim için buna inanmıyorum evlililik yaşlandıkça özellikle saygı devam ediyorsa eşler genç kalıyor.bizde böyle oldu. Kızımız ve oğlumuzda bizi taçlandırdı.Rabbbim herkesin yuvasından sağlığı.sevgi saygıyı ve bol kahkahayı eksik etmesin
amin canim allah mutlulugunu daim etsin insallahh:1hug:

2000 yılında evlendik çok şükür halen devam Rabbim kimsenin yuvasını bozmasın herkeze daha nice uzun yıllar ollsun:içelim::içelim:
aminnn canimm :1hug:

X