Günlük Kombinler Haşema bonesi yerine ne kullanabilirim

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

slnngll

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
5
1
29
Bu sene ilk kez haşema giyeceğim ve bonesinden hiç boşlanmadım cok komik duruyor. başka model bulamadım int den almaya da vaktim yok. o bone yerine ince bir şalı bone gibi sararak kullansam olur mu? denedim cok daha rahat ve hoş görünüyor. illaki haşema bonesi mi takmak gerekiyor ilk kez giyeceğim için bilemiyorum

Denizde o şal sıyrılıp çıkabilir kayabilir perişan olursun bence. Bende haşemanın bonesinden hoşlanmayınca dolama bone aldım. O hiç kaymıyo hemde gayet güzel duruyor

Bu sene ilk kez haşema giyeceğim ve bonesinden hiç boşlanmadım cok komik duruyor. başka model bulamadım int den almaya da vaktim yok. o bone yerine ince bir şalı bone gibi sararak kullansam olur mu? denedim cok daha rahat ve hoş görünüyor. illaki haşema bonesi mi takmak gerekiyor ilk kez giyeceğim için bilemiyorum
Şifon şalı yemeni bağlar gibi bağla canım. Sonra bir ucunu döndür yani sarmal yap tepeden geçir diğer ucunu da öyle yap onu da onun önünden geçir hem çok hoş duruyor bak böyle

Eklentiler

• IMG_20210821_233541.jpg
    IMG_20210821_233541.jpg
    71,5 KB · Görüntüleme: 321
Şifon şalı yemeni bağlar gibi bağla canım. Sonra bir ucunu döndür yani sarmal yap tepeden geçir diğer ucunu da öyle yap onu da onun önünden geçir hem çok hoş duruyor bak böyle
evet cok hoş durmuş bende böyle birşey denedim gayet güzel oldu sanırım böyle yapacağım 😇

X