Haşlanmış limon suyu kullanıp faydasını görenler

migii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2013
11
0
Haşlanmış limon suyu kullanıp zayıflayan var mı? Bana yardımcı olun lütfen. Nasıl yapılacak kac gün sürecek detaylı anlatın bana...

Ben bu kürü uyguladim arkadaslar.bir ayda 6 kilo verdim.yaptiginiz karisimi bir hafta iciyorsunuz zaten.her sabah hazirlama derdi yok.ustelik cok guzel enerji veriyor

Aksamdan hazirlarsaniz daha iyi dinlenmis oluyor.bes tane limon.bes dis sarimsak.iki uc santim taze zencefil.iki litre su.limonlari bir kaseye sıkın.uzerine sarimsagi ve zencefili rendeleyin veya blendirdan cekin.tencereye iki litre suyu koyun.siktiginiz limonun kabuklariyla birlikte kaynatin 15-20 dakika.kabuklar iyice yumusayinca diger hazirladigimiz sarimsakli karisimi dokelim.bes dakikada onunla kaynatin ve altini kapatip sabaha kadar sogumasini bekleyin.sabah hepsini blendirdan cekin ve suzun.ben ince buyuk suzgecle suzdum.biraz kivamli bi icecek oluyor

Her sabah ac karnina bir su bardagi icin.tadi biraz tuhaf o yuzden arkasina hemen bir bardak su icin.kahvaltidan en az yarim saat once yapin bunu.zaten bunu icince hic bisey yemek istemiyorsunuz:KK43:

Ben bir ay duzenli icerek 6 kilo verdim.spor yapsaydim daha fazla verebilirdim.simdi vucudum bagisiklik yapmasin diye 15 gun ara verdim.bu vermis oldugum aradada sabahlari ilik elma sirkesi limon iciyorum.bir bardak suya yarim limon ve bir yemek kasigi sirke.dinclik veriyor

Aksamdan hazirlarsaniz daha iyi dinlenmis oluyor.bes tane limon.bes dis sarimsak.iki uc santim taze zencefil.iki litre su.limonlari bir kaseye sıkın.uzerine sarimsagi ve zencefili rendeleyin veya blendirdan cekin.tencereye iki litre suyu koyun.siktiginiz limonun kabuklariyla birlikte kaynatin 15-20 dakika.kabuklar iyice yumusayinca diger hazirladigimiz sarimsakli karisimi dokelim.bes dakikada onunla kaynatin ve altini kapatip sabaha kadar sogumasini bekleyin.sabah hepsini blendirdan cekin ve suzun.ben ince buyuk suzgecle suzdum.biraz kivamli bi icecek oluyor

Mideniz ağrımıyor muydu
Yemenize de dikkat ettiniz mi?
Limon yağ yakıcı ama zararı olur mu

Yok midem agrimadi hic arkadasim.zaten bu icecek biraz kivamli oluyor.o yuzden tok tutuyor.ben cok asiri dikkat etmedim yememe.bol su icmeye ozen gosterdim sadece

Ben bir ay duzenli icerek 6 kilo verdim.spor yapsaydim daha fazla verebilirdim.simdi vucudum bagisiklik yapmasin diye 15 gun ara verdim.bu vermis oldugum aradada sabahlari ilik elma sirkesi limon iciyorum.bir bardak suya yarim limon ve bir yemek kasigi sirke.dinclik veriyor
Teşekkür ederiz canım biz de deneyelim. Şimdi özetle sabah ve akşam yemeklerden önce içiyoruz değil mi?

Kısin yapmak daha mantikl.havalar sicakken yaptiginda zencefilin verdigi sicaklikla insana fenalik geliyor :KK70:

X