Hatalarım tehdit edilmek ve çaresizlik kınamayın ne olur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bu kadar tehdit eden adam neden sustu neden
E daha ne istiyorsunuz anlamadım ki ne güzel arayıp sormuyormuş.

Ayrıca eşiniz evlendiğinizde bakire olmadığınızı anlamıştır. Niye eski sevgilinizin tehditlerine tamam dediniz? Ortalığı ayağa kaldırmanız gerekirdi. İki gün sonra çıkıp çocuk belki benim dese ne yapacaksınız?

Karısının ahı tutmuş demek ki siz de akıl ruh sağlığınızdan olmuşsunuz. Adamı tehdit etmişsiniz oda bırakmış peşinizi, neyi merak ediyorsunuz? Tövbe edin unutun gitsin artık..

Onunla.tamamen görüşmeyi kestikten 2 yıl sonra çocuk oldu bu olay ilk evlendiğim seneydi 5 yıldır evliyim

Şimdi sizi nasil kınamayalım hanimefendi?Resmen eşinize ihanet etmişsiniz eşinizde garibim hiç birşeyden haberi yok bir öğrense adam kalpden gidicek ya.
Ve zaten evli bir adamla ilişki yaşamışsınız daha önce bu adam herhalde hala evli oldugu halde peşinizdeydi?1yıl gecmiş zaten daha neyi kurcalıyorsunuz ki.Ben eşinize üzüluyorum şu an.

Takıntı yapıp beni bu hale getiren oydu.
Yalvaran bendim
Adamın evli olduğunu bile bile gidip onca zaman birlikte olurken karısını düşündünüz mü hiç? Naneyi yerken hım hım, sapa gelince meee... yok öyle bir dünya. Oturup kocanizla konuşun ya da boşverin onun başını yakmayın yekten boşanın..

Çocuğum olmadan bitmişti arada arıyordu çocuğum 2 yaşına girecek 1 yıldır tamamen tehditleri kesti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…