Hatalı olan ben miyim o mu?

Hastayım demişsiniz cevap vermemiş, neyin helalliği yahu?
Geçmiş olsun ama komik olmuş, biri bana böyle mesaj atsa bayağı ortamda anlatırım bunu, üzgünüm...
Çok teşekkür ederim, beni önemsiz gördüğünün farkındaydım ama bu kadar olduğunu bilmiyordum, ben sevmediğim biri bile olsa bu durumda geçmiş olsun der halini sorardım, ben bide o kadar üzülmüştüm ki niye ona öyle soğuk davrandım kalbini mi kırdım diye benim daha çok kırıldı

Çok teşekkür ederim, beni önemsiz gördüğünün farkındaydım ama bu kadar olduğunu bilmiyordum, ben sevmediğim biri bile olsa bu durumda geçmiş olsun der halini sorardım, ben bide o kadar üzülmüştüm ki niye ona öyle soğuk davrandım kalbini mi kırdım diye benim daha çok kırıldı
Fazla ısrarcı ya da tacizkar veyahut yapışık davrandığınızı düşündünüz mü?
Yani karşı tarafa bayağı dadanma söz konusu, ayrılmışsınız bitmiş.
Böyle bir mesaj çok yersiz, lütfen bu duruma düşürmeyin kendinizi.
O sizsiniz, herkesten sizin gibi tepki vermesini bekleyemezsiniz.

evet hatalısın.
çocuğun başına silah mı dayadın 2,5 sene senle konuşsun diye ne helalliği allasen..
Yahu ortada bişe yok ki, konu sahibi kendi kendine gelin güvey olmuş yıllarca. Seviyorum demiş adam reddetmiş, aşığım demiş adam ben sana karşı bişey hissetmiyorum demiş. Son hamlede artık e gel madem sevişelim başka bişi bekleme demişti yanlış hatırlamıyorsam bi daha görüşmicem dedi. Şimdi hastayım helallik istedim ayağına yine iletişim kurmaya çalışıyor.

Bu arada cok gecmis olsun. Acil sifalar dilerim.
Buyugun olarak sunu soyleyim. Hayatina bir suru insan girip cikacak. Bir suru insan taniyacaksin. Lutfen kendine deger ver. Sana deger vermeyen insanlarin totosunu kaldirma. Mesaj atman hata olmus. Antidepresan kullanman senin ozelin. Senin ozelin sende kalmali. Bu kadar ozel bir seyini senin icin ozel biriyle paylas. Ama bu o kisi degil. Lutfen artik kendini sev. 5 para etmeyen birileri icin kendini altin tepside sunma.

Bence şu bahaneyi geçin bi isterseniz
Zaten burada biz bizeyiz bize niye bahane uyduruyorsunuz?
Ölecek olsam ve hiçbir şey hissetmiyor olsam aklıma asla eski sevgililerim gelmez
Zaten ölümcül hasta değilsiniz. Umarım hafif bir şekilde atlatırsınız.
Eski sevgilinize bence daha yazmayın. Şansınızı denemişsiniz ama tutmamış.
Bu saatten sonra önünüze bakın.
İlişkinizin geçmişiyle ilgili olan kısmı okumadım.
Ama bana da eski sevgilim korına oldum yazsa bu da yeni moda bahane sanırım derdim. Sizinki de öyle demiş büyük ihtimalle
Açıkçası şu an mesaj attığım için kendimi ayrıca salak gibi hissediyorum, keşke atmasaydım bendeki bu duygusallık huyundan nefret ediyorum, bidaha asla mesaj atmam ona kendime söz verdim

Yahu ortada bişe yok ki, konu sahibi kendi kendine gelin güvey olmuş yıllarca. Seviyorum demiş adam reddetmiş, aşığım demiş adam ben sana karşı bişey hissetmiyorum demiş. Son hamlede artık e gel madem sevişelim başka bişi bekleme demişti yanlış hatırlamıyorsam bi daha görüşmicem dedi. Şimdi hastayım helallik istedim ayağına yine iletişim kurmaya çalışıyor.
Valla mesaj attığım için çok pişmanım şu anda keşke yapmasaydım ama artık asla yazmayacam bu hastalık psikolojisi olmasa zaten yazmıyordum ona aylardır, artık hiç yazmam

Bu arada cok gecmis olsun. Acil sifalar dilerim.
Buyugun olarak sunu soyleyim. Hayatina bir suru insan girip cikacak. Bir suru insan taniyacaksin. Lutfen kendine deger ver. Sana deger vermeyen insanlarin totosunu kaldirma. Mesaj atman hata olmus. Antidepresan kullanman senin ozelin. Senin ozelin sende kalmali. Bu kadar ozel bir seyini senin icin ozel biriyle paylas. Ama bu o kisi degil. Lutfen artik kendini sev. 5 para etmeyen birileri icin kendini altin tepside sunma.
Çok teşekkür ederim, kendime değer vermedim geç olsa da farkına vardım, pişman oldum mesaj attığım için ama geri de alamıyorum bidaha da asla yazmam ona

alttaki eklemeyi okumamıştım. ama şu gel sevişelim denilen konuyu hatırlıyorum.
neyse sonuç olarak yine aynı şeyi diyecem ne helalliği allasen :işsiz:

alttaki eklemeyi okumamıştım. ama şu gel sevişelim denilen konuyu hatırlıyorum.
neyse sonuç olarak yine aynı şeyi diyecem ne helalliği allasen :işsiz:
Onun helallik istemesi gerekirdi haklısınız aslında bu hastalıktan dolayı psikolojim alt üst oldu, hata yaptım pişman oldum mesaj atarak bidaha asla atmam, asıl kötü olan o değil miydi sizce, ben bide ona neden soğuk davrandım diye kendimi üzüp duruyordum

Tamamını okuyamadım kusura bakmayın, ancak genelde eski sevgililer hastayım serum takıldı, bayramın mübarek olsun, kandilin mübarek olsun fırsatlarını kaçırmadığı için bu bi klişeye dönüştü belki inanmamış bile olabilir :) Geçmiş olsun
yoğun bakımda değilsen ağır covid geçirmiyorsan ne helallliği allesen değil mi çok haklısınız tamamen bahane edip aramış konu sahibi karşı taraf da yememiş tabiki.ayrıca antidepresanlar konu sahibinin yazdığı etkileri yapmaz o da bahane bence.

Coronayla ilgili bölüm 3 saniye, geri kalan bölüm 97 saniye

Özet coronayım diyerek karşı tarafa duygu sömürüsü yaparak barışmaya çalışmışsın ama işe yaramamış.
Ayrıca ruh halin çok dengesiz izlenimi veriyor yazdıklarından.

Benden bu kadar..

Gerçekten hayatta gördüğüm en cig hareketlerden hastayim hakkini helal et ile kolda serum fotosu. Acayip irite eder beni. Iki gram saygim varsa da gider.
Gecmis olsun. Ama cocugu rahat birakin artık bence
1 aydır bronşitim yeni yeni düzeldim ama kimseyi aramadım yahuu hakkını helal et diye ha ha ha.

yoğun bakımda değilsen ağır covid geçirmiyorsan ne helallliği allesen değil mi çok haklısınız tamamen bahane edip aramış konu sahibi karşı taraf da yememiş tabiki.ayrıca antidepresanlar konu sahibinin yazdığı etkileri yapmaz o da bahane bence.
Antidepresan etkisine girdim sanip icindekileri disa vurmuş 😅 boyle antidepresan mi olur 🤣

X