Hatalı olan ben miyim o mu?

Ama kız yorumlarda farklı anlatıyor , yok oğlan çok üzerine düşmüş başlarda falan fistan ...kafam iyice karıştı 🥴
Kendi kendine gelin güvey olma şeysi o. Bir iki kez grup halinde yemeğe çıkma, bir kez başbaşa buluşma ama orda da söylemiş sana o gözle bakmıyorum, kimseyi hayatımda istemiyorum, fotoğrafımızı paylaşma falan diye.

Kendi kendine gelin güvey olma şeysi o. Bir iki kez grup halinde yemeğe çıkma, bir kez başbaşa buluşma ama orda da söylemiş sana o gözle bakmıyorum, kimseyi hayatımda istemiyorum, fotoğrafımızı paylaşma falan diye.
İlk 3 ay çok söyledi gezelim buluşalım diye telefondan da aradığı çok oldu ben buluşmayınca hep ortak arkadaşlarla aynı ortamda bulundum onunla

Bence siz çoğu şeyi yanlış değerlendirdiniz hep ,karşınızdaki gayet sabırlı... belki başka sevgilisi var size cvp vermemesi kadar normal bişiy bu.. artık siz her durumda onu zırt pırt aramayın..ne alaka yani...
Haklısınız ilgisini yanlış değerlendirmiş olabilirim ama cinsellik istemesi garip değil mi sizce de sevgili olmadan

O senin ona olan ilgini bal gibi hissetmis, biliyor. Sana karsi birsry hissetmese de ara ara sana yazarak kendi egosunu sisiriyor. Iligiyi kendi uzerine cekerek egosunu tatmin ediyor. Sen onun kendisini degerli ozel hissetmesini saglamissin hep. Dusunsene birisi seni sevse ama sen sevmesen onun seni sevmesi hosuna gider degil mi? O da bu ilgiyi gormek istedikce seninle oynamis, senin ona olan zaafini kullanmis. Eger kabul etse idin de seninle sadece sevismek icin beraber olacakti. Sadece cinsellik...
Birak bu pisligi. Dunyada iyiler de var. Daha kimler karsina cikacak. Ama sen bu kadar pasif olursan, kendini secmezsen bu enerji ile karsina hep bu tipler cikar. Ozguvenini kazan, kendini sev, bak hayat karsina kimleri cikariyor.
Keske bana yazmasaydı, sevmiyorum dediği zaman direk engelleseydi ben zaten unutup yoluma bakardım ruh hastası değilim, ama bana da yazmaya devam etti bana da böyle umut oldu, ama bu olaydan sonra da yazacak kadar ruh hastası değilim kendi hayatıma bakmam lazım

İlk 3 ay çok söyledi gezelim buluşalım diye telefondan da aradığı çok oldu ben buluşmayınca hep ortak arkadaşlarla aynı ortamda bulundum onunla
Yav tamam ilk üç aydı o, ilgisini çektin o dönem sonra seni tanıyınca olmayacağına karar verdi. Bunu sana defalarca söyledi. Sen niye yapıştın adama yıllarca?

O değil de konunun Corona ile başlayıp, coronayla hiç ilgisi olmaması...

Konu sahibi Bütün gece coronacan ın günahını aldın. Bence önce ondan helalllik iste...

Yav tamam ilk üç aydı o, ilgisini çektin o dönem sonra seni tanıyınca olmayacağına karar verdi. Bunu sana defalarca söyledi. Sen niye yapıştın adama yıllarca?
Ona ilk 3 ay yuzune soğuk davranıp telefonda ilgili konusunca onunla dalga geçtiğimi mi düşündü diye kendimi kötü hissettim, konuşmamın bir nedeni de bu aslında onunla dalga geçmediğimi onu sevdiğimi anlatmaya çalıştım, o da benimle konuştu hep 2.5 sene ondan böyle uzadı

Keske bana yazmasaydı, sevmiyorum dediği zaman direk engelleseydi ben zaten unutup yoluma bakardım ruh hastası değilim, ama bana da yazmaya devam etti bana da böyle umut oldu, ama bu olaydan sonra da yazacak kadar ruh hastası değilim kendi hayatıma bakmam lazım
Artik gecmisi bumirakir misin. Gecmisi biraknadigin surece onune bakamazsin. Hicbirimiz dirt dortluk degiliz. Hayatimiz hatalarla dolu. Hatalar ogrenmemiz buyumemiz icin. Hatakara takilma, dersini cikar yoluna bak. Bir daha benzer bir olay yasadiginda biri seni sevmiyirum deyip sana yazmaya devam ettiginde hadi be oradan dersin yazmazsin. Yapilacak seyin ne oldugunu biliyorsun artik, ogrendin. Gerisini bosver. Salla gitsin bu adami ya. Senden kiymeli mi?

Artik gecmisi bumirakir misin. Gecmisi biraknadigin surece onune bakamazsin. Hicbirimiz dirt dortluk degiliz. Hayatimiz hatalarla dolu. Hatalar ogrenmemiz buyumemiz icin. Hatakara takilma, dersini cikar yoluna bak. Bir daha benzer bir olay yasadiginda biri seni sevmiyirum deyip sana yazmaya devam ettiginde hadi be oradan dersin yazmazsin. Yapilacak seyin ne oldugunu biliyorsun artik, ogrendin. Gerisini bosver. Salla gitsin bu adami ya. Senden kiymeli mi?
Haklısınız kendi yoluma bakmak istiyorum çünkü bende bu durumdan çok sıkıldım bugün mesaj attığım için çok pişmanım keşke yazmasaydım mesaji geri de alamadım, ama bidaha asla yazmayacağım kendi yoluma bakıp kendi sağlığımla ilgileneceğim

Ona ilk 3 ay yuzune soğuk davranıp telefonda ilgili konusunca onunla dalga geçtiğimi mi düşündü diye kendimi kötü hissettim, konuşmamın bir nedeni de bu aslında onunla dalga geçmediğimi onu sevdiğimi anlatmaya çalıştım, o da benimle konuştu hep 2.5 sene ondan böyle uzadı
Benim senin gibi hatta tıpatıp aynı konuyu yaşayan bir bayan arkadaşım vardı. İnan ki onun geçtiği yoldan bile geçmiyorum . niye biliyor musun ? Normal düşünmüyorsunuz. Bir hayal dünyanız var orda kendi kendinize yaşayıp gidiyorsunuz

Güzelim çocuk niyetini besbelli etmiş zaten. F.. body denir buna kısaca. Sende her defasında buluşunca kabul etmişsin bunu. Bunu anlamayacak kapasitedeysen bence sen bundan sonra hiç bir erkekle tanışma .
Onunla aramda bisey geçmedi ama 2.5 yıl sonunda istedi bunu bende kabul etmedim

Benim senin gibi hatta tıpatıp aynı konuyu yaşayan bir bayan arkadaşım vardı. İnan ki onun geçtiği yoldan bile geçmiyorum . niye biliyor musun ? Normal düşünmüyorsunuz. Bir hayal dünyanız var orda kendi kendinize yaşayıp gidiyorsunuz
Haklısınız ben bunun farkına geç vardım maalesef kendime o kadar kızıyorum ki niye bu kadar salak oldum ki kendimi düzeltecem buna mecburum

Üniversitede bende de vardı senin gibi bir çocuk. Gülerken allah iyiliğini versin deyip bacağına dokundum diye, tabu oynarken eş olduk diye, birkaç kez grup halinde yemeğe çıktık, birkaç kez de beni eve bırakma teklifini kabul ettim diye ona aşık olduğumu düşünüyordu. Sekiz milyon kez anlattım, anlamadı. Ki sevgilim vardı o zaman. Aynı sınıfta, aynı ortamdaydık iletişim kesmek de mümkün değildi. Ne çektiğimi ben bilirim. O yüzden hiç sevmem böyle yüzüne yüzüne söylendiği halde en ufak hareketten bir anlam çıkaran insanları. Hoş değil. Senin durumunda da çocuğun bir suçu yok. Bildiğin takıntı yapmışsın, hastalıklı bir davranış biçimi bu.

X