Saç Rengi ve Saç Boyama Hatunlar bi bakın hele

Mervedes

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2017
1.790
2.034
29
Belime kadr uzun saçlarımı kestirdim sırf türlü renk olanlar gitsin diye suanda omzumda
kestirince hevesle siyah saçlarımu koyu kızıla boyadım. Bi hevesle sarı merakım tuttu. Cuma günü 2kutu acıcıyla pazar günü yine 2 kutu açıcuyka açtım. Pzt günü 3kutu açıcıyla açtım ve dneymaiz oldgmdan dipler civciv sarısı oldu. Uclar turuncu. 2kutu çok acık sarıyla da boyadım. Yinede turuncu Uclar. Nasıl edip sarı olcak ya 1488394811290-1257192999.jpg

Küllü sarı turunculukları azaltıyor,Garnier 111 mesela.bir de mor şampuan kullanırsanız sanırım istediğiniz renk olur

Küllü sarı turunculukları azaltıyor,Garnier 111 mesela.bir de mor şampuan kullanırsanız sanırım istediğiniz renk olur
Canısı değer verip yazdğn için tşk ederim. Mor şampuan nerde bulabilirim ben? Bide o küllü rengi?

Canısı değer verip yazdğn için tşk ederim. Mor şampuan nerde bulabilirim ben? Bide o küllü rengi?
Rica ederim tatlım,kozmetikçilere bi bak ,kuaför malzemesi satan yerlere mesela. Mor şampuan internetten de sipariş verebilirsin.kardeşim Watsons'dan bulmuştu boyayı mesela

Rica ederim tatlım,kozmetikçilere bi bak ,kuaför malzemesi satan yerlere mesela. Mor şampuan internetten de sipariş verebilirsin.kardeşim Watsons'dan bulmuştu boyayı mesela
cok sagol bitanesi

X