Hayalet çizgi ? Lütfen yardım 💖

zhhrr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2024
23
1
29
Merhaba adetim 4 gün gecikti ... sabah ilk idrarla yaptığım erken gebelik testinde hiç bişi çıkmadı içimde garip bir vardı ve öğlen saatinde kaset test yaptım garip şekilde aradan zaman geçmesine rağmen bu şekilde hayalet çizgi olduğunu fark ettim ister istemez umutlanıyoruz kalbimizin bir köşesi sürekli bizi teşvik ediyor .... sabırla cevaplarınızı bekliyorum hanımlar belkide piskolojik pco var 1 buçuk yıllık bir şüreç .sonunda bir kızım oldu 8 yılık aradan sonra denemeye çalışıyorum 1 buçuk yıllık süreçte çok yıpranmıştım ve yine aynı şeyleri yaşamak beni korkutuyor kan vermemi isteyeceksiniz biliyorum ama ben bundanda korkuyorum

Eklentiler

• 1000040954.jpg
    1000040954.jpg
    69,5 KB · Görüntüleme: 624
Aradan zaman geçtiyse kuruma çizgisidir muhtemelen, bu testlerde olabiliyor kuruma çizgisi

Konuyla alakalı bir çok başlığa göz attım ümit fakirin ekmeği... yinede teşekkür ederim

Benim de sabah erken gebelik testimde çıkmayıp, öğleden sonra kaset testte çıkmıştı. Ne kadar su içtiğinizle de alakalı oluyor. Umarım dileğiniz gerçekleşir.

Çok teşekkür ediyorum .... yani benim anlamadığım bir konuda şu bu kuruma çizgisi yeni çıkmış gibi sanki çünkü bundan önceki hamileliğimden önce yaptığım testler net hır şekilde negatifti ki keza evde uzun süre kaldığı zamanlarda oldu atmadığım testler ... bilmiyorum belkide çok kafa yoruyorum ..

Eğer yaptığınız an ılk iki dakika içerisinde çıktıysa vardır bende ilk silik çizgi ile ogrendim benimki boyleydi

Eklentiler

• IMG_20231217_212927.jpg
    IMG_20231217_212927.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 612
İlk dakika değil malesef öğlen yaptım ve akşama doğru saat 5 gibi bu şekildeydi... kuruma çizgisi yüksek ihtimal .... ama yine not düşüyorum bu hayatımda ilk kez başıma geliyor bundan öncede negatif sıfır çizgi testlerle karşılaştım ama böylesi ilk

İlk dakika değil malesef öğlen yaptım ve akşama doğru saat 5 gibi bu şekildeydi... kuruma çizgisi yüksek ihtimal .... ama yine not düşüyorum bu hayatımda ilk kez başıma geliyor bundan öncede negatif sıfır çizgi testlerle karşılaştım ama böylesi ilk
Tekrar yap canim yarin

Kızlar merhaba bişey sorucam benim 5gün adetim gecikti kan testi verdim 1.77çıktı acaba yükselme ihtimali olur mu başınıza böyle bişey geldimi. 4 yıllık evliyim ilk defa çıktı normalde 0.1 çıkıyor

Elimde bir test daha var yarın değilde bir sonraki gün emin olmak için yeniden yapacağım testleri farklı markalardan aldım

Kızlar merhaba bişey sorucam benim 5gün adetim gecikti kan testi verdim 1.77çıktı acaba yükselme ihtimali olur mu başınıza böyle bişey geldimi. 4 yıllık evliyim ilk defa çıktı normalde 0.1 çıkıyor
Benimde ilk gebeligimde gecikmemin 4. Günü 0.0 çıktı 12. Günü yükseldi geç döllenme oluyo

Eger adet olmazsanız ve her hangi bir sorununuz yoksa kan testini tekrar edebilirsiniz ama bence yok

Gerçekten mi hiç umudum yoktu çok baktım yorumlara ama bir yandanda ya olursa diye umut ettim. Cuma günü tekrar kan versem peki varsa belli olur mu

Ah şu umut o kadar iyi anlıyorum kiiii ... 1 buçuk yıl boyunca yaşamadığım şeyler hiç kolay değildi tedavi sürecinde artık doktorum bana seni önce psikoloğa yollamam gerek demişti 😔 o yüzden Allaha yaslanın dua en büyük nimet ...

İnşaAllah hayırlısı ile vardır 🌸 Şuan bana Umut oldunuz. Tüp bebek sürecindeyim şuan önümüzdeki ay tüp bebek tedavim başlayacak adet gecikmem olunca bir an acaba olurmu diye içimden geçirdim
Rabbim inşallah hayırlısıyla nasip etsin moralinizi hep yüksek tutun

X