Hayalet çizgi ? Lütfen yardım 💖

Kütfen banada yorum yaparmısınız adetim 13 gün geçti gebelik yesti taptım az önce böyle cıktı cok heycanlıyım umarım doğrudur yanlışlık olabilirmi

Eklentiler

• IMG_9816.jpeg
    IMG_9816.jpeg
    54,8 KB · Görüntüleme: 128
Kütfen banada yorum yaparmısınız adetim 13 gün geçti gebelik yesti taptım az önce böyle cıktı cok heycanlıyım umarım doğrudur yanlışlık olabilirmi
Söylenene göre eğer ilk 10 dakika içinde bu sonuç elde ettiyseniz evet gebesiniz .... daha önce test yaptınız mı ?

Evet adet olmam gereken gün yapmıştım negatifti yok diye umursamadım bazen adetlerim gecikir ama bu çok gecikince birdaha yapıyım dedim 5 dk da çıktı daha önce hayalet çizgiler görüp adet olmuştum ama bu kadar net ilk defa oldu testin beni yanılmasından korkuyorum inşallah hamileyimdir yarın kan vericem

Evet adet olmam gereken gün yapmıştım negatifti yok diye umursamadım bazen adetlerim gecikir ama bu çok gecikince birdaha yapıyım dedim 5 dk da çıktı daha önce hayalet çizgiler görüp adet olmuştum ama bu kadar net ilk defa oldu testin beni yanılmasından korkuyorum inşallah hamileyimdir yarın kan vericem
Umarım vardır 🤗 güzel haberler alırsın inşallah.... hayalet çizgi sanırım yanıltıcı

Bnm testim daha silikti adete 2 gün kala yaptım kaset testte negatif çıktı 1 kala yaptım yani bugün silik çıktı erken gebelik yaptım emin olmak için oda silik çıktı az önce kan verdim pozitif 50.77 çıktı 🫶🏻

Merhaba adetim 4 gün gecikti ... sabah ilk idrarla yaptığım erken gebelik testinde hiç bişi çıkmadı içimde garip bir vardı ve öğlen saatinde kaset test yaptım garip şekilde aradan zaman geçmesine rağmen bu şekilde hayalet çizgi olduğunu fark ettim ister istemez umutlanıyoruz kalbimizin bir köşesi sürekli bizi teşvik ediyor .... sabırla cevaplarınızı bekliyorum hanımlar belkide piskolojik pco var 1 buçuk yıllık bir şüreç .sonunda bir kızım oldu 8 yılık aradan sonra denemeye çalışıyorum 1 buçuk yıllık süreçte çok yıpranmıştım ve yine aynı şeyleri yaşamak beni korkutuyor kan vermemi isteyeceksiniz biliyorum ama ben bundanda korkuyorum
Merhaba ben de bir gün arayla 3 tane test yaptım adetim 2 gün gecikti 3de de silik çizgi çıktı belim ve kasiklarimda ağrı var sizce olma olasılığı yüksek mi

Eklentiler

• IMG-20240402-WA0007.jpeg
    IMG-20240402-WA0007.jpeg
    48,9 KB · Görüntüleme: 42
X