Hayali Ünlü, Bağımlılıklar ve Kendimi Şartlandırmak

Sizde mi lezbiyensiniz peki?
Buna evet cevabı verirsem bu duyguları yaşayan kişilere haksızlık ederim. Benim zaten bir ilişkim olsaydı şimdiye kadar olurdu zaten istediğim hayatı yaşayamıyorum. Ama lezbiyen olmak, gey olmak sonuna kadar ayrıcalıktır ve özel şeyler.

Buna evet cevabı verirsem bu duyguları yaşayan kişilere haksızlık ederim. Benim zaten bir ilişkim olsaydı şimdiye kadar olurdu zaten istediğim hayatı yaşayamıyorum. Ama lezbiyen olmak, gey olmak sonuna kadar ayrıcalıktır ve özel şeyler.
İstediğniz hayat nasıl mesela?

Neresi ayrıcalıklı ve özel peki tam olarak? Annenizin baskısı üzerinizde olduğu için mi olmadı ilişkiniz?

Neresi ayrıcalıklı ve özel peki tam olarak? Annenizin baskısı üzerinizde olduğu için mi olmadı ilişkiniz?
Evet annem babam çok baskıcı kişilerdir. Yani lezbiyen bir kadın çocuk doğurmak zorunda değil ya da bir erkeğe yemek yapmak zorunda değil. Gey bir erkek de bir kadına hediye almak, bir kadın için ev geçindirmek zorunda değil. Ve hem kadın kadına hem erkek erkeğe daha estetik görünüyor insanlar.

Evet annem babam çok baskıcı kişilerdir. Yani lezbiyen bir kadın çocuk doğurmak zorunda değil ya da bir erkeğe yemek yapmak zorunda değil. Gey bir erkek de bir kadına hediye almak, bir kadın için ev geçindirmek zorunda değil. Ve hem kadın kadına hem erkek erkeğe daha estetik görünüyor insanlar.
İnsanlar birşeyleri zorunda olduğu için değil içinden gelerek yapmalı. Siz insanları boşverin , siz ne yapmak istiyorsunuz?

28 cm tam çene ile omuz arasına denk geliyor. Bir kadının sevgilisi olan diğer kadınla yan yana o şekilde fotoğraf çektirmesi çok hoş bir görünüm bence. Deniz Seki konusu ise ben 90' lardaki ünlüleri çok seviyorum. Ve onlara asilzade gibi değer verilmesi taraftarıyım. Ayrıca Deniz Seki 1970 doğumlu olduğundan tam bir 90'lar sanatçısı düzeyinde ve sanatını Gülşen kadar olmasa da günümüze aktarabilmesi güzel bir kadın olması vs. hala konuşulmaya değer şeyler.
Deniz Seki bildiğin torbacı ya hu,ne asilzadesi😣?Dalga geçmeye mi geldin,yoksa ciddi misin ufaklık?

İnsanlar birşeyleri zorunda olduğu için değil içinden gelerek yapmalı. Siz insanları boşverin , siz ne yapmak istiyorsunuz?
İlk başta toksik hetero kişilerden ve onların davranışlarından kurtulmak. Zaten ben heterofobiğim kendimi rahatça öyle nitelendirebilirim ilk başta kendimi doğru ifade etmek ve doğru kişilerle arkadaş olmam gerektiğine inanıyorum.

Birçok insanı zehirledi ve bu yüzden cezaevinde kaldı uzun seneler boyunca,kariyeri olsa ne yazar?Sezen Aksu,Zerrin Özer falan desen anlarım.Eğer konun gerçekse,ciddi anlamda tedavi olman lazım.
Fanı olduğumdan değil bence Türk magazini için önemli bir figür. Şarkıları da daha çok kendine ait olduğundan. Diğer saydığınız sanatçılar 70'lerden beri varlar.

Merhabalar, hem günlük gerçek hayatımda hem de sosyal medyada tepki aldığım konulardan söz etmek istiyorum. Ben çocukluğumdan beri yani çok küçük yaşlardan beri aklımda hayali ünlüler yaratıyorum. Örnek vereyim. Ben küçükken O hayat benim dizisini izliyorum. O dizi şubat 2014'ten Mayıs 2017'ye kadar sürdü. Yani yaklaşık olarak 39 ay sürdü. Neyse işte ben o diziye kendi aklımdan kadın başrol oyuncusu yaratıyorum. Ve o hayali kadının dizinin ilk bölümünde saçlarını bir kakül boyutunda kestirdiğini yani 5-6 cm saçları olduğunu düşünüyorum. Ve o kızın finale kadar saçlarının neresine kadar uzayacağını matematiksel olarak hesaplıyorum. Yani saç ayda en az 1 cm uzar. Dizinin finalinde o kızın saçı 43-44 cm olur. Bunu biliyorum ama her gün hesaplıyorum yine de ve sezon finallerinde kızın saçını nasıl kullanacağını düşünüyorum. Bu arada bu kız 25-28 yaşlarında işte. Sonra diğer bir problem de müzik bağımlılığım var ve çocukluğumdan beri müzik kanalları açarak müziği kafamı sallayarak ve şarkıya eşlik ederek dinliyorum. Bu bağımlılık okul öncesi dönemden beri var. Sonra diğer bir konu da ben şu an üniversite öğrencisi olmama rağmen ortaokuldaki derslere çok önem veriyorum. Çünkü akademik başarı için temelde ortaokuldaki derslerin başarılması gerektiğine inanıyorum. Örnek vereyim Türkçe, Sosyal Bilgiler, Fen, Matematik, İngilizce, Din yani bu 6 ders bizim temelimiz bence. ve ben bu dersleri görmeye 2011'de başladım. 2011 yılı da benim için çok değerli. Her derse ayrı öğretmen giriyordu. Buna bağlı olarak da Deniz Seki ve Gülşen'i çok seviyorum. Deniz 1970 doğumlu ve 2011'de 41 yaşında oluyor. Diğer bir sevdiğim eski dizi de var o da : Aşk ve Mavi. Ve bu yüzden kendimi şartlandırıp sadece Aşk ve Mavi' nin 41. bölümünün sonuna kadar izlemeyi kendime hak görüyorum. Diğer devam bölümlerini izlemeyi hak etmediğimi düşünüyorum. Bu arada o dizi 78 bölüm sürdü, O hayat benim kadar uzun sürmedi maalesef. Gülşen' in de 2011 yılında yazılmış kariyeri hakkındaki yorumlarını okuyorum sürekli. Son olarak da benim arkadaş sayım da çok az. Şu an arkadaşım diyebileceğim sadece 5 kişi var. Son olarak görüştüğüm kızla gittikçe çok kaynaşıyoruz. İlçelerimiz de yakın ve sürekli görüşebiliriz. Onun şöyle bir durumu var. Kendisi lezbiyen, bacağında protez var ve 1.49 boyunda. Haklı olarak da uzun boylu kadınlardan çok hoşlanıyor. Biz ikimiz de aynı yaştayız. Ben onun okuduğu bölüme ÇAP yapıyoruz. Öyle tanıştık diyebilirim. Yaklaşık 4 aydır tanışıyoruz. Doğum günlerimiz de yakın 5 gün büyük o benden. Gerçekten onu çok seviyorum. Ve biz sevgili olan bir çiftin arasında 28 cm olması gerektiğini düşünüyoruz. Bu arada bizi yakıştırmayın lütfen ben uzun boylu bir kız değilim. Boyum 1.61 yani orta boyluyum. Onun 1.77 boyunda uzun boylu bir kadın sevgilisi olması gerekli. Yani zaten tabiri caizse ben onu arkadaşım, kardeşim gibi seviyorum. O da bana aynı gözle bakıyordur. Velhalısıkelam sizce sayısal değerlere çok mu takılıyorum siz de böyle şeyler yaşıyor musunuz çünkü ben bu gibi takıntılar yüzünden ders çalışamamaya başladım. Sizce bunlar normal mi?
Ne okudum Allah'ım ben?

Konuyu okurken aklıma Mucize Doktor'daki başrol karakter geldi. O da matematiksel şeylere takıntılıydı. Kesinlikle bu düşünceleriniz normal değil. Hem insanları gruplar olarak ayırıyorsunuz hem olmayan karakter üzerinden analiz yapıyorsunuz hem de sürekli matematiksel hesaplar yapıp saçma şeylerle bağdaştırıyorsunuz. Eğer konunuz ve siz gerçekseniz en acilinden psikiyatriste gitmeniz gerekiyor. Aileden izin almak zorunda değilsiniz. Söylemek zorunda da değilsiniz, belli ki bu konuda tutucular. Reşitsiniz siz, en acilinden tedavi olmanız gerekiyor. Bu düşünceler insanı çok yorar.

X