Hayali Ünlü, Bağımlılıklar ve Kendimi Şartlandırmak

28 cm tam çene ile omuz arasına denk geliyor. Bir kadının sevgilisi olan diğer kadınla yan yana o şekilde fotoğraf çektirmesi çok hoş bir görünüm bence. Deniz Seki konusu ise ben 90' lardaki ünlüleri çok seviyorum. Ve onlara asilzade gibi değer verilmesi taraftarıyım. Ayrıca Deniz Seki 1970 doğumlu olduğundan tam bir 90'lar sanatçısı düzeyinde ve sanatını Gülşen kadar olmasa da günümüze aktarabilmesi güzel bir kadın olması vs. hala konuşulmaya değer şeyler.
Ben geniş omuzlu bir insanım? Yani bu bende tamda denk gelmiyor

Konuyu okurken aklıma Mucize Doktor'daki başrol karakter geldi. O da matematiksel şeylere takıntılıydı. Kesinlikle bu düşünceleriniz normal değil. Hem insanları gruplar olarak ayırıyorsunuz hem olmayan karakter üzerinden analiz yapıyorsunuz hem de sürekli matematiksel hesaplar yapıp saçma şeylerle bağdaştırıyorsunuz. Eğer konunuz ve siz gerçekseniz en acilinden psikiyatriste gitmeniz gerekiyor. Aileden izin almak zorunda değilsiniz. Söylemek zorunda da değilsiniz, belli ki bu konuda tutucular. Reşitsiniz siz, en acilinden tedavi olmanız gerekiyor. Bu düşünceler insanı çok yorar.
O dizinin sadece ismini biliyorum. Mesela küçükken şu da vardı yemek yerken kendimi hayali bir yaratığın yerine koyuyordum ve onun yediğini düşünüyordum.

Erkek ve kadın ilişkisini sağlıklı bulmuyorum ve iğrenç görünüyorlar. Saydığınız erkek ünlüleri de başarılı buluyorum. Çünkü 90' lı yıllardaki sanatçılar seviyeli, kibar, örnek alınması gereken kişilerdir.

Kadin erkek iliskisini saglikli bulmuyorsun demek ki. Himmmm. 2000 dogumlu bir genc kizin yaninda baska bir kiz gormek seni mutlu eder mi peki?😂

accessdenied accessdenied tam isabet, dogru tahminmis

Kadin erkek iliskisini saglikli bulmuyorsun demek ki. Himmmm. 2000 dogumlu bir genc kizin yaninda baska bir kiz gormek seni mutlu eder mi peki?😂

accessdenied accessdenied tam isabet, dogru tahminmis
Evli bir hetero çiftin kendilerini her şeye hakları olduğunu sanmaları çok rahatsız edici. Ve 2000' li yıllarda doğan kişilerin hetero olmasından da rahatsız oluyorum.

6 temel dersten Gülşen'e nasıl geçtik ya. Hasta falan değilsin bence işte eğlence olsun diye yazmışsın burada. Hee canım hee

Benim şuan o kafaya çok ihtiyacım var. Gerçekler çok canımı acıtıyor ya. 2000 TL elektrik geldi. Çocuğun spor dersinden ingilizce kursuna özel öğretmenine kadar hepsi zam yaptı. Annemin kaprisleri, herif antropoza girdi sanırım.kedimde kist var.Bir sabah Ayşecik gibi kalkmak istiyorum ya hiç birşey hatırlamıyorum diyerek

Kendime ve ilgilisine not: önce konuyu kim açmış diye bak sonra oku sonra yorum yaz. Ciddi ciddi yazacaktım ama sonra konu sahibini farkettim. Evet bi tek sen akıllısın, kafan süper hatta akıl oyunlarındaki adam sensin, kızlar senden hoşlanıyor, hemcinslerinin rüyalarını süslüyorsun, normal mi diye sormana gerek yok biz anormaliz keşke senin gibi olabilsek. Psikoloğa filan gitmeyin çünkü siz kknın en büyük ilgi odağısınız. (Sırf bundan ban yiyeceğim ama değer bu sefer)

saçlarını bir kakül boyutunda kestirdiğini yani 5-6 cm saçları olduğunu düşünüyorum. Ve o kızın finale kadar saçlarının neresine kadar uzayacağını matematiksel olarak hesaplıyorum. Yani saç ayda en az 1 cm uzar. Dizinin finalinde o kızın saçı 43-44 cm olur. Bunu biliyorum ama her gün hesaplıyorum yine de ve sezon finallerinde kızın saçını nasıl kullanacağını düşünüyorum.
Ya o kadın oyuncu sezon arasında saçlarını kestirirse, dağılan psikolojinizi nasıl toplayacağız sonra?

Kendime ve ilgilisine not: önce konuyu kim açmış diye bak sonra oku sonra yorum yaz. Ciddi ciddi yazacaktım ama sonra konu sahibini farkettim. Evet bi tek sen akıllısın, kafan süper hatta akıl oyunlarındaki adam sensin, kızlar senden hoşlanıyor, hemcinslerinin rüyalarını süslüyorsun, normal mi diye sormana gerek yok biz anormaliz keşke senin gibi olabilsek. Psikoloğa filan gitmeyin çünkü siz kknın en büyük ilgi odağısınız. (Sırf bundan ban yiyeceğim ama değer bu sefer)
Başka konusunu okumadım ama şu yazım dili ve yazdıkları bile bağırıyor sahte hikayeler yazıp ilgi çekmeye çalıştığını.

Ya o kadın oyuncu sezon arasında saçlarını kestirirse, dağılan psikolojinizi nasıl toplayacağız sonra?
Ama o kadını ben aklımda canlandırıyorum. Kestirmeden de değişik modeller yapabilir. Mesela ben bir de şuna hayranım. Ünlü kadınlar kısa saçlarına çok hoş topuzlar yapıyorlar. Hayranım gerçekten. Yani o benim hayal ettiğim ünlü kadın da yapabilir. Sonra zaten O hayat benim' in son sezonunda saçı omuzlara varmış oıluyor. O saça perma yapıp rengini de açabilir.

Ama o kadını ben aklımda canlandırıyorum. Kestirmeden de değişik modeller yapabilir. Mesela ben bir de şuna hayranım. Ünlü kadınlar kısa saçlarına çok hoş topuzlar yapıyorlar. Hayranım gerçekten. Yani o benim hayal ettiğim ünlü kadın da yapabilir. Sonra zaten O hayat benim' in son sezonunda saçı omuzlara varmış oıluyor. O saça perma yapıp rengini de açabilir.
Ama dizide oynayan başka biri değil mi?
Sizin canlandırdığınız imge karakter diziye nasıl dahil oluyor?
Bir de, ben küçükken demişsiniz, 2014 yılı demişsiniz. Allasen şimdi yaşınız kaç?
Ben o yıllarda da 35 yaş civarı olduğumdan tahayyül edemedim:)

Evli bir hetero çiftin kendilerini her şeye hakları olduğunu sanmaları çok rahatsız edici. Ve 2000' li yıllarda doğan kişilerin hetero olmasından da rahatsız oluyorum.

Evli hetero ciftler neye haklari oldugunu dusunuyor sence?

Imza: Evli, hetero bi kadin. 😬

Ama dizide oynayan başka biri değil mi?
Sizin canlandırdığınız imge karakter diziye nasıl dahil oluyor?
Bir de, ben küçükken demişsiniz, 2014 yılı demişsiniz. Allasen şimdi yaşınız kaç?
Ben o yıllarda da 35 yaş civarı olduğumdan tahayyül edemedim:)
Ben orta sondaydım. Ve bu güzel dizi daha çok lise dönemlerime damga vurdu. Yani bu kadın tamamen kendi hayal ürünüm. Ve her gün düşünüyorum. Ve dizinin ilk bölümünün yayınlandığı Şubat 2014' te kızın saç modelini bu şekil hayal ediyorum. Ve 39 ay içinde bu saçların evrimini hesaplıyorum.

Eklentiler

• maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    66,9 KB · Görüntüleme: 35
X