Hayallerini çalmış gibi hissediyorum dedi. Ne yapayım ki şimdi buna?

Teşekkür ederim sağolun görüşleriniz için, biraz olsun kendime geldim buradaki arkadaşların yorumları ile. Ankara'dayken ne arkadaş cevresine dahil etti ne ailesine. İş yerine bile yaklaştırmadi. Böyle diyince de gerek duymadım aklıma gelmedi bilmem ne. Ne diyeceğini de ezberledim artık.
insanın 2.5 yıllık sevgilisini ne iş ne arkadaş ne aile çevresine dahil etmeyi akıl etmemesi çok tuhaf. bunun sizi ne kadar kırdığını tahmin edebiliyorum. bir insan sizi seviyor ve istiyorsa sizi planlarına dahil etmek ister zaten. bunlar hiç bir zaman planlı hamleler değildir, insanın içinden gelir. siz size değer veren sizi hayatına dahil eden bir insanı hak ediyorsunuz. üzülmeyin. hayat karşınıza tam artık bitti dediğiniz zaman bile bir güzellik çıkarabiliyor.

Adam 33 yaşında olamaz...
Adam 13 yasinda var yok
Sinir oldum

Evet bu şekilde evlensem de mutlu olamam biliyorum.. zaten evlenmeye niyeti de yok da. Büyük bir boşlukta hissediyorum kendimi. Bütün ilişkilerim hep böyle 2 3 yıl görüşüp görüşüp bitiyor. Evlenen nasıl evleniyor anlamıyorum nerde yanlış yapıyorum ..
Evlenen nasıl evleniyor söyleyim. Bu tarz başkalarının lafıyla hareket etmeyecek, beraber olduğu kadına sahip çıkacak adam gibi adamlarla beraber olarak.
2 kere evlendim ben. İlk evliliğimde ben 20, eşim 22 yaşındaydı. Eşim Türkiye derecesi yapmış, geleceği çok parlak bir mühendisti. Annesi evleneceğini duyunca “oğlum yaşın genç, bu senin ilk kız arkadaşın. Daha beklesen mi” dedi. Kocam “ben a şıkkı doğru ise diğerleriyle zaman kaybetmem” dedi. Evlendik. Evliliğim boyunca kayınvalidem bana herhangi bir laf edemedi. İyi kötü 15 sene evli kaldık.
2. Evliliğimi 38 yaşında yaptım. 2. Eşim daha önce evlenmemiş bir erkek. Bu seferki kayınvalidem de Dul filan demeye getirdi. Kocam senin iznini istemiyorum. Haber vereyim dedim diye karşılık verdi. Tanıştıktan 5 ay sonra evlendik. Kayınvalidem bir kere daha mikserlik yapmaya yeltendi. Kocam annesiyle iletişimini kesti. Kayınvalidem kısa süre önce vefat etti. Eşime sordum “vicdan azabı çekiyor musun” diye. “Ben Zar zor 38 yaşında evlendim. Kendi mutlu olamadı. Benim mutluluğuma mani olamazdı. Vicdan azabı çekmiyorum” dedi.
Yani sizin arkanızda durmayacak pasif adamlara seneleriniz harcamayın, yazık edersiniz.

X