hayata dair fikir

Ben size başka bişi demek istiyorum. Bu adam annesiyle kirada oturuyor. Batmış ve çıkmış dediniz bence bu adamın bilmediğiniz borçları da vardır. Batmış ve yeni çıkmış bir adam için lüks bir ev hayali uçarı değil mi sizce? Ben olsam ayaklarının yere basmadığını düşünür ve rahatsız olurdum. Ayrıca evlilikle ilgili tüm planları bu paraya bağlaması da ayrıca garip siz bence bu adamı iyi bi araştırın derim bana tuhaf geldi.

fikirleriniz için herkese teşekkür ederim. Dün epeyce ayrıntılı görüştüm. Beklentilerimi vs.. en son söylediği şey para gelecek bayramdan sonra oldu ya gelmezse mutlaka bir formül bulacakmış bu durumdan kendi de rahatsızmış vs.. bunc ay bekledim bayram sonrasınıda bir göreyim bakalım ne olacak formülleri ne olacak ona göre değerlendireceğim artık..

Hala para gelmedi..
Söylemiştik canım ama.. o para gelmez. Bazı erkekler “ elime para geçerse, kazanırsam, işler umduğum gibi giderse” demiyor da para bekliyorum diyor. Çalışıp kazanacak, para birirktirecek. Beklediği para bu İşte. Bunu söyleyen bir adam hemen saygınlığını ve inandırıcılığını yitirirdi gözümde. Bence sen de beklentide olma çünkü o para hiç gelmeyecek.

“ para gelecek “sözü biraz oyalamaca geliyor bana ne zaman gelecek ? Nereden gelecek ? Gelmezse ne olacak ?

Bunların sonu yok ki ...

Bir de 40 yaşında insanlarsınız insan o yasa kadar hiç mi birikim yapmaz , anneye ev almak şart mı ?

Hadi annesine ev aldı diyelim
Siz çalışıyor musunuz ? Sizin eviniz varmış ev olarak sizin evinizde yaşarsınız. İki kişi çalışıyorsanız geçinirsiniz.

2. Evliliği onun da demişsiniz ilk eşinden çocukları var mı ? Nafaka falan ödüyorsa sizle de evlenirse 2 aile geçindirecek bir de annesi 3 o yüzden korkuyor olabilir. 2. Evlilik kararı almak daha zor olsa gerek.

Bir de 30-35 yaşında insanlar evlilik için acele ediyor onu anlıyorum çocuk sahibi olma konusunda geç kalmamak için ama siz 41 yasınıza gelmişsiniz hali hazırda boyunca çocuğunuz var. Bu evlilik acelesi niye ki ?
Evlilik bilmediğiniz bir şey de değil. 2 sene de öyle birini tanımak için çok çok uzun bir zaman değil.

Bence etrafın gazına gelmeyin. Enine boyuna iyice gözlemleyin. Tamamen emin olmadan da evlenmeyin.

Ablacım o para asla gelmez, adamın evlenmeye niyeti olsa ciddi bir adım atardı. Oyalamaktan başka bir şey değil.

ben evet 41 yaşındayım güveniyorum elbette çokta iyi bir insan.
peki güveniyorsanız buraya konu açma gereği niye duydunuz yanlış anlamayın meraktan soruyorum çünkü herkes oyalıyor demiş de ben bu kadar güvensem hiç başka sıkıntım olmasa millet ne der umursamam

Ben söyle düsünüyorum: evlilik planlarinizi o para gelmeyecek gibi yapin bir. Ev her zaman alinir o para gelse..size yas 41 ne bu acelen demeyecegim. Erkeklere cevre baskisi yok bu konuda..istese 5 sene öylesine beraber olur birisi ile..kadin da her zaman cevre baskisi da hakim olur

X