Hayatım alt üst oldu

eski okuldan Ayşe hocanın doğum günü için mat zümreyle buluştum ama sana diyemedim
Bunu neden size söylemesin ki saklanacak ne var bunda?Ben zerre inanmadım.
Boşanayım diyorum kimse inanmaz eşimin bana böyle yapacağına hep ben suçlanacağım
İnsanlar sizi suçladığında şu an hissettiğinizden daha huzursuz hissetmeyeceğinize eminim.Herkesin canı cehenneme .

Ben hep başıma böyle bişey gelmesinde korkuyorum heralde bir süreliğine beynim dururdu. Daha önce bu tarz olaylar yaşadım arkadaşlarımla ilgili falan onlarda bile insan bir şoka giriyor. Eşimin olsa nlr bilmiyorum. Eşiniz sizi aldattı mı peki?
Yok yok. Toplu bir fotoda AA bu senin elin dedim 😅mini bir şok yaşamıştı.

Çok geçmiş olsun, umarım yine de düşündüğünüz gibi bir hayal kırıklığı yaşamazsınız. Kız kardeşiniz de aynı okulda çalışıyorsa bir şeyler gözlemleyebilir. Oradakilerden biri olup olmadığına dair fikri olabilir. Ama tabii ki öyle olsa bile kardeşinizin varlığı nedeniyle ulu orta bir şey yapmayacaktır. Hiçbir izin bulunmamasından bir telefonu daha olabileceğini düşündüm. Okulda her öğretmenin kendine ait kilitli dolabı oluyor, evde görünmesini istemediği her neyi varsa bence o dolaptadır. Telefon olmasa bile görüştüğü biri varsa onun verdiği bir eşya veya ipucu olabilir. Eğer peşine düşerim diyorsanız kendi haline bırakıp gizliden takip vs. ederseniz ne varsa ortaya çıkar. Ama ayrılmak istemiyorsanız peşine düşmemekten başka çare yok maalesef. Belki aile terapisine gitmeyi teklif edebilirsiniz. Bir de aklıma gelmişken, hastalığınız döneminde sizinle ilgilenmiş olması rolleri değiştirmenize ve bu hale gelmenize yetecek bir şey asla değil. Hastalık bu adı üstünde. Eşler aynı zamanda birbirlerinin ailesidir, elbette siz ona o da size destek olacak düştüğünüz yerde, üstüne titreyecek. Karakterini açığa çıkarmasıyla ilgili bir durum bu.

Üzüldüm yasadiklarinizi.Aldatıldım ve bosandim 4 ay olmak üzere.Duyanlar boşanmamiza şok aldatmasina ayri şok.Boyle bir adam degildi? nasil böyle oldu? vs vs vs .
Malesef olabiliyormus hemde 15 yıl sonra.
Asla dememek gerekiyor.Kadin hissederse doğru çıkıyor genelde.Arastırın , sonuna kadar gidin yoksa yasayamazsiniz bu duyguyla anladığım kadariyla.Ben öyle yaptım.Allah yardımcınız olsun

kızımla ilgilendiğim için takip edemiyorum. Hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim. Akşam bi konuşma yapıp daha fazla üstelemeyeceğimi her şeyi bi kenara bırakıp mutlu huzurlu olmak istediğimi söyledim. İnşallah öfke patlamaları yaşamadan durumu takip edebilirim. Ama kendi başıma sakin olamayacağım için psikolojik destek almaya karar verdim.

Bu gerçekle yA da şüpheyle kıymetimi bilse ne olur. Allah elime delil düşürsün onun ayağına dolandırsın. Bende kendi yoluma bakayım.
Sizde öylesini de istemiyorsunuz böylesini de diyorum ki elinize kanıt geçirebilecek şeyler yapın vaktim yok diyorsunuz eee iyi olun deyince de kıymetimi bilse ne olur diyosunuz siz oturun bekleyin belki kanıt gelir.

Sizde öylesini de istemiyorsunuz böylesini de diyorum ki elinize kanıt geçirebilecek şeyler yapın vaktim yok diyorsunuz eee iyi olun deyince de kıymetimi bilse ne olur diyosunuz siz oturun bekleyin belki kanıt gelir.
Hanımefendi elbette akıl vermek çok kolay. Çalışıyorum kızım diş çıkarma döneminde gece uykumuz yok. Zaten kafamın doluluğundan uykular haram. İşim çok yorucu. Bi taraftan aileme durumu çaktırmak istemiyorum son noktaya varmadan. Bunca yaşanan psikolojimi ve duygu durumunu mahvetti. Peşini bıracak olsam bu kadar irdelemez yokuma bakardım. Elbette bi aksiyon alacağım. Buraya hayat hikayemi okuyup eğlenin yA da vahlanın diye yazmadım.

Hanımefendi elbette akıl vermek çok kolay. Çalışıyorum kızım diş çıkarma döneminde gece uykumuz yok. Zaten kafamın doluluğundan uykular haram. İşim çok yorucu. Bi taraftan aileme durumu çaktırmak istemiyorum son noktaya varmadan. Bunca yaşanan psikolojimi ve duygu durumunu mahvetti. Peşini bıracak olsam bu kadar irdelemez yokuma bakardım. Elbette bi aksiyon alacağım. Buraya hayat hikayemi okuyup eğlenin yA da vahlanın diye yazmadım.
Nasıl eğlendim anlatamam okuyup yazma sebebim yardımcı olabilmek yada öneride bulunabilmek sizde insanların okuyup eğlenmesini yada vah vahlanmasını istemiyorsanız insanlara danışmayın bide bu yoğunluğun arasında sizin içinde iyi olur.

kızımla ilgilendiğim için takip edemiyorum. Hepinize fikirleriniz için teşekkür ederim. Akşam bi konuşma yapıp daha fazla üstelemeyeceğimi her şeyi bi kenara bırakıp mutlu huzurlu olmak istediğimi söyledim. İnşallah öfke patlamaları yaşamadan durumu takip edebilirim. Ama kendi başıma sakin olamayacağım için psikolojik destek almaya karar verdim.
Siz bunları söylerken eşinizin tepkisi ne oldu? Aslında mimiklerinden ve hareketlerinden bile birazcık bir şeyler çıkarılabilir.

Nasıl eğlendim anlatamam okuyup yazma sebebim yardımcı olabilmek yada öneride bulunabilmek sizde insanların okuyup eğlenmesini yada vah vahlanmasını istemiyorsanız insanlara danışmayın bide bu yoğunluğun arasında sizin içinde iyi olur.
Siz bunları söylerken eşinizin tepkisi ne oldu? Aslında mimiklerinden ve hareketlerinden bile birazcık bir şeyler çıkarılabilir.
Gerçeklik algımı kaybettim sanırım 😱 yanlış anlaşılan şeylere mahal verdiğini düzeltmek istedikçe yanlış davranışlarda bulunduğunu iş ve parasal sıkıntılar da olduğu için saçmaladığını aynı zamanda benimde hatalarımı falan saydı. Ama yalan söylerken de böyle gerçek gibiydi.. inanmadım ve mimiklerinden bir şey çıkaramadım.

Gerçeklik algımı kaybettim sanırım 😱 yanlış anlaşılan şeylere mahal verdiğini düzeltmek istedikçe yanlış davranışlarda bulunduğunu iş ve parasal sıkıntılar da olduğu için saçmaladığını aynı zamanda benimde hatalarımı falan saydı. Ama yalan söylerken de böyle gerçek gibiydi.. inanmadım ve mimiklerinden bir şey çıkaramadım.
Olabildiğince sakinliğinizi koruyup mutlu aile havalarına girin. Geçmiştekileri unutmuş gibi davranın ve takipte kalın. Bir kanıt bulana kadar da renk vermeyin. Psikolojiniz alt üst olmuş. Lohusalık, bebek bir de üstüne bu durum sizi bitirmiş. Bence psikolojik destekte alın.
Bu arada cinsellik konusunu hiç açtınız mı? Bence değinmediyseniz bu konuya da değinin. Neden bu kadar uzun zamandır sizi cinsel anlamda istemediğini sorun, bu durumun sizi daha da üzüp kırdığını konuşun. Onu ve eski günleri özlediğinizi, onu istediğinizi söyleyin. Bakalım bu duruma ne diyecek?

Olabildiğince sakinliğinizi koruyup mutlu aile havalarına girin. Geçmiştekileri unutmuş gibi davranın ve takipte kalın. Bir kanıt bulana kadar da renk vermeyin. Psikolojiniz alt üst olmuş. Lohusalık, bebek bir de üstüne bu durum sizi bitirmiş. Bence psikolojik destekte alın.
Bu arada cinsellik konusunu hiç açtınız mı? Bence değinmediyseniz bu konuya da değinin. Neden bu kadar uzun zamandır sizi cinsel anlamda istemediğini sorun, bu durumun sizi daha da üzüp kırdığını konuşun. Onu ve eski günleri özlediğinizi, onu istediğinizi söyleyin. Bakalım bu duruma ne diyecek?
Tam olarak burda aldığım akıllardan sonra telefonumun Notlar kısmına uzunca bi liste yaptım. kızımın yanına gittim kız kardeşimi çağırdım. Annem tek başına akşam idare edemez diye. Akşam sinemaya gideceğiz dönene kadar kızıma baksan diye. Seve seve geldi. çıktım ve binanın kapısının önünde beklemeye başladım. Gelince arabaya bindim ve yalnız olacağımız bi yere gitmek istedim. Listemde cinselliği neden istemedi,geçen 1 buçuk yılda nasıl kendini tatmin etti, neden beni arzulamadığı, ayşe han hazretleri hanımın doğum günü, o kupa bardak her şey vardı. Kendince açıklamalar yaptı ama yeterli mi hayır. İkna oldum mu hayır. Ama kendimi saklamak için bi kapı açtım. Eminim uzun bi süre çok temkinli olacak telefonu aramalar mesajlar falan filan. Psikolojik destekle sakinliğimi korursam gerçeği bulacağımdan eminim.

Şu ihtimali de hatırlatmak isterim, eşiniz doğruyu söylüyor gerçekten zümresiyle buluşmuş olabilir. Buradaki yorumlarla çok dolup yanlış yapmayın diye bu ihtimali de hatırlatmak istedim. Evliliğiniz hala harika gidiyor olabilir, cinsel hayat konusu üzerinde çalışmalısınız ama her halükarda mutlaka. Eşinizin sadakatine kesin bir delil bulmadıkça güvenin ve güvendiğinizi ona hissettirin. Tamamen güvenildiğini bilen erkek vicdan azabı duyuyor ufak bir flörtte bile ancak onu suçlayıp durursanız eminim kötü hissetmez. Yargılamadan, önceki suçlamalar içinde pişman olduğunuzu belirterek adım atın bence ama elbette gözünüz açık olsun hep. Size bebek gibi bakan bir adamla ilişkinizi, ilişkinizin mahfolduğunu sanarak mahfetmeyin. İyiyi düşünün, bu yanlış anlaşılmalar evliliğiniz üzerinde düşünmenize fırsat olmuş olabilir😇 tabi diğer yorumlar da doğru olabilir, umarım benim söylediğimde doğru olan🙏🏻

Şu ihtimali de hatırlatmak isterim, eşiniz doğruyu söylüyor gerçekten zümresiyle buluşmuş olabilir. Buradaki yorumlarla çok dolup yanlış yapmayın diye bu ihtimali de hatırlatmak istedim. Evliliğiniz hala harika gidiyor olabilir, cinsel hayat konusu üzerinde çalışmalısınız ama her halükarda mutlaka. Eşinizin sadakatine kesin bir delil bulmadıkça güvenin ve güvendiğinizi ona hissettirin. Tamamen güvenildiğini bilen erkek vicdan azabı duyuyor ufak bir flörtte bile ancak onu suçlayıp durursanız eminim kötü hissetmez. Yargılamadan, önceki suçlamalar içinde pişman olduğunuzu belirterek adım atın bence ama elbette gözünüz açık olsun hep. Size bebek gibi bakan bir adamla ilişkinizi, ilişkinizin mahfolduğunu sanarak mahfetmeyin. İyiyi düşünün, bu yanlış anlaşılmalar evliliğiniz üzerinde düşünmenize fırsat olmuş olabilir😇 tabi diğer yorumlar da doğru olabilir, umarım benim söylediğimde doğru olan🙏🏻
Dünkü konuşmadan sonra daha iyi olurum sandım ve yatana kadar sakindim. Ama sabah yine aynı yerdeyim. Güven zedelenince tekrar yerine gelmiyor demek ki. Suçlama trip tavır soğukluk yapmamaya çalışacağım. Teşekkür ederim görüşleriniz için.

Ilk kez bi konuyu sonuna kadar okudum yazılan yorumlarla beraber. Çok zor bi durumun içindesiniz. Zaten aldatılmak fikri bile insanı atıl bırakır bir de bebek var. Gerçekten içim sıkıldı ve evlilikten bir kez daha sogudum. Sizin adınıza çok çok üzüldüm. Umarım şüphelerinizi giderecek çok sağlam kanıtlar bulursunuz da eşinizin sizi aldatmadigina emin olursunuz. Yalan söylemesi zaten mahvetmiş her şeyi. Kendinizi suçlamayın. Bu süreçte bi çok kişinin yazdığı gibi sakin kalmaya çalışın içinizde fırtına da kopsa. Kanıt arayın. Rutinlerinizi değiştirin. Farklılık yaratın hayatinizda, o zaman hata yapma riski artar. O kadar zor ki yaşadığınız şey gerçekten çok üzgünüm.

X