Hayatım kaydı gerçekten kâbus gibi yardımınıza ihtiyacım var lütfen..

Peki ilk günden

Canım zaten çocuga nafaka verir sadece bana vermez biliyorum ki uğraşmak istemiyorum. Memur 30 bin maaş aliyorum diyo ne kadar vere bilirim ki yok diyo ki ben hele sadece bebeğin nafakasin biraz fazla ver söylemiştim.
Mahkemeden nafaka kararı çıktığında mecbur ödemek zorunda, ne demek ne kadar verebilirim, aldatmadan önce düşünecekti, yanına kâr mı kalsın yaptıkları?

Hayır hiç bı şey istemiyorum sadece çocuga versin nafaka. Çok kötü piskolojim. Bebeğim için ayakta durmaya çalışıyorum ama çok zor kavgalı bı hale dönüşür durum söz soyledikleriniz nafaka vs. . Konu uzasın istemiyorum çok yorgunum bunları yapmaya. Gücüm yok çok kırgınım Gerçekten öyle bı durumdayım ki öylece çocuğu alıb arkama bile bakmadan gitmek istiyorum artık düşünün ne vaziyette olduğumu😞. Sadece babalık görevini yapsın.
yabancı mısınız acaba

Umarım bir işiniz yada size sahip çıkacak bir aileniz vardır.Dahala haksız mıyım diye soruyorsunuz.

İyi bı avukat bulmam için maddi gücüm olması lazım
Maddi gücünüz yok ve siz hâlâ nafaka, tazminat vb. istemeyi düşünmüyorsunuz. Bazı konular şaka gibi ya. İleride perişan olacaksınız, farkında mısınız? Adam çocuğun nafakasını bile ödemeyecek. Daha bir ay önce nafaka bağlandı çocuklarıma. Okul çağındalar. Çocuk başı 2 bin tl. 2 bin tl sizin çocuğa da bağlansa bozdurun bozdurun harcayın! O parayla kira, fatura, yeme içme, çocuğun ihtiyaçları vb. nasıl ödenir? Uğraşmazsanız perişan olursunuz.

Tamam işte ailenizin yanına dönün çocuğunuzla Türkiye’ye evlilik için geldiyseniz boşandıktan sonra burada kalmanız gerekmiyor hem şu an sizin ülkeniz yaşam için buradan daha iyi
Bir buçuk yaşında kızım var doose sendromu nöbetler geciriyo tedavi goruyo doktorları burda bilmiyorum oraya götürmem doğrumu olur yanlış mı çok çaresizim

Aldattı affettim den sonrasını okumadım, mustehak
Arkadaşlar merhaba: ben 25 eşim 38 3 sene önce evlendim. hayatımın en büyük hatasını yapmışım bunu geç anladım bir buçuk yaşında kızım var bide tabi ilk günden kocam benden uzak soğuk umursamaz cinsel ilişkimiz çok kötü hep ben istiyorumdum sordum nedir mesele beni beğenmiyormusun sorun ne. yok beğeniyorum hemen konuyu kapatiyordu zamanla düzelir falan hep behaneler. Böyle böyle 3 sene geçti hep düzelir ümidiyle boşanmak istemiyordum ve kaç defa beni aldattı affeettim başkalarıyla yazışmalarını yakaladım kaç kere Instagram skaype başka sayitlarda Çooğunu görmezden geldim belli etmedim. Dedim boşanalım beni istemediğin beğenmediğin ortada böyle evlilik yürümez. Tamam dedi. Sonra ben vazgeçtim bosanmak istemedim cesaretim yoktu. Kaybetmek istemiyorumdum devam ettik ama. Yine aynı şey bana dokunmuyo yabancı Gibi soğuk neler yaşadım öyle pir kabusun içindeyim anlatamam piskoljim çökmüş vaziyette şimdi gizlice izliyorum haberi yok. sanal seks yapıyo başkalarıyla yazisiyo vhatcappda kıza fotoğrafini atiyo yazisiyorlar beni yine aldatiyo. Artık ben adamla yaşamak istemiyorum zaten ev arkadaşı gibiyiz ama ben hayla ona karşı bir şeyler hiss ettiğim için kalbimde bitiremedigim için çok acı veriyo bana bosanıyım gormeyyeyim evli olub ayrı ayrı odalarda uyumaktansa bitsin gitsin ne hali varsa görsün. Çok yoruldum artık😞tiksindimm. Sizce haksizmiyim lütfen? Beni anlayacak kimse yok etrafımda kimseye anlatamıyorum çok kötü bı durum ilk defa böyle bir şeyle. Karşı karşıyayım işgence

Arkadaşlar merhaba: ben 25 eşim 38 3 sene önce evlendim. hayatımın en büyük hatasını yapmışım bunu geç anladım bir buçuk yaşında kızım var bide tabi ilk günden kocam benden uzak soğuk umursamaz cinsel ilişkimiz çok kötü hep ben istiyorumdum sordum nedir mesele beni beğenmiyormusun sorun ne. yok beğeniyorum hemen konuyu kapatiyordu zamanla düzelir falan hep behaneler. Böyle böyle 3 sene geçti hep düzelir ümidiyle boşanmak istemiyordum ve kaç defa beni aldattı affeettim başkalarıyla yazışmalarını yakaladım kaç kere Instagram skaype başka sayitlarda Çooğunu görmezden geldim belli etmedim. Dedim boşanalım beni istemediğin beğenmediğin ortada böyle evlilik yürümez. Tamam dedi. Sonra ben vazgeçtim bosanmak istemedim cesaretim yoktu. Kaybetmek istemiyorumdum devam ettik ama. Yine aynı şey bana dokunmuyo yabancı Gibi soğuk neler yaşadım öyle pir kabusun içindeyim anlatamam piskoljim çökmüş vaziyette şimdi gizlice izliyorum haberi yok. sanal seks yapıyo başkalarıyla yazisiyo vhatcappda kıza fotoğrafini atiyo yazisiyorlar beni yine aldatiyo. Artık ben adamla yaşamak istemiyorum zaten ev arkadaşı gibiyiz ama ben hayla ona karşı bir şeyler hiss ettiğim için kalbimde bitiremedigim için çok acı veriyo bana bosanıyım gormeyyeyim evli olub ayrı ayrı odalarda uyumaktansa bitsin gitsin ne hali varsa görsün. Çok yoruldum artık😞tiksindimm. Sizce haksizmiyim lütfen? Beni anlayacak kimse yok etrafımda kimseye anlatamıyorum çok kötü bı durum ilk defa böyle bir şeyle. Karşı karşıyayım işgence
Adam daha yanıbaşındaki kadınla birlikte olamıyor ona buna yazmanın derdinde.bence bu adamlar yıllaryılı çapsızlığa o kadar alışmışlar ki o çöplükten çıkartıp, temiz pak bir eve oturunca uyum sağlayamıyorlar artık.yav kardeşim gencecik kadını bulmuşsun bu yaşında adam gibi seks yapacağına saçma sapan ona buna yazmanın derdinde.tam bir akıl tutulması gerçekten bazı erkekler.eline ne geçiyor yani.cinsel ihtiyacını mı gideriyorsun? Yooo.ee bu yaştan sonra egonu mu tatmin ediyorsun? Nedir yani bu saçmalık.

Bir buçuk yaşında kızım var doose sendromu nöbetler geciriyo tedavi goruyo doktorları burda bilmiyorum oraya götürmem doğrumu olur yanlış mı çok çaresizim
Orada aileniz olacak yanınzda,doktorlar da vardır muhakkak. Burada kalıp ne yapacaksınız küçücük çocukla meslek yok iş yok,çevre yok .Sizin oralarda anaokul kreş gibi kurumlar ücretsiz diye duymuştum Türkiye’de tüm ailesi burada olan kadınlar için bile zor boşandıktan sonraki hayat siz tek başınıza perişan olursunuz gurbette

En mantıklısı ailenizin yanına dönmek. Başka türlü geçinmeniz imkansız. Doktor demişsiniz de, buradaki doktoru çocuğunuzla ilgili rapor yazar olur biter.

Ancak ben sizin boşanacağınızı düşünmüyorum.

22 yasindayken 35 yasinda adamla evlenirken bana bir genc adamdan daha fazla imkan tanir diye evlenip bir cocuk doğurup nafakada alip arabam evim olur bosanir önüme bakar diyen genc bir guruh oluştu.

Bunlar konulara, ilgisiz koca cinsel iliskiye girmeyen koca beni ihmal eden koca diye baslayip evliyken baska adamlarla gorusmeyi de mesrulastiriyorlar.

Bu adamlarla evlenirken adam ayni adam bunu unutmayin!

X