Hayatım kaydı gerçekten kâbus gibi yardımınıza ihtiyacım var lütfen..

Mesleğin yok, 22 yaşında kalktın kovalayan var gibi evlendin, üstüne çocuk yaptın onun üstüne de hasta yavrucak
Hayat öyle estiği yerden yaşanmıyor, madem bu evliliği yaptın, madem çocukta doğurdun eylemlerinin bedelleri var öncelikle bunu anlamalısın.

Elde avuçta olmadan boşanırsan sürünürsün orası net. Ne yapmalısın söyleyeyim, önce meslek edineceksin, ufaktan çalışmaya başlayacaksın, alt yapını hazırlayacaksın, adamdan da alabildiğin kadar alıp biriktireceksin. Elinde avucunda bir birikim olacak, hazır olduğunda tüm haklarını alacağın bir dava açacaksın, yeni bir hayat kurup, çocuğuna olabilenin en iyisini sağlamak için bu adamla çarpışarak boşanacaksın.

Aksi bir yoldan gidersen hüsrana uğrarsın, şimdi yaşadıklarından daha kötüsünü görürsün. Sabır işi bu anlattıklarım, bir program dahilinde adım adım ilerleyeceksin. Bu devirde teknolojinin, internetin, sosyal medyanın bu kadar yaygın olduğu, her şeyin öğrenilebileceği bu devirde 22 yaşında koştur koştur evlenmenin ceremesini maalesef ki çekeceksin, gerçekler bu.

X