Hayatımın içine ettim, kendimi rezil ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Eğer evliyse daha komik ve acınası değil mi? Gerçi beraber olduğumuz ev dediğine göre garsoniyer gibi kullanılan bir yer galiba. Ama nasıl bir kafa ben çözememem böyle birşey varsa; zira adamla yatıp kalkıp, karısının koynuna gönderiyorsun, sesin çıkmıyor, adam ondan başkası ile olursa kıyameti koparıyorsun. Tek metresin ben olurum başkası olmaz kafasına gelmek için ne yaşamış olabilir ki bir insan.

hanimefendi sanki biraz agir konusmussunuz... herkes sinanmadigi gunahin masumudur...
konu sahibi hayatim bitti falan yazmis ustune gidip asagilamadan, onerimizi versek?.
yazik gunah insanlari intihara surukleseniz mutlu mu olacaksiniz?
okudugum kadariyla 37 yasindasiniz nerdeyse 40, kiz 23 yasinda. biraz sakin, yaşinizin insani olun abla olun bence.
2 katisiniz ama laf yetistirmissiniz sizin de ofke kontrol probleminiz vsr sanirim.
23 yaşında hıc olmayacak biriyle cinsellik üzerine hayat yasayan bir kadına mi acıyacağız?? 37 neredeyse 40 sa 23 se neredeyse 25 size göre! Bence senin öfke problemin var yada doğruyu görememe problemin!

Fuckbudyy ile ilişki kuran kadınsan adam hakkında söz sahibi değilsin. Adam bildiğin fucker yani senden çok var diyorum bu hayattakilere

23 yaşında hıc olmayacak biriyle cinsellik üzerine hayat yasayan bir kadına mi acıyacağız?? 37 neredeyse 40 sa 23 se neredeyse 25 size göre! Bence senin öfke problemin var yada doğruyu görememe problemin!
Kimse acıyın demiyor ,kimsenin cinsel hayati da sizi ilgilendirmez. Saygi cercevesinde yorum yaparsınız. Kimseyi yargılamak sizin haddinize değil. Sizin gibiler yüzünden insanlar burada konu açamiyor. Saygili bir sekilde yorumu yapar gidersin. Cinselligi de sizi hiç düşündürmesin, uzerinize vazife değil .

[/QUOTE]
hanimefendi sanki biraz agir konusmussunuz... herkes sinanmadigi gunahin masumudur...
konu sahibi hayatim bitti falan yazmis ustune gidip asagilamadan, onerimizi versek?.
yazik gunah insanlari intihara surukleseniz mutlu mu olacaksiniz?
okudugum kadariyla 37 yasindasiniz nerdeyse 40, kiz 23 yasinda. biraz sakin, yaşinizin insani olun abla olun bence.
2 katisiniz ama laf yetistirmissiniz sizin de ofke kontrol probleminiz vsr sanirim.
Bunu bana eski sevgilisini arayıp arayıp sevgilisi onunla konuşmak istemediğinde hakaretler yağdırip ardından da sarhoştum numarası çeksem acaba yer mi diyen öfke kontrolü olmayan insan mı soyluyor dsdsfssffst
Tamam ablası dikkatli olacağım bundan sonra.
Benim yüzümden ne sarhoş numarası çekin ne de araba parçalayın.
Üzmeyecegim sizleri.
Dinimiz amin.
Ha bu arada matematiğiniz çok kötü.

Son düzenleme:
Hiç ama hiç olmayacak bir erkekle yaklaşık olarak 1 yıldan fazladır işin içine duygusallık ve romantizm katmadan yürüttüğümüz arkadaşlık ile cinsellik üzerine kurulu bir iletişimimiz var. Ama cidden konum itibariyle hiç olmayacak biri. Kimsenin de haberi yok tabi ki.

Çok uzun bir süre, tam net bir tarih verememekle birlikte 8-9 belki 10 ay kendisine karşı arkadaşlık haricinde hiçbir sevgi beslemedim. Dolayısıyla herhangi bir kıskançlık vs de geliştirmedim. Bildiğim kadarıyla da başka bir kadınla görüşmüyordu. Bildiğim kadarıyla dedim ama hiç sorgulamadığım için böyle diyorum. Bu konuda herhangi bir araştırmaya girişmemiştim yani.

Ne var ki son birkaç aydır kendisine karşı daha farklı hissetmeye başladım. Ufaktan ufaktan aşık oluyordum ve bunun farkındaydım. Ona hiçbir zaman bundan bahsetmedim ama bir türlü bitiremedim de.

Bundan 1,5-2 ay kadar önce ortak çevremizden ve benim de sosyal medyadan takip ettiğim bir kadının storysine denk geldim. Bir evde story atmıştı elinde şarap ama o ev bahsettiğim erkeğe ait olan ve bizim birlikte gittiğimiz evdi. Aramızda böyle bir hukuk olmamasına rağmen hesap sordum ve ölene değin inkar etti. Kendisinin orada olmadığını kızın oraya mecburen gittiğini bunun kızın özel hayatıyla ilgili olduğunu bu nedenle de detayları bana veremeyeceğini söyledi. Tek ayak üstünde kırk yalan uydurduğunun tabi ki farkındaydım ama inanmış gibi yaptım.

Birkaç gün önceyse akşam işin var mı dedim, bana toplantısının olduğunu söyledi. Ben de tamam dedim. Ama içime bir kurt düştü eve giderken o evin olduğu sokaktan geçtim ve otoparkta onun arabasını gördüm. Ev giriş katta olduğu için hemen gittim pencereden baktım salonun ışığı açıktı ve içerde iki şarap kadehiyle koltukta bir kadın çantası vardı. Çıldırmış gibi apartmandan içeri girip zile bastım. İçerden zil söküldü. Sonra kapıyı tekmeledim yine açan olmadı. Ben de o sinirle gittim arabası tekmeledim lastiklerini parçaladım. Çünkü emindim o olduğundan. Tekrar gittim kapıyı yumrukladım. Kapı açıldı. Adam benim adam değil, korkuyla suratıma bakıyor. Allah affetsin aklıma hemen bunlar içerde grup seks mi yapıyorlar düşüncesi geldi daldım içeri adamı arıyorum yok. İçerdeki adam da siz kimsiniz diye sorup duruyor. Bi kız var alel acele giyinmiş öyle suratıma bakıyor. X nerde dedim adam toplantıda dedi. Arabası neden burada dedim ben ödünç almıştım dedi.

Hah dedim b*ku yedim cidden bi de adamın lastiklerini parçaladım. Camları falan da kıracaktım da elim falan kesilir boşver dedim kendime ondan kırmadım. Allahtan kırmamışım. Adamdan kırkbin kez özür dileyerek ve yanlış anladığımı söyleyerek evden çıktım hiçbir şey olmamış gibi yoluma koyuldum.

1 saat kadar sonra X aradı. Çok sinirliydi haliyle ama sakin sakin konuşmaya çalıştı. Ben de kendimi izah etmeye çalıştım ama tabi izah etsem ne? Yediğim halt ortada. Sonra bana bir ton iltifat etti sonra “AMA MANYAKSIN. BU YÜZDEN SENİNLE BİR DAHA GÖRÜŞMEYECEĞİM. BENİ LÜTFEN ARAMA” dedi ve kapattı.

Gerçekten şu an kötü durumdayım. Çok alışmıştım ona ve seviyordum da galiba. Onunla vakit geçirmek beni çok mutlu ediyordu. Bir taraftan da yaptıklarımdan utanıyorum tabi ki. Ama kafamdaki tilkiler de bir dk durup dinlenmiyorlar. Acaba diyorum ben lastikleri keserken bu camdan atlayıp kaçtı mı naptı??? Beynim allak bullak. Arayıp yalvarıp döndürmek istiyorum ama kendimi iyice rezil edeceğimin farkındayım. Lütfen fikirlerinizi paylaşın benimle.
Boşver bence daha arama.Zaten saglıklı bır ılışkınız yokmuş .

Kimse acıyın demiyor ,kimsenin cinsel hayati da sizi ilgilendirmez. Saygi cercevesinde yorum yaparsınız. Kimseyi yargılamak sizin haddinize değil. Sizin gibiler yüzünden insanlar burada konu açamiyor. Saygili bir sekilde yorumu yapar gidersin. Cinselligi de sizi hiç düşündürmesin, uzerinize vazife değil .
Avukat misin uzman misin 🤣istediğim yorumu yaparım seni zerre ilgilendirmez!!!!! Bu ünlemlerin açıklaması sen haddini bil demektir karışma hadeeee

Evet her an herseyi yapabilir diye yazdim cunku konu sahibi gercekten asiksa yazdigi seyleri yapmis olabilir, ask guclu bir duygu sonucta anlaminda 👍
Yabanelma Yabanelma Haklı bence. Ask güçlü duygu yapmış olabilir mala zarar vermis olabilir diyorsunuz her an her sey yapılabilir diyorsunuz. Arabay zarar vermeden önce o hiddetle kapiyi açanın kadin ve yandan gozuken çıplak bir erkek (sevistigi adam) oldugu seklinde hikayeyi degistirirsek bu hiddeti onlarin vücuduna yansitabilirdi.
Hem savunmuyor hem savunuyorsunuz ben anlamadim.
Yani gercekten onlari bassaydi olay cok farkli olurdu bu hiddetle

Evet biraz saygili olmaya calisin lutfen, yorum yapan insanlarin yasam tarzlari sizinki gibi olmak zorunda degil.
Asagilayici ve yargilayici bir dil kullaniyorsunuz, hic hos gorunmuyor bilginiz olsun.
Bu tarz hayatlar yaşayanlar hemen kendini belli etti de tin canım tinnn

Avukat misin uzman misin 🤣istediğim yorumu yaparım seni zerre ilgilendirmez!!!!! Bu ünlemlerin açıklaması sen haddini bil demektir karışma hadeeee
Ne kadar basit ve seviyesizsiniz tabi ki sizi ciddiye alıp sizin kadar kalitesiz, kaba biri olmayacağim. Sen de tanrisin heralde , insanlari yargilama hakkini kendinde buluyorsun. Terbiyesiz.

Yabanelma Yabanelma Haklı bence. Ask güçlü duygu yapmış olabilir mala zarar vermis olabilir diyorsunuz her an her sey yapılabilir diyorsunuz. Arabay zarar vermeden önce o hiddetle kapiyi açanın kadin ve yandan gozuken çıplak bir erkek oldugu seklinde hikayeyi degistirirsek bu hiddeti onlarin vücuduna yansitabilirdi.
Hem savunmuyor hem savunuyorsunuz ben anlamadim.
Anlayamazsın onlar açık buldu meydanı at kosturur

Hiçç olmayacak adamla arkadaşız modunda cinsellik yasayan sonra da arkadaşız diyen aşık oldum diyen zihniyet size tin! Bir de avukat olmuş bazıları hade hade hadeee sizden çok var@ Bu ilişkileri yaşayanlar uzman bilirkişi oldular da kullanılır atilirlar bilginize 🤣

Ayrica bu yorumlari yapan
Hiçç olmayacak adamla arkadaşız modunda cinsellik yasayan sonra da arkadaşız diyen aşık oldum diyen zihniyet size tin! Bir de avukat olmuş bazıları hade hade hadeee sizden çok var@ Bu ilişkileri yaşayanlar uzman bilirkişi oldular da kullanılır atilirlar bilginize 🤣
Namusluyum diye geçinen en namussuzdur. Hadi sana fazla bile yazdım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X