Hayatımın içine ettim, kendimi rezil ettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu tarz hayatlar yaşayanlar hemen kendini belli etti de tin canım tinnn
Bu tarz hayat yaşamadım.. yaşasam da kime ne? Ama yaşamadığım halde konu sahibine söylenenlerden ben rahatsız oldum. Kadın çalmamış çırpmamış, adam yaralamamış öldürmemiş,yetim hakkı yememiş, yani kimsenin hakkına girmemiş kimseyi ilgilendiren bir şey yapmamış. Arada sevgililik olmadan sevişmiş yani kendini ve adamı ilgilendirir. Birinin canına,malına zarar verse neyse... Sonrasında olmuş olay çirkin tabii ki ama insanlar ve siz de dahil olayı yorumlamayı bırakıp başka şeye geçtiniz

Adamla duygusal bir beraberliğiniz yok ilk şüphelendiğinizden size başka biri olmadığını söylemiş ki böyle bir açıklama zorunluluğu da yok adamla beraber olma amacınız belli çünkü. Adamı kaybetmişsiniz, bundan sonra güvenin birazcık insanlara.

@Yabanelma Haklı bence. Ask güçlü duygu yapmış olabilir mala zarar vermis olabilir diyorsunuz her an her sey yapılabilir diyorsunuz. Arabay zarar vermeden önce o hiddetle kapiyi açanın kadin ve yandan gozuken çıplak bir erkek oldugu seklinde hikayeyi degistirirsek bu hiddeti onlarin vücuduna yansitabilirdi.
Hem savunmuyor hem savunuyorsunuz ben anlamadim.

Evet ask bir guclu duygu bu sebeple ofkesine yenik dusmus ve konuda bahsettigi gibi davranmis olabilir dedim.
Savunma degil ama boyle davranan kadinlar da var seklinde devaminda acikladim.

Ve evet askin ihtirasiyla yapmis olsa bile kimse dogru diyemez diyerek savunulacak bir yani yok kisminda sizlerle ayni fikirde oldum.

Bu kadar insan sizin gibi anladiysa demek ki ben dogru ifade edememisim, sonrasinda yeterince acikladigimi dusunuyorum.

Hiçç olmayacak adamla arkadaşız modunda cinsellik yasayan sonra da arkadaşız diyen aşık oldum diyen zihniyet size tin! Bir de avukat olmuş bazıları hade hade hadeee sizden çok var@ Bu ilişkileri yaşayanlar uzman bilirkişi oldular da kullanılır atilirlar bilginize 🤣
Vallahi evlendiği halde kullanılıp atılanlar var bu mantığa göre. Kadın da isteği ile sevişmiş niye adam kullanmış olsun sadeve ikisi de anın tadını çıkarmış.

Bu tarz hayat yaşamadım.. yaşasam da kime ne? Ama yaşamadığım halde konu sahibine söylenenlerden ben rahatsız oldum. Kadın çalmamış çırpmamış, adam yaralamamış öldürmemiş,yetim hakkı yememiş, yani kimsenin hakkına girmemiş kimseyi ilgilendiren bir şey yapmamış. Arada sevgililik olmadan sevişmiş yani kendini ve adamı ilgilendirir. Birinin canına,malına zarar verse neyse... Sonrasında olmuş olay çirkin tabii ki ama insanlar ve siz de dahil olayı yorumlamayı bırakıp başka şeye geçtiniz
Bunu anlatamadık . Adamin arabasina zarar vermis onu elestir tabi saygili bir sekilde. Ama kimsenin haddine degil namus bekciligi yapmak. Bu tarz bir hayatim hic olmadi benim de. Ama yadirgamam ,herkesin kendi bilecegi iş, haddime degil. Ama ne namus kaldi ne baska bir sey . Buarada bu yazilanlar denetlenmiyor mu ? Adminin adini bilmedigimden etiketleyemiyorum. Boyle seylere goz yumulmamali. Bu dijital şiddet bu

Evet ask bir guclu duygu bu sebeple ofkesine yenik dusmus ve konuda bahsettigi gibi davranmis olabilir dedim.
Savunma degil ama boyle davranan kadinlar da var seklinde devaminda acikladim.

Ve evet askin ihtirasiyla yapmis olsa bile kimse dogru diyemez diyerek savunulacak bir yani yok kisminda sizlerle ayni fikirde oldum.

Bu kadar insan sizin gibi anladiysa demek ki ben dogru ifade edememisim, sonrasinda yeterince acikladigimi dusunuyorum.
Iki uc yorumunuzu okudum devamini okumadım. Böyle düşünerek yazdıysan katiliyorum yapmış olabilir sonucta yapanlar var.
Evet o mesaj yanlis ifade etmis dediginizi

Tamamen saçma ... Birebir tezat .
Gerek yok çok yazmaya ,zaten herkes yazmış .. birde konu başlığı anlamsız ? Hayatının içine edilen birşey yok, Duygusal olarak karışıklı anlaşmasınız başından eyvallahi cekmissiniz şimdi adam gitmiş diye niye dert ediniyorsunuz ? Boşver in gitsin keyfinize bakın . Ama bence siz adama bayağı aşık olmussunuz :)

Son düzenleme:
23 yaşında hıc olmayacak biriyle cinsellik üzerine hayat yasayan bir kadına mi acıyacağız?? 37 neredeyse 40 sa 23 se neredeyse 25 size göre! Bence senin öfke problemin var yada doğruyu görememe problemin!
ya bu ne agresiflik bi yuruyus falan yapin gece gece. istedigini yargila allahtan hayatimds senin gibi biri yok toksiklik akiyo her mesajindan. bay

Bunu bana eski sevgilisini arayıp arayıp sevgilisi onunla konuşmak istemediğinde hakaretler yağdırip ardından da sarhoştum numarası çeksem acaba yer mi diyen öfke kontrolü olmayan insan mı soyluyor dsdsfssffst
Tamam ablası dikkatli olacağım bundan sonra.
Benim yüzümden ne sarhoş numarası çekin ne de araba parçalayın.
Üzmeyecegim sizleri.
Dinimiz amin.
Ha bu arada matematiğiniz çok kötü.
[/QUOTE]
kac yasinda kadinsin ya. eski konumu okuyup kendini eglendiriyosun allah yardim etsin nasil bi hayatin var belli ki.. ben yolumu buldum suan cok mutluyum canim oneririm 30unu gecmissin gerci ne anlaticam :KK70:

Bunu bana eski sevgilisini arayıp arayıp sevgilisi onunla konuşmak istemediğinde hakaretler yağdırip ardından da sarhoştum numarası çeksem acaba yer mi diyen öfke kontrolü olmayan insan mı soyluyor dsdsfssffst
Tamam ablası dikkatli olacağım bundan sonra.
Benim yüzümden ne sarhoş numarası çekin ne de araba parçalayın.
Üzmeyecegim sizleri.
Dinimiz amin.
Ha bu arada matematiğiniz çok kötü.
kac yasinda kadinsin ya. eski konumu okuyup kendini eglendiriyosun allah yardim etsin nasil bi hayatin var belli ki.. ben yolumu buldum suan cok mutluyum canim oneririm 30unu gecmissin gerci ne anlaticam :KK70:
[/QUOTE]
Bunu o yukarıda tuhaf konuşan kişi mi yazmış ? 😃

aynen oyle... ahlaksiz iste derdim var konusuna girip basima gelen bi seye gülmüs... acıya gülen insanlar da mevcut napalim... :/ ben sadece uslubun agir dedim beni bi ....u ilan etmedikleri kaldi nurla doktorun ama neyse.. Allah'a havale, hayatlari zor demek ki

ya bu ne agresiflik bi yuruyus falan yapin gece gece. istedigini yargila allahtan hayatimds senin gibi biri yok toksiklik akiyo her mesajindan. bay
Ne o yasadigin ilişkilerin bedelini mi hatırladın ýorumlarimda o🤣senin zihniyette biri zaten benim ortamımda olamaz bilgine

Tatlimm fuckbudyy ilişki yaşayanları fucker lar s...r geçer hadi sana bay🤣

Bunu o yukarıda tuhaf konuşan kişi mi yazmış ? 😃

aynen oyle... ahlaksiz iste derdim var konusuna girip basima gelen bi seye gülmüs... acıya gülen insanlar da mevcut napalim... :/ ben sadece uslubun agir dedim beni bi ....u ilan etmedikleri kaldi nurla doktorun ama neyse.. Allah'a havale, hayatlari zor demek ki
[/QUOTE]
Boşver ... Resmen tartışmaya yer arıyor belli

Ne o yasadigin ilişkilerin bedelini mi hatırladın ýorumlarimda o🤣senin zihniyette biri zaten benim ortamımda olamaz bilgine

Tatlimm fuckbudyy ilişki yaşayanları fucker lar s...r geçer hadi sana bay🤣
:KK70: sen iyi misin ya. beni tanimiyosun bile, iftira bu direk. valla bak kizamiyorum bile gülerek bakiyorum ekrana
nur sen beni gercekte gorsen agzinin suyu akar hayatima da yanimdaki fucker'a da. (bu ne demekse dhhdks) egonu tatmin et burda napalim. keske ortaminds olabilsem :KK43:(( kalite akiyor.
Mune Mune

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X