Hayatist'in Diyet Günlüğü

MUGYAT

Guru
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2008
1.027
69
Yarın başlıyorum, ben de inşallah 35 kilo vermiş olarak döneceğim.bana şans dileyin şekerler :KK64:

Başarılar canım:KK71: ben de çarşamba başlıyorum:))hadi bakalım inşallah başarılı olucaz:KK16:

Kaç kilo vermen gerek benim tammmmmmmmmm 35 kilo :KK43: Bakalım nasıl olacak dayanabilecekmyim? Hayatımda hiç diyet yapmadım o nedenle gözümde büyüyor.

Son düzenleme:
Kaç kilo vermen gerek benim tammmmmmmmmm 35 kilo :KK43: Bakalım nasıl olacak dayanabilecekmyim? Hayatımda hiç diyet yapmadım o nedenle gözümde büyüyor.

benim de 30 kg vermem lazım... Üzülme vereceğiz... Akupunktura başladım... şimdiden 2 kg verdim... Sana da başarılar

İlk etapta 20 kilo hedefliyorum.sanırım 88 kiloyum,ilk hedef mart ayına kadar 68 olmak.ama asıl amacım 58e düşmek.yani totalde ben de 30 kilo vericem canım:))
BENİM DE İLK CİDDİ DENEYİMİM OLACAK AMA KENDİMİZE AYLIK HEDEFLER KOYALIM Kİ GÖZÜMÜZDE BÜYÜMESİN DEĞİL Mİ:KK66:)MESELA İLK AY BEN 6 KİLO HEDEFLİYORUM CANIM.SEN DE AYLIK BİR HEDEF KOY KENDİNE.BİRBİRİMİZE DE DESTEK OLALIM KURTULALIM ŞU YÜKLERDEN:21:

İlk etapta 20 kilo hedefliyorum.sanırım 88 kiloyum,ilk hedef mart ayına kadar 68 olmak.ama asıl amacım 58e düşmek.yani totalde ben de 30 kilo vericem canım:))
BENİM DE İLK CİDDİ DENEYİMİM OLACAK AMA KENDİMİZE AYLIK HEDEFLER KOYALIM Kİ GÖZÜMÜZDE BÜYÜMESİN DEĞİL Mİ:KK66:)MESELA İLK AY BEN 6 KİLO HEDEFLİYORUM CANIM.SEN DE AYLIK BİR HEDEF KOY KENDİNE.BİRBİRİMİZE DE DESTEK OLALIM KURTULALIM ŞU YÜKLERDEN:21:

off hep ayni dert dimi esimle tanistigimda 65 nisanda 72 dugunde 80 3 aylik evliyim 92 yuh bana diyorum... bende basliycam fitness a gitmeye ve abur cubur yemegi esim cok destek sagolsun hic karismaz hatta guzelsin dio ama ben artik nefes alamiyorum uyurken bile cok halsizim yorgunum yani.. bakalim beraber yazilcaz bu hafta benimde amacim 65e dusmek hatta 70 bile olsa yeter cunku hamile kalmak istiyorum nasil olsa bu kiloma cook cabuk geri getirir beni hamilelik diye dusunuom ama bu kilomun ustune hamile olursam vay halime...
hepimize cook yardim etsin allahim..

off hep ayni dert dimi esimle tanistigimda 65 nisanda 72 dugunde 80 3 aylik evliyim 92 yuh bana diyorum... bende basliycam fitness a gitmeye ve abur cubur yemegi esim cok destek sagolsun hic karismaz hatta guzelsin dio ama ben artik nefes alamiyorum uyurken bile cok halsizim yorgunum yani.. bakalim beraber yazilcaz bu hafta benimde amacim 65e dusmek hatta 70 bile olsa yeter cunku hamile kalmak istiyorum nasil olsa bu kiloma cook cabuk geri getirir beni hamilelik diye dusunuom ama bu kilomun ustune hamile olursam vay halime...
hepimize cook yardim etsin allahim..

Bugün ilk gün ama sanki biraz eridim mi ne :) alyansım parmağımda dönmeye başladı bile demek ki atıştırmayı kesmek ne kadar etkiliymiş:KK76:

Bugün ilk gün ama sanki biraz eridim mi ne :) alyansım parmağımda dönmeye başladı bile demek ki atıştırmayı kesmek ne kadar etkiliymiş:KK76:

evlenince kilo aloıcaksın dedı kuyumcum ve alyansımı buyuk verdı.
alyansım 11 numara,
tektaşım 9,5 numara
bayagı buyuk vermiş. ama alyansım bayagı kalın. tektasım ise çook ince. geçen gün markette alışveriş yaptıktan sonra aldıklarımı torbaya koyarken birden yere düştü. ve bir kerede mutfakta elimi yıkadıktan sonra elimi anıden uzatınca fırladı gitti. değiştiricez diye küçülttürmedim ama dahada 7 ay var evlenmemize.

evlenince kilo aloıcaksın dedı kuyumcum ve alyansımı buyuk verdı.
Alyansım 11 numara,
tektaşım 9,5 numara
bayagı buyuk vermiş. Ama alyansım bayagı kalın. Tektasım ise çook ince. Geçen gün markette alışveriş yaptıktan sonra aldıklarımı torbaya koyarken birden yere düştü. Ve bir kerede mutfakta elimi yıkadıktan sonra elimi anıden uzatınca fırladı gitti. Değiştiricez diye küçülttürmedim ama dahada 7 ay var evlenmemize.

kuyumcu doğru söyememiş aslında ,ben evlendikten ve doğum yaptıktan sonra tam 20 kilo aldım ama alyansımın duruşu aynı hatta tek taşımın ve beş taşımında şu anda nasıl olduysa parmağımda dönüyor :))) demek ki parmaklarım hiç kilo almamış...:KK1:

basarilar canim,bende 30 kilo falan vermeliyim:KK31:

senin boyun kac?[/QUOTE
1.65 ÇOK UZUN DEĞİLİM ,AMA HEP EN UZUN BOY TOPUKLU GİYDİĞİM İÇİN KİMSE 35 KİLO FAZLAM OLDUĞUNA İNANMIYOR BİR DE ETLERİM ÇOK SIKI KİLO VERİNCE YUMUŞAMASINDAN KORKUYORUM

benimkide sIkI degil ne yapacam acaba cok agir spor mu yapilmali:26:

ben 168 cm,bendede diyorlar pek belli olmuyor ama iste sonuc olarak 87-88 civari olmusum:KK43:

sabah tartildim

benimkide sIkI degil ne yapacam acaba cok agir spor mu yapilmali:26:

ben 168 cm,bendede diyorlar pek belli olmuyor ama iste sonuc olarak 87-88 civari olmusum:KK43:

sabah tartildim

Ben hayatımda ilk defa 90 ı gördüm o zaman dedim artık diyet zamanı diye.Ama bu aralar şöyle bir durum var eğer hamileysem 100 ü bile geçerim ben bu gidişle:KK1: daha hastalanmadım hiç gecikmezdi de bakalım hayırlısı....

ya insan zaraini bildigi halde niye cok yiyor ve dieti tutmasi zor oluyor:KK59:

halbu ki beyin isi iste

ya insan zaraini bildigi halde niye cok yiyor ve dieti tutmasi zor oluyor:KK59:

halbu ki beyin isi iste

Ben seviyorum yemeği bir de bulunduğun ortamla alakalı biraz da mesala ben Antepli biriyle evliyim ve o taraftan herhangi birine gidince yemek fikstir: mangal, içli köfte, kurutulmuş patlıcan dolması gel de yeme :KK1:

canım eğer hızlı gitsin kilolar diyosan kesinlikle isveç diyetini öneririm..başarılar diliyorum inşallah istediğin kg ulaşırsın :KK71:

X