Hayatta hep yalnız mı kalicam?

Hikayenizi ağlayarak okudum çok dokundu bana Allahım annenizin mekanını cennet eylesin inşallah inş yuvanızda her daim huzurlu ve mutlu olursunuz tıp çok gelişti birçok problem hal oluyor gönülünüz ferah tutun inş çocuğunuz olur çok iyi anne olacağınızı hissettim ta içimde

Acılarımızın birçoğu benzer. Umarım Rabbim hayırlı zamanda sağlıklı bir evla verir inşallah...
Asla olumsuz bakmayın. Tıp da çok ilerledi bu konularda. Ablama tüp bebek yapan doktoru 3. Başarısız geçen tüp bebek sonrası çok zor imkansız kendi yumurtanız ile anne olmanız demişti. Hatta Kıbrıs'ta yumurta nakli önerdi. Ama ablam çok dua etmişti biz de aynı şekilde. Yani yapmadığı şey kalmadı gibi soğan kürü Meryem Ana otu falan. 4444 dua. ..
Tabi bunları yaptı diye oldu diyemem kesinlikle. Ama işte bir umut hep denedi. Sonra yeni bir tip bebek tedavisine başladı ve kendiliğinden hamile kaldı ablam. Çok şükür sağlıkla kucağına aldı.. Rabbim sizin de gönlünüze göre versin inşallah

çok üzüldüm yaşadıklarınıza gözlerim dolu dolu okudum bende ayrılmayı düşünüyorum çünkü benimde çocuğum olmuyordu sana bi tarif verecem eşin kullansın keçi boynuzu özü içsin eşin bu sperm sayısını artırıyor kalitesinide birde organik bal olsun içine polen ve arı sütü 1 kilo bala 100 gr polen 100 gr arı sütü bunuda yedir eşine kaç kişinin böyle bebeği oldu

Flim gibi derler ya ne çok acılar yaşamışsınız.Allah bundan sonra yüzünüzü hep güldürsün.Çocuğunuzda olur inşallah.Hem tıbbi hem bitkisel her tedaviyi deneyin..

Basiniz sag olsun. Yuvanizdan huzur eksik olmasin.

Allah yardımcınız olsun.Insallah bebegınız olur.Dua edecegım

Rabbim en güzelinden en hayırlısından bir evlat nasip etsin size . Bu güzel yüreğinize evlat sevgisini tattırsin inşallah . İçten söylüyorum çok samimi geldiniz , kendime nasıl istiyorsam Rabbimden bebek sizin içinde öyle . Dilerim sizede nasip eder Allahım tüm bekleyenlere de

Kizlar konuyu açtıktan kısa bir sure sonra hamile olduğumu öğrendim.. Allah'tan umut kesilmiyor umut hep var.Belkide artık mutluluk zamanı. Rabbim yüzüme güldü. Allah isteyen her kadına anneliği taddirsin. Daha çok yeni benim gebelik bir taraftan da korku var daha önce heterotopik gebelik yaşamıştım. İnşallah bu öyle olmaz..Dualarınıza ihtiyacım var...

Önce hayat hikayeni okudum sonra 4 haftalik hamileliğini... Rabbim sağ salim kucağına almak nasip etsin. Dualarım seninle...

Merhaba; ne güzel anlatmissiniz hikayenizi. Hikaye gibi okudum. Allah rahmet eylesin. Size güzel bir ömür ve bebek versin umarım

Heterotopik gebelik süreciniz nasıl ilerlemişti, biraz anlatır mısınız?

Rabbim herseyin en guzelini hayirlisini sana ve esine nasip etsin cok etkilendim , Annenin mekani Cennet olsun cok cekmis bu dünyada dilerim Ahireti bu dünyadan cok cok güzel olur

Halden anlamamakla suçlanabilirim ama hem çevremde erkekler pervaneydi diyorsunuz hem de kocanız var. Eee siz de yalnızsanız artık.derdi olan birinin zamanında erkekler peşimde pervaneydi çok popülerdim demesi açıkçası çok sinir bozucu.

Ferhans Allah aşkına ya, kadin anam öldü diyor, sen erkekler peşinde pervaneydi diyorsun. Pervaneyse pervane, bize ne. Sende herseye ve herkese tepki olarak dünyaya gelmiş gibisin be bacım.

Bebek için mfk yöntemini araştırın bir doktorun buluşu bir çok insan bu yöntemle hamile kaldı özellikle de spermle ilgili sorunlar olandan instegramda özel hastahanede çalisan bir doktor ANNENIZI kaybetmeniz sizde büyük yıkımlar olusturmus bunun için de psikolojik destek alın neyseki evliliğiniz güzel Allah daha çok mutlu etsin o kadar korktum ki sonda mutsuz oldum diyeceksiniz diye Allaha eşinizi karşınıza çıkardığı için şükredin ve bol bol dua edin

Çok duygulandım. Eşinle mutlu olmana sevindim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…