haydi deneyelim :)

demirbakircinko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2016
7
13
37
Merhaba kızlar :KK54:
Annem evlendiğinde 75 benden sütyen kullanıyormuş sonra çok sık grip olduğu için doktor ona hafize sultan macunu vermiş 1 ay sabah-akşam kullanmış. Sonrasında göğüsleri gitgide büyümeye başlamış ve 90 beden olmuş. Tabi bunu baha daha yeni söylüyor (38 yaşındayım :KK48:)
Bende dün gittim aldım ve yemeye başladım evet tadı iğrenç ama sabah akşam birer tatlı kaşığı yiyip deneyimlerimi paylaşacağım.
Takipte kalınnn :21:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1743 gün geçti.

tubaask

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2021
1.012
2.507
35
Merhaba kızlar :KK54:
Annem evlendiğinde 75 benden sütyen kullanıyormuş sonra çok sık grip olduğu için doktor ona hafize sultan macunu vermiş 1 ay sabah-akşam kullanmış. Sonrasında göğüsleri gitgide büyümeye başlamış ve 90 beden olmuş. Tabi bunu baha daha yeni söylüyor (38 yaşındayım :KK48:)
Bende dün gittim aldım ve yemeye başladım evet tadı iğrenç ama sabah akşam birer tatlı kaşığı yiyip deneyimlerimi paylaşacağım.
Takipte kalınnn :21:
Bacım işe yararsa söyle bizde yiyelim 👍☺️☺️☺️

Villanelle

devil in disguise
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2021
1.620
3.992
Kız ya başka yer büyürse? Burnun mesela

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 27-04-2022

Hamileliğimin 26. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 99 gün kaldı.

Bebeğiniz yaklaşık olarak 810-830 gr. ağırlığında. Bebeğinizin derisinin altındaki kılcal damarların görünür olmasından dolayı, bebeğinizin rengi hala parlak kırmızı pembe. Ve bebeğinizin cildi hala kırışık. Kan dolaşımınızın daha sağlıklı olması için sık sık pozisyon değiştirmeyi unutmayın. Son zamanlarda nefes darlığı yaşamada artış olduğunu fark edebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 820 gr. - Yaklaşık boyu : 35.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın