Haydi YDS çalışalııım!

YDSde çok çıkan kelimeler A'dan başlangıç

Abandon: Terketmek, vazgeçmek

Abate: Azalmak, dinmek

Abduct: Kaçırmak(kişiyi kaçırmak anlamında kaçırmak)

Abhor: Nefret etmek

Abide by: uymak,kabul etmek, bağlı kalmak

işte buldum :) kk ya üye olmamın en önemli temel sebebi benimde çalışmam lazım hemde çok yavaş yavaş kelime bilgimi artırmak unuttuğum kelimeleri hatrlamak için kitaplar çeviriyorum. bak o linki seninlede paylaşıyım(http://friendfeed.com/ff-kitap-paylasim/e7234231/penguin-readers-kitaplar-yuksek-boyutlularn) mesela günlük bi kitap belirleyip onla alakalı konuşuruz ne dersin

OLeeey eheheh kendime YDS arkadaşı buldum hemen inceliyorum linki
yalnız grammer de önemli kelime daha önemli tabi de:) Hiç daha önce girdin mi sınava?

Güzeeel çok ağır da değil hem de kelime öğretici tamam yapalım her gün bir kitap harika olur :21::21::21:

yok girmedim ama kpss de yaşadığım hayal kırıklığından sonra tek çare kaldı üds gramer illaki önemli ama öncesinde ben linkteki kitapları bitirmeyi planlıyorum böyle yaparak videoları kitapları takılmadan hızlı hızlı geçiceğimi düşünüyorum yoksa şu kelime neydi derken derken insan sıkılıyo okuyunca hemencecik anlaybilirsek daha iyi olmazmı :) ay umutlandım he hadi inş kazanalım şu sınavı ales kolay zaten

yok girmedim ama kpss de yaşadığım hayal kırıklığından sonra tek çare kaldı üds gramer illaki önemli ama öncesinde ben linkteki kitapları bitirmeyi planlıyorum böyle yaparak videoları kitapları takılmadan hızlı hızlı geçiceğimi düşünüyorum yoksa şu kelime neydi derken derken insan sıkılıyo okuyunca hemencecik anlaybilirsek daha iyi olmazmı :) ay umutlandım he hadi inş kazanalım şu sınavı ales kolay zaten

Tamam olur bana uyar :) Ama ben bir yandan grammer takip ediyorum yine dediğini de yaparım ama söyleyeyim çünkü kitap başladım onunla ilgili:)

ozaman şöyle yapalım gramer kitabı bende de var bende bakıyım bi yandan gramere sen şuan hangi konudasın

Bugün Gerunds&Infınıtives bitiyor son testindeyim adjactive adverbs çalışcam sonra ya da tekrar yaparım diyorum önceki konularda eksik testlerim var birkaç:)

Sen hiç başladın mı peki
yaaa sana kendi özetlerimi yollasam keşke hmm taratabilirim sonra da mailine atarım ne dersin hehe
çok güzel özetler çıkardım sadece soru çözümüne yönelik kısa basit ve anlaşılır :KK53::KK53:

bu arada ben bi yandan çalışıyorum kitabı işte serviste okur bititirm akşamlarıda gramer bakarım haftasonuda seni yetişmeye çalışırım sende şu ara kitaba yüklenirsin birbirimizi yakalayınca beraber gidersek hedeflerimiz doğrultusunda süper olur:KK70: :KK70:

bu arada ben bi yandan çalışıyorum kitabı işte serviste okur bititirm akşamlarıda gramer bakarım haftasonuda seni yetişmeye çalışırım sende şu ara kitaba yüklenirsin birbirimizi yakalayınca beraber gidersek hedeflerimiz doğrultusunda süper olur:KK70: :KK70:

Tamam harika hehehe sıkı çalışalııım kim tutar bizi :KK52::KK52::KK52:

X