Haydi YDS çalışalııım!

Ben bu uygulamayı yukledim kimse bana yazmadı usul nedir burada yazarlarmi bekliyimmi?:KK1:

Arkadas olarak ekle turkce ogrenmeye calisan ve ingilizcesi ana dili olanlari filan sonra sen yaz onlar yazmazsa yalniz saat farkini gozeteerek yaz orda gece olabilir burda gunduzken

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hoşgeldiniz arkadaşlaaar eheheh sayfa şenlendi :KK70: :21::21::21:

Şöyle düşünün 1 buçuk ay dişimizi sıkacağız evet gece uyumayacağız belki ama sonra bir bakacağız vaaay bir buçuk ayda naptım ben evet bunu dememiz lazım:KK70: O yüzden sıkı sımsıkıııı çalışalım :21::21::21::21:

hogeldin aramıza :KK70: neden yoğun tempoyla çlışamazsın bilmiyorum ama bende mesela 8-18 çalışan biriyim. ona rağmen yapıcam diyebiliyorum sende ssüreyi sıkıntı etme gerekirse geceleri uyuamyıp başarıcaz:KK70: :KK66:

ben de sabah 8 akşam 17 saatleri arasında çalışıyorum ve evliyim, eve gel, yemek hazırla, temizlik yap, dinlen derken vakit kalmıyor maalesef :KK14:ama sizi görünce bayağı gaza geldim saolasınız :KK53:

E kimseden ses cikmiyo yoksa herkes yds mi calisiyo

Cok az kaldi modality de bitiricem bugun yarin full evdeyim daha verimli calisirim diye umut ediyorum :KK66: bu arada iyiki seni dinlemis baslamis kitaplara saolasin :) sen ne alemdesin hikayelerde

Cok az kaldi modality de bitiricem bugun yarin full evdeyim daha verimli calisirim diye umut ediyorum :KK66: bu arada iyiki seni dinlemis baslamis kitaplara saolasin :) sen ne alemdesin hikayelerde

Sen de sağol:)
Ya ben eksik testlerimi tamamladım da şimdi çıktı alıp hikayelere başlıcam dün misafir vardı o yüzdn de çok zaman ayıramadım ama bu geceee benim kihkih :21::21::21:

Sen de sağol:)
Ya ben eksik testlerimi tamamladım da şimdi çıktı alıp hikayelere başlıcam dün misafir vardı o yüzdn de çok zaman ayıramadım ama bu geceee benim kihkih :21::21::21:

Bende boylelikle daha rahat yakalarim seni ayni seviyedeyken daha cok paylasimda bulunuruz hem :KK66:

Bende boylelikle daha rahat yakalarim seni ayni seviyedeyken daha cok paylasimda bulunuruz hem :KK66:

eheh eet beraber gitmemiz daha iyi bence de
pof çıktı alacak kağıt da yokmuuş internetten okucam artık

eheh eet beraber gitmemiz daha iyi bence de
pof çıktı alacak kağıt da yokmuuş internetten okucam artık

Yat uyu ya bosver sen bugun diyimmi :KK66: saka saka calis calis kazanicaz yapicaz basaricaz sakin yilma kagit yok diye :KK70:

Hadi kolay gelsin ozaman 23:30 da gorusuruz ozamana kadar araliksiz calisalim

bu sınava değil de diğer sınava başvururum sanırım. yine de çalışmaya çalışacağım.

Hadi kolay gelsin ozaman 23:30 da gorusuruz ozamana kadar araliksiz calisalim

İlk ikisini okudum ama ben pc yi kapatcam canım dikkatim dağılıyor da sonra yine gelmezsem bil diye söyledim bu gece için
KOlay gelsin gece uzun aynen çalışmaya devam :21::21:

Son düzenleme:
Merhaba kızlar,
Ben de yavaş yavaş YDS hazırlıklarına başlama niyetindeyim, ama nereden nasıl başlamam gerektiğini bilmiyorum.
Psikoloji okuyorum. Yüksek lisans için bazı üniversiteler hatrı sayılır(!) bir yds puanı istiyorlarmış.
Açıkçası sınavla alakalı da çok bilgim yok. Yardımcı olabilecek birileri var mıdır buralarda acaba? :)

X