Haydiiii çalışan anneler burada topanalım,dertleşelimmmm

el_miray

MİRAY ADA % ELA SU......KIZLARIM HERŞEYİM
Kayıtlı Üye
24 Mart 2014
5.886
1.421
37
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:AKŞAMA KADAR İŞDE AKŞAM EVDE EŞ VE ÇOCUKLARIMIZLA İLGİLENMEKTEN KENDİMİZE VAKİT AYIRAMIYORUZ.ÜSTÜNE BİR DE EŞİMİZİN AİLESİNİ MEMNUN ETME DERDİ EKLENİYOR,GELİN BURADA DERTLEŞELİM BİRBİRİMİZ EN BİZ ANLARIZ CANLARRRRRRRRRRRRR:nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
sabah mesai 8,00 iş başı
akşam 17,00 de bitiyor kışın
yazın 18,00 de

bütün günüm koşuşturmaca

sabah 06,30 kalk kahvaltı hazırla çocuğu kaldır eşimi kaldırım
onlar kahvaltı yaprken ben ortalık toplarım
sonra onlar kahvaltıdan kalkar masayı topla makinaya at

üzerimi giyinir oğlanla çıkar o servise biner okula ben hava güzel ise yürürüm değil ise araç ile giderim işe

sonra tekrar eve akşam git kaldın yerden devam yemek bulaşık çamaşır oğlanın dersleri vs vs of yazarken bile içim şişiyor:KK53::KK53:

ama tek yaptığım hafta sonuna hiç bir iş bırakmam dinlenirimmmm ve gezerimmmmmmmmmmm :KK1::KK1::KK1:

sabah 06,30 kalk kahvaltı hazırla çocuğu kaldır eşimi kaldırım
onlar kahvaltı yaprken ben ortalık toplarım
sonra onlar kahvaltıdan kalkar masayı topla makinaya at

üzerimi giyinir oğlanla çıkar o servise biner okula ben hava güzel ise yürürüm değil ise araç ile giderim işe

sonra tekrar eve akşam git kaldın yerden devam yemek bulaşık çamaşır oğlanın dersleri vs vs of yazarken bile içim şişiyor:KK53::KK53:

Ama tek yaptığım hafta sonuna hiç bir iş bırakmam dinlenirimmmm ve gezerimmmmmmmmmmm :KK1::KK1::KK1:

senin oğlan büyükmüş benim ki 3,5 yaşında babaanne bakıyo sabah 6,30 da kalkıyorum dolmuş oradan servis 8,00 iş başı evime 1,5 saat mesafede işim var:KK43: akşam 17,00 de çıkıyorum 18,30 da evde oluyorum eşim çocuğu alıp gelene kadar yemek yapıyorum ye yopla kaldır zaten saat 10 hoop kızımla oyun oyna (mecburen) biraz tv yat.
Yaa bide eşim hiç yardımcı olmuyor bana yasemin o yetmezmiş gibi birde sen beni ihmal ediyosun demzmi ya robotmu sanıyorlar:KK47::KK47::KK47::KK47:

senin oğlan büyükmüş benim ki 3,5 yaşında babaanne bakıyo sabah 6,30 da kalkıyorum dolmuş oradan servis 8,00 iş başı evime 1,5 saat mesafede işim var:KK43: akşam 17,00 de çıkıyorum 18,30 da evde oluyorum eşim çocuğu alıp gelene kadar yemek yapıyorum ye yopla kaldır zaten saat 10 hoop kızımla oyun oyna (mecburen) biraz tv yat.
Yaa bide eşim hiç yardımcı olmuyor bana yasemin o yetmezmiş gibi birde sen beni ihmal ediyosun demzmi ya robotmu sanıyorlar:KK47::KK47::KK47::KK47:

allahtan benim işim evime yakın yolda en fazla 20 dk geçiyor sonra hop evdeyim
zaten yürümemin sebebi de temiz hava alayım değilse hepten kapalı yerde durmaktan sıyıracağım

o eş modelde bende var kendi çapında çocuğun okul alışverişi evin eksikleri hepsi bende eline liste verir gönderirim birini alı diğeri kalır

kısac bütün sorumluluk bendeeeeeeeee

seni daha zor helede yol insanı mahveder allah yardımcın olsun
şimdi senin oğlanın tam ilgi istediği zaman bol bol vakit geçir bebişinle özlersin valla o günleri

ÖLE TABİ TATLIM KIZIMLA OYUN OYNAMAK YORSADA MECBUR KALIYORUM.EVET YOL İNANILMAZ YORUYOR BENİ İŞİM O KADAR YORMUYOR.VALLA EŞİMDE AYNI AKŞAM GELİR YATAR YEMEKTE KALKAR MASAYI BİLE KALDIRMAMA YARDIM ETMEZ AMA HAYAT MÜŞTEREK BİMİ:KK43: BU ARADA Akşama ne yemek yapacaksınız kızlar PRATİK fikirLER??????????????

Robot olsa bozulur anacım.Bak biz öylemiyiz full + full bozulmayan robotlar:))benimde 10 aylık kızım var.akşam 18:00 çıkıyorum.Allahtan ev yakın yürüyerek yarım saatte evdeyim.(araçla gidersem trafik oluyor 45 dk sürüyor)üzerimi değişip miniğime kocaman sarılıyorum.Sonra rutin işler yemek, ev topla ,süpür oyuncakları topla ,çamaşır yıka as,katla (evde çamaşır eksik olmaz zaten:)),bulaşık mak diz derken işten çok evde yoruluyorum:)))

Valla yazarken bile bir yorgunluk çöktü:)))

Robot olsa bozulur anacım.Bak biz öylemiyiz full + full bozulmayan robotlar:))benimde 10 aylık kızım var.akşam 18:00 çıkıyorum.Allahtan ev yakın yürüyerek yarım saatte evdeyim.(araçla gidersem trafik oluyor 45 dk sürüyor)üzerimi değişip miniğime kocaman sarılıyorum.Sonra rutin işler yemek, ev topla ,süpür oyuncakları topla ,çamaşır yıka as,katla (evde çamaşır eksik olmaz zaten:)),bulaşık mak diz derken işten çok evde yoruluyorum:)))

Valla yazarken bile bir yorgunluk çöktü:)))

bende hep bizi anamız demir çelik fabrikasından özel robot olarak üretmişler diyorum:KK52::KK52::KK1::KK1: bende aynı işte yorulmuyorum evde daha çok yoruluyorummm

robot olsa bozulur anacım.bak biz öylemiyiz full + full bozulmayan robotlar:))benimde 10 aylık kızım var.akşam 18:00 çıkıyorum.allahtan ev yakın yürüyerek yarım saatte evdeyim.(araçla gidersem trafik oluyor 45 dk sürüyor)üzerimi değişip miniğime kocaman sarılıyorum.sonra rutin işler yemek, ev topla ,süpür oyuncakları topla ,çamaşır yıka as,katla (evde çamaşır eksik olmaz zaten:)),bulaşık mak diz derken işten çok evde yoruluyorum:)))

valla yazarken bile bir yorgunluk çöktü:)))

aynen tatlım allah kolaylık versin bebişe kim bakıyo

bende hep bizi anamız demir çelik fabrikasından özel robot olarak üretmişler diyorum:KK52::KK52::KK1::KK1: bende aynı işte yorulmuyorum evde daha çok yoruluyorummm[/QU

BİR DE EŞLERİMİZ DEMEZMİ AY AKŞAMA KADAR ÇOK ÇALIŞTIM HEMEN KANEPEYE KURULUR YA BİZDE İNSAN DEYİLMİYİZ PARDON NE ZAMAN YATACAZ DA TV SEGRDECEZ YOKKKK SEN KÖLESİN ULEN:KK35::KK35::KK35::KK35:

anam bakıyor.özellikle ev işi yapmamasını rica ettim.tansiyon var,şeker var,bel fıtığı var.allahtan zeynep mina'ma bakabiliyor.

çok şanslısın annen baktığı için benim kayınvalidem binbir nazla bakıyo aradada SÖYLENİYOR SOGUKTA GELEMİYOM FALAN kreşe vericem seneye

Kızlar ne işle meşgulsünüz???

Ben kamu sektöründe sözleşmeli memurum

çok şanslısın annen baktığı için benim kayınvalidem binbir nazla bakıyo aradada SÖYLENİYOR SOGUKTA GELEMİYOM FALAN kreşe vericem seneye

Seneye bende kreşi düşünüyorum aslında.4 duvar arasında oyun felan oynuyor ama sıkılıyor.yarım gün yada hafta 3 tam gün düşünüyorum.Hayırlısı.Bide ben avrupa yakasındayım annem anadolu yakasında olduğu için p.tesi geliyor cuma gidiyor evine.Hakkını zaten ödeyemezdim şimdi hiççç ödeyemem.:KK43:((

X