Gebeliğe Hazırlık HAYIT TOHUMU

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok teşekkür ederim bu ay bunu uygularım bende. Normalde döngüm23 gün fsh8.92 çıktı testere dişli aslan pençesi içtim yumurtlamam 13. gün olduğu için muhtemelen döngüm 28 e uzadı bu ay😌 testere dişli aslan pençesi işe yaradı gibi geldi bat’a 5 gün var keşke hamile kalsam😃
InsAllah güzel haberler alırsın insAllah bende bu ay almıştım testere disli aslan pençesi ama kullanmadım eğer adet olursam bu ay kullanacaktım çok şükür ki hamile kaldım ona gerek kalmadı tabi ben eşime keçiboynuzu özü iciriyorum her sabah cnm

InsAllah güzel haberler alırsın insAllah bende bu ay almıştım testere disli aslan pençesi ama kullanmadım eğer adet olursam bu ay kullanacaktım çok şükür ki hamile kaldım ona gerek kalmadı tabi ben eşime keçiboynuzu özü iciriyorum her sabah cnm
Ben eşime bişey uygulamadım eğer bir kaç ay olmazsa içiririm diye bu ay baya heves ettim kesin hamile kalırım diye tam çatlama günü birliktelim oldu bata 6 gün varken yani ilişki sonrası 8. Gün test yaptım prediktör negatif çıktı Ama hala umutluyum. Çok sevindim senin adına canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :anneadayı:

Ben eşime bişey uygulamadım eğer bir kaç ay olmazsa içiririm diye bu ay baya heves ettim kesin hamile kalırım diye tam çatlama günü birliktelim oldu bata 6 gün varken yani ilişki sonrası 8. Gün test yaptım prediktör negatif çıktı Ama hala umutluyum. Çok sevindim senin adına canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :anneadayı:
Sagol cnm amin insAllah hayirlisiyla🤲insAllah sende hamilesindir de hiç diğer bitkileri kullanmama gerek kalmaz cnm

Senin bat ne zaman

Benimki 19 uydu hatta o gün eşimin amcalarıyla ilgili sorun oldu korktuk bende dedim belki korkudan gelmedi ertesi sabah ilk idrarla yaptım bir baktım hemen koyupembe çizgi cikti

Cnm aktardan aldım gece yatmadan önce bir taneyi cam sürahinin içine koydum ustune dört bardak su ekledim sabah uyandığımda ac karnına ben ve eşim içtik akşam yine birer bardak içtik her gün taze yapman gerekiyo cnm bir taneyi bir kerelik kullanıyorsun cnm yumurtlama zamanı hem yumurtaligi calistiriyormus hemde spermleri hareketlendiydik kalitesini artırıyormuş insAllah faydasını görürsün cnm🤲🥰bu arada sağol cnm Rabbim isteyen herkese nasip etsin insAllah en hayırlı ve en kısa zamanda
Teşekkür ederim cevap verdiğin için. Bize dua eder misin hayırlısıyla sağlıkla hamile kalalım diye. Hamilelerin duası kabul olur :)

Teşekkür ederim cevap verdiğin için. Bize dua eder misin hayırlısıyla sağlıkla hamile kalalım diye. Hamilelerin duası kabul olur :)
Ederim tabi cnm benim Rabbim gönlüne göre versin inşallah tez vakitte hayırlı sağlıklı evlatlara hamile olursunuz insAllah 🤲🥰

InsAllah vallahi çok istiyorum isteyen herkesin cocuk sahibi olmasini uğraşıp bebek sahibi olmak isteyen bir sürü insan var Rabbim hepinize hayırlı kapılar açsın sağlıklı hayırlı bebisler nasip etsin hepimize

X