HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Umarım nerdeyse bir senedir istiyoruz. Ocak ayında doktora gittim sorun yok dedi. Yumurtalıklar gayet iyi kist falan yok dedi adet düzenim olduğu için vs fsh amh gibi testlere gerek duymadı bi sorun düşündüğümüzde isteriz sana gerek yok dedi bir seneyi tamamla denemelerde demişti. Keşke 1 senedir deniyoruz deseydim her testi yapsaydı belki sorun var ben bilmiyorum. Yurt dışında yaşıyorum ve randevu almak gitmek bi mesele çok ağır ilerliyor işlemler bakalım
Ben de yurtdışın da yaşıyorum gerçekten burda mecburen yalan söylemek zorunda bırakılıyoruz.

Kızlar bende dün geceden beri hiç iyi değilim hatta bugün Full uyku modundaydım. Kaşıklarım fena ağrıyor kolumu kaldıracak gücüm yok sıcak basıyor kalp atışlarım çok hızlanmaya başladı. Eşimi gönderdim şimdi test almaya bat 29 veya 26 iki uygulamamada farklı gösteriyor anlamış değilim henüz.

Kizlar merhaba adetim salı günü bitti 1 kere değerlendirdik.gecen ayda aynısı olmuştum ilişkiden sonra vücut agrilarim çok fazla.basim 3 gündür zonkluyor resmen.kasik ve bacak ağrılarım çok fazla.acaba iltihap filan mı var.hic böyle olmazdım.
İdrarınızı yaparken yanma falan oluyor mu? Geçmiş olsun çok

Kızlar bende dün geceden beri hiç iyi değilim hatta bugün Full uyku modundaydım. Kaşıklarım fena ağrıyor kolumu kaldıracak gücüm yok sıcak basıyor kalp atışlarım çok hızlanmaya başladı. Eşimi gönderdim şimdi test almaya bat 29 veya 26 iki uygulamamada farklı gösteriyor anlamış değilim henüz.
Yumurtlama ustune 14 gün koyun o adet tarihidr. Merak ettim test yaptınız mı😍😍😍😍

Kizlar banada dua edin kimin duası kabul olur bilinmez yaşım 40 ikinci çocuk için geç diyebilirsiniz ama zaman imkan ve durumlar bı zamana getirdi.Eylulde kürtaj oldum.sonra korkudan ara verdim şimdi tekrar cesaretlendim.dua edin vakit almadan gebe kalayım zamanim daralıyor.

Ben de yurtdışın da yaşıyorum gerçekten burda mecburen yalan söylemek zorunda bırakılıyoruz.
Ben Ocak ayında türkiyedeydim, gittiğim doktor Türkiye’deki memorialdaydı, çoğu testi gerekli görmedi keşke yalan söyleseydim.

Kizlar banada dua edin kimin duası kabul olur bilinmez yaşım 40 ikinci çocuk için geç diyebilirsiniz ama zaman imkan ve durumlar bı zamana getirdi.Eylulde kürtaj oldum.sonra korkudan ara verdim şimdi tekrar cesaretlendim.dua edin vakit almadan gebe kalayım zamanim daralıyor.
İnşallah gebe kalırsınız 40 yaş üstünde çok gebe kalan kişiler gördüm duydum. Ümidinizi kaybetmeyin ❤️

Artık bekleyenlere bende dahilim 😅hadi bakalım yapın atın testinizi🥰 bir belirtiniz var mı peki
Ya canım merak ediyor insan dimi bende öyleyim🥰 dün akşamdan beri ufak ufak ağrım başladı bugün düne göre daha fazlaydı sabah 10 da uyandım kızımı okula bile götüremedim. O kadar halsizlik vardı ki eşim geldi sonra yattım uyudum 2 saat bu seferde hareket ederken kalbim çarpmaya başladı elim ayağım kesiliyo normal iş bile yapamıyorum. Şuan ağrım hafifledi ama halsizlik hala mevcut. Bir ara sıcak bastı falan. Yani regl belirtilerine de çok benziyor ki hiç bir yere çekemiyorum🤷🏻‍♀️

Ya canım merak ediyor insan dimi bende öyleyim🥰 dün akşamdan beri ufak ufak ağrım başladı bugün düne göre daha fazlaydı sabah 10 da uyandım kızımı okula bile götüremedim. O kadar halsizlik vardı ki eşim geldi sonra yattım uyudum 2 saat bu seferde hareket ederken kalbim çarpmaya başladı elim ayağım kesiliyo normal iş bile yapamıyorum. Şuan ağrım hafifledi ama halsizlik hala mevcut. Bir ara sıcak bastı falan. Yani regl belirtilerine de çok benziyor ki hiç bir yere çekemiyorum🤷🏻‍♀️
Yap yap yap yap ay çok heyecanlı grubun ilk hamili mi geliyor yoksa 🥰🥰🥲

Eşim de idrarıma şarkı söylüyor Sen gelmez oldun sen gelmez oldun diye 😂😂😂 o da kesin hamilesin diyor da son 3 ay da hep böyle söylediği için artık kulak vermiyorum ona 😂😂
Ay hadi çok heyecanlı 😻 benimde bat yarın yada bir sonraki gün ama 0 belirtiyle hayatıma devam ediyorum 😅 regl belirtisi bile yok

X