HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay hadi çok heyecanlı 😻 benimde bat yarın yada bir sonraki gün ama 0 belirtiyle hayatıma devam ediyorum 😅 regl belirtisi bile yok
Aa o zaman aynı bizim batlar 🥰 belirti olmaması da iyi bişey sanki normal regl olduğunda ağrın oluyor muydu

Ay inşallah hamileliktendir 😻 regl öncesi göğüs hassasiyetim olur sivilce filan çıkardı ama şuan hiçbişey yok
Yani tam tersi olunca hamilelik aklımıza geliyorsa şuan da belki hormonlardan dolayı böyledir inşallah hamileliktedir. 🥰 sen ne zaman yapacaksın test ☺️🤭

Aa o zaman aynı bizim batlar 🥰 belirti olmaması da iyi bişey sanki normal regl olduğunda ağrın oluyor muydu
Öncesinde bel Ağrım olurdu. Kasık ağrısı pek olmaz çok kolay geçer reglim sadece ilk gün sökülürken biraz ağrır kasıklarım ve genelde belim.

Yani tam tersi olunca hamilelik aklımıza geliyorsa şuan da belki hormonlardan dolayı böyledir inşallah hamileliktedir. 🥰 sen ne zaman yapacaksın test ☺️🤭
Ben 2 gün önce çok kasık ağrım oldu test yaptım negatif çıktı 🫠 regl geçerse yaparım yoksa yapmayacağım

Kendimde gıcık olıyorum ki eşim gelmeden önce yapmıştım tutamadım. Bak o dediğini bilmiyordum ya öyle mi oluyormuş
Yani Ama senin adet günün gelmiş artık test de hassas bence ilk idrara gerek yok kızım da koyulaşma bakarken ilk idrarla değil geceleri bakardım Ama tabii ki senin tercihin canım

Baktım canım yok negatif. Ama bu testte eğer varsa bile bekledikten sonra çıkıyor 3 saat bile olsa. Kimyasal gebeliğimde de öyle olmuştu artık kısmet bakalım
Canım bekleyelim bakalım pembe çizgi çıkacak mı hemen umudunu yitir mi aslında 20 dakikada baz alınabilir bazı testlerde

Kızlar benden de bir soruuu şimdi benim doktorum 10 gün gecikme olursa test yap negatifse dulhaston başla döngünün 3. Günü gel yumurta takibi yapacagız demişti geçen ay yapamadık bayramdan dolayı bi önceki ayda yumurta takıbınde yumurtlama olmadı pcostan dolayı bu ayda ben ilk kez testte yumurtlama gördüm fakat geç bir yumurtlamaydı döngü başlamayımca duphaston basladım test negatif olunca duphaston bittikten 3. Günü benim dongum baslardı bugün 4. Gün biteli hala başlamadı pazartesiye kadar başlamazsa doktoruma gideceğim ama neden başlamaz ki gerçi 1-7 gün arası diyor ama benim hep 3. Günü başlardı????
Geç döllenme olabilir mi acaba? Yarın sabah tekrar test yapsan iyi olur sanki

X