HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ekledim kızlar

Eklentiler

• 1CD7EF41-AA46-4671-93B5-E7F8FE41B487.jpeg
    1CD7EF41-AA46-4671-93B5-E7F8FE41B487.jpeg
    39,3 KB · Görüntüleme: 45
Kızlar afedersiniz bişey sormak istiyorum utanarak.hamile kalmak için kadınında orgazmı sart mı? Biz denediğimizden beri acıkcası bendeki göreve dönüştü ben zevk mevk kısmına hiç bakmıyorum yani ondan mı tutmuyor acaba ?
Bu sorudan hiç utanmayın lütfen, gayet normal fizyolojik şeyler bunlar. Erkekler için orgazm olmak nasıl normalse kadınlar için de normal. Hepimiz her zaman orgazm olamıyoruz, bazen zihnimiz dolu oluyor odaklanamıyoruz, bazen harika bir birliktelik yaşıyoruz. Hepsi normal.

Sorunuza gelince bunu ben de yabancı kaynaklar da dahil araştırdım ancak bilimsel bir kanıtı yok. Orgazm olunmasa da ıslaklık önemli hem tahriş yaşamamak için hem de spermlerin rahme taşınması için.

Aa seninle doğum günlerimiz yakınmış, Boğa burcu kardeşliği 😍 doğum günün kutlu olsun, gönlünden geçen dilekler gerçekleşsin🍀
Evettt boğa burcu kardeşliğiii 😇🥰🥰 çok teşekkür ederim senin de doğum günün kutlu olsun yeni yaşımız da karnımıza kelebeklerimiz konsun inşallah 🥲🥰😍

Evet kuzum sanki gölge görüyor gibiyim ama kendimi kandırmak da istemiyorum çünkü gözlerim öyle görmek istiyor 😂😂
Ya ben tek çizgi olduğunda hiç bir zaman gölge bile görmedim testlerde o kadar net belli oluyor ki 😅 görüyorsan vardır bence

Aa seninle doğum günlerimiz yakınmış, Boğa burcu kardeşliği 😍 doğum günün kutlu olsun, gönlünden geçen dilekler gerçekleşsin🍀
Yaaa çok teşekkür ederim seninde yeni yaşın hayallerinden bile güzel olsun boğa kadını olmak 🥰

Baya inceledim ama göremedim gibi ben şimdilik. bat’a kaç vardı? arada konuşmaları kaçırmış olabilirim. Belki birkaç gün sonra tekrarlasanız farklı sonuç görürüz 🙏🏼
Bat tarihim 29,26 gösteriyor farklı uygulamalarda bir arkadaş da yumurtlamadan 14 gün sonra ekleyince regl tarih oluyor dedi onu yapınca da yarın oluyor 😂 kafam karıştı iyice 🤷🏻‍♀️

bir soruda benden :) mart ayında bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmaz zorunda kaldım:KK43: şimdi döngüm 32 gün oldu hangi günleri değerlendirmem lazım kafam allak bullak oldu :KK43:
Döngüyü tam anlamak için bazal ısı ve testle takip yapmak şart kişiden kişiye hatta herkesin aylık olarak bile değişebiliyor ama kaba bir tahmin yapmak gerekirse 32-14=18.gün 5 gün önce 2 gün sonra alsanız 13.ila 20.gün arasını gün aşırı değerlendirmek uygun olur.

Bat tarihim 29,26 gösteriyor farklı uygulamalarda bir arkadaş da yumurtlamadan 14 gün sonra ekleyince regl tarih oluyor dedi onu yapınca da yarın oluyor 😂 kafam karıştı iyice 🤷🏻‍♀️
O zaman 29’una kadar umut var demektir 🤩 her ne kadar herkesin belirtileri farklı olsa da sendeki belirtiler hamilelik belirtisine çok benziyor🍀

O zaman 29’una kadar umut var demektir 🤩 her ne kadar herkesin belirtileri farklı olsa da sendeki belirtiler hamilelik belirtisine çok benziyor🍀
Ben zaten regl dönemlerimi de biraz zor atlatıyorum pms desen var ağrı sancı desen var o yüzden çok da ümitlenmek istemiyorum 🙃 ama ümitleniyor insan ister istemez pazartesi ya da Salı günü tekrar test yaparım belki

Evettt boğa burcu kardeşliğiii 😇🥰🥰 çok teşekkür ederim senin de doğum günün kutlu olsun yeni yaşımız da karnımıza kelebeklerimiz konsun inşallah 🥲🥰😍
Ay ben bu mesajı neden üstüme alındım ki bi an okuyunca valla bana yazdın sandım sanki kk da ki tek boğa burcu benmişim gibi 🤭 kusuruma bakmayın valla 🙃

X