HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ya sayfasına da yazdım ama şu icmissindir dedi.hadi tamam bekledim 3 saat sıvı almadam yine aynı.dun yazdım tekrar henüz dönüş yok bekliyoruz anlamadim gitti.ben en iyisi eski usul günasiri dewam.illa denk gelir😂😂😂
Bencede kendi bildiğin gibi yap hem su içmiş ne alaka testleri hep böyle önceden çok güzeldi yalan yok ama 7 8 aydır belki daha fazladır testleri kötü

Kizlar yumurtlama akıntısı gördüm şimdi böyle silikon gibi sümüksü bisey hemen elimdeki testlerden yaptım.goruntuyu ekliyorum varla yok arası çıktı.dune göre yine iyi ama bu kontrol çizgisi neden böyle çıkıyor bir kutunun hepsimi bozuk.

Eklentiler

• 17167273362597313341233158144409.jpg
    17167273362597313341233158144409.jpg
    177,6 KB · Görüntüleme: 31
Aynen oyle canim dusun ben 10 sene oncesinden ogrendim. Esimle kacamak iliskilerimizde var mi yokmu bu sekilde kendimi kontrol ediyodum. 2 aydir da tekrar bebek istemeye basladik. Gecen ay tum belirtileri psikolojik olarak yasadim ama rahim agzim beni yaniltmadi. Ben bi umit inadina test alip yaptim ama adet oldum
Kuzum senin dediğini yaptım ben girmiyor parmağım sert içi ama baya sert

Kizlarr bide bi kac ay once dr bana d vitaminin cok dusuk demisti ilac verdi. Ama ben kullanamadim. Bi kac yerde d vitamini yumurtlamayi etkiliyo falan diye okudum sizce de boyle bi durum olabilir mi
Canım ben yaklaşık 2 aydır d vitamini kullanıyorum hem de düzenli olarak yumurtlamamı etkilemedi hatta bu ay 12 gün yumurtladım erken oldü. Yumurtlamaya Ben bir etkisi olacağını düşünmüyorum fakat hamile kalmayı zorlaştırıyor diyenler var bu yüzden içim rahat değil aile hekimime sordum ilacımı reçete ettirdim tekrar bitince sorun değil gebelik isterken kullan ama öğrendiğin gibi bırak dedi belki de miligramı fazla olduğu için bırak dedi

Kuzum senin dediğini yaptım ben girmiyor parmağım sert içi ama baya sert
aalesya aalesya canım ben de yapmak istiyorum kaç gün kala yapayım sence vajina dışına mı bakacaktın anlayamadım nasıl bakacaktık Çok affedersin parmak sokmak mı gerekiyor Yani çok mu irdeleniyor sertse hamılelk mı var demekti bnm7 gün var sayılır artık aksamdan snra

Kızlar selam, 23 mayısta testim tam pikti catlama olmuştu ama bugünde böyle sanki bi kaç güne pik olacakmış gibi çıktı.. yeni bi yumurta oluşuyor olabilir mi??

Eklentiler

• IMG_9811.jpeg
    IMG_9811.jpeg
    62,1 KB · Görüntüleme: 29
Herkese merhaba, 17 mayısta aşılama oldum bugün dayanamayıp predictor early ile test yaptım negatif görünüyor maalesef, çarşamba kan testi için çağırdı doktor, testte görünmemiş olabilir mi

Kizlar yumurtlama akıntısı gördüm şimdi böyle silikon gibi sümüksü bisey hemen elimdeki testlerden yaptım.goruntuyu ekliyorum varla yok arası çıktı.dune göre yine iyi ama bu kontrol çizgisi neden böyle çıkıyor bir kutunun hepsimi bozuk.
Gördüğüm kadar çizgiler soluk ama aynı gözüküyor pik olmuş

Gördüğüm kadar çizgiler soluk ama aynı gözüküyor pik olmuş
Walla testler zaten dandik çıktı ama yinede yapıyım sabah akşam bol buldum.dahada koyulasti durdukça sanki.

Eklentiler

• 17167316959981268359605487269577.jpg
    17167316959981268359605487269577.jpg
    53,9 KB · Görüntüleme: 27
Canım ben yaklaşık 2 aydır d vitamini kullanıyorum hem de düzenli olarak yumurtlamamı etkilemedi hatta bu ay 12 gün yumurtladım erken oldü. Yumurtlamaya Ben bir etkisi olacağını düşünmüyorum fakat hamile kalmayı zorlaştırıyor diyenler var bu yüzden içim rahat değil aile hekimime sordum ilacımı reçete ettirdim tekrar bitince sorun değil gebelik isterken kullan ama öğrendiğin gibi bırak dedi belki de miligramı fazla olduğu için bırak
bende baslayim bari bayramda memlekete gidicem o zaman buyuk ihtilaml bidahaki ayi es gecmis olacam o zamanda kullanmaya baslayim

İnnovita ve laboquick farkını ekliyorum 🙈❤️aynı ıdrarla yaptım bugun; üstteki innovita pik yaklasıyor laboquickte daha haber bile yok 🤷🏼‍♀️takvime gore yarın yumurtlama gunum yarın pik olur sanırım ama laboquickte asla pik yakalayamadım oncekı aylarda

X