HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canim sen acaba rahim agzi derken vajina girisinden mi bahsediyosun. Cunku rahim agzini gozle goremiyoruz. Vijina icinde oldugu icin
Evet evet vajina girişi ciş yaptigimis yer dudak gibo varya
Bak restim bu

Eklentiler

• IMG-20240523-WA0006.jpg
    IMG-20240523-WA0006.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 33
Kizlar bide bende bu ay adet olursam ovulasyon testti almayi dusunuyorum. Kullananlar Hangi marka oneriyosunuz. Bi de nasil yapiliyo acaba
Ben ilk defa bu ay bir gebenin günlüğünün testlerini kullandım ama memnun kalmadım belki de ben beceremedim ama alırsam innovitayı öneriyorlar yada laboquick

Ben ilk defa bu ay bir gebenin günlüğünün testlerini kullandım ama memnun kalmadım belki de ben beceremedim ama alırsam innovitayı öneriyorlar yada laboquick
Ben cok memnunum innovitayi yumurtlamayi cok iyi gösteriyor

Bazi gruplarda laboquick bozdu falan diyolardi pik gostermesi gereken zamanlarda silik gozukuyomus innobita alallim. Büyük ihtimal sende bebis yoksa birlikte yaparizz😊

Kizlar bide bende bu ay adet olursam ovulasyon testti almayi dusunuyorum. Kullananlar Hangi marka oneriyosunuz. Bi de nasil yapiliyo acaba
Ben innovita kullanıyorum ve uygulama olarakta fermometer uygulamasında otomatik algılama yapıyorum yüzdesini görmek için sabah ilk idrar ile yapmayın yanlış sonıç verebilir yapmadan 2 saat önce sıvı alımını kesiyorum Max yazan yere kadar 5 sanıye idrara batırıyorum 5 dk sonra sonuç net cıkmıs oluyor zaten uygulamadan okutuyorum yüzde kaç olduğunu söylüyor zaten

Size bir sorum var bu önemli kızlar ben bir yıldır kolajen kullanıyorum 2 ay kullanıp bir ay ara veriyordum geçen ay hamilelik düşününce adetime bir hafta kala kolajen kullanılmadığını duydum bıraktım bilmiyorum acaba bu yüzden mi olmadı ama bağlantısı nedir bilmiyorum yani bunu bilen varsa beni aydınlatır mı lütfen bazı kaynaklar kullanılmamalı asla diyor hamilelikte bazıları da sıkıntı yok diye biliyor

Kizlarr bide bi kac ay once dr bana d vitaminin cok dusuk demisti ilac verdi. Ama ben kullanamadim. Bi kac yerde d vitamini yumurtlamayi etkiliyo falan diye okudum sizce de boyle bi durum olabilir mi

Kizlarr bide bi kac ay once dr bana d vitaminin cok dusuk demisti ilac verdi. Ama ben kullanamadim. Bi kac yerde d vitamini yumurtlamayi etkiliyo falan diye okudum sizce de boyle bi durum olabilir mi
Bana da saglik ocagindaki doktor vermişti ama korun demisti regl zamanimda ictim sonra bıraktım 😂😂

Ben cok memnunum innovitayi yumurtlamayi cok iyi gösteriyor
Benim 11-12si yumurtlama olması gerekiyordu ama böyle çıktı testte. Bende sonra test yapmayı bıraktım sizce arada yumurtlamayı kaçırdım mı yoksa daha sonra mı yumurtlama oldu

Eklentiler

• 20240526_134139.jpg
    20240526_134139.jpg
    65,3 KB · Görüntüleme: 29
Bazi gruplarda laboquick bozdu falan diyolardi pik gostermesi gereken zamanlarda silik gozukuyomus innobita alallim. Büyük ihtimal sende bebis yoksa birlikte yaparizz😊
Evet innovita alalım bencede 🥰 ben bu ay iş dolayısıyla tam yumurtlama gününü değerlendiremeyebilirim biraz Allah'a emanet olacak 🫢 umarım denk gelir tabi kiii 🫶🏻

Benim 11-12si yumurtlama olması gerekiyordu ama böyle çıktı testte. Bende sonra test yapmayı bıraktım sizce arada yumurtlamayı kaçırdım mı yoksa daha sonra mı yumurtlama oldu
Yumurtlama yok gözüküyor bu testlerde bence ama diger kizlar neder bilmiyorum kuzum

Evet d vitamini yumurta kalitesi ile ilgili sdiye bi çok yerde okudum bende hafta da iki gün alıyorum benimki normal seviyede

X