HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İnnovita ve laboquick farkını ekliyorum 🙈❤️aynı ıdrarla yaptım bugun; üstteki innovita pik yaklasıyor laboquickte daha haber bile yok 🤷🏼‍♀️takvime gore yarın yumurtlama gunum yarın pik olur sanırım ama laboquickte asla pik yakalayamadım oncekı aylarda

Eklentiler

• IMG_6301.jpeg
    IMG_6301.jpeg
    29,2 KB · Görüntüleme: 41
aalesya aalesya canım ben de yapmak istiyorum kaç gün kala yapayım sence vajina dışına mı bakacaktın anlayamadım nasıl bakacaktık Çok affedersin parmak sokmak mı gerekiyor Yani çok mu irdeleniyor sertse hamılelk mı var demekti bnm7 gün var sayılır artık aksamdan snra
Canim 5 gun kala yapmaya basla sabah tuvaletini yapmadan once ellerini yika parmagini vajinaya s.k (bunu yazarken utaniyorum)🫣 burun ucuna benzeyen rahim agzina denk gelecek. Belki 5. Ve 4. Gun ilerde olur eger adet olacaksan parmagini sokar sokmak orda dudak seklinde oluyo (belki ustune gorme vs bisey olursa asagida olanilir ben hic yasamadigim icin orasini nilmiyorum) ve 2 3 gune adet gelmis oluyo. Hamilelik varsa hic asagiya inmiyo yukarda ya parmaginin uc kismina deger ya da degmez. Bi de bu benim deneyimlerime gore olan bisey bi kac ay kendine deneme yyaparak anlarsin.mesela bide benim 5 gun kala akintim kesilir 2 gun kala tekrar baklar ve adet olurum

Canim 5 gun kala yapmaya basla sabah tuvaletini yapmadan once ellerini yika parmagini vajinaya s.k (bunu yazarken utaniyorum)🫣 burun ucuna benzeyen rahim agzina denk gelecek. Belki 5. Ve 4. Gun ilerde olur eger adet olacaksan parmagini sokar sokmak orda dudak seklinde oluyo (belki ustune gorme vs bisey olursa asagida olanilir ben hic yasamadigim icin orasini nilmiyorum) ve 2 3 gune adet gelmis oluyo. Hamilelik varsa hic asagiya inmiyo yukarda ya parmaginin uc kismina deger ya da degmez. Bi de bu benim deneyimlerime gore olan bisey bi kac ay kendine deneme yyaparak anlarsin.mesela bide benim 5 gun kala akintim kesilir 2 gun kala tekrar baklar ve adet olurum
Benim çok az deiyor ama Bn ıkınır gibi yaptığımda deiyor

Ben de bu ay laboquickle takip etmiştim pik olmadan geri silikleşti testlerden dolayı mı o zaman🤔

Sanırım kısaca bişey değerse adet yakın değmezse hamılelik. Bence çok önceki yüzyıllarda bu yöntem ile belirliyor da olabilirler

Geçen ay psikolojik belirtilerim çoktu sürekli kasıklarım batıyordu bu sefer batma değil de sanki sol yumurtalığım böyle pıt pıt Ağrı giriyor minik minik N nazemaydin canım sende de böyle oldu mu
Vala canım benim bu ay sağ yumurtlaligim catlamisti belirti olarak da sağ kasığımda tek ağrım vardı bel ağrısı uyku göğüs hassasiyeti yok hiç sadece 1 2 gün oldu oda adetteki gibi

Vala canım benim bu ay sağ yumurtlaligim catlamisti belirti olarak da sağ kasığımda tek ağrım vardı bel ağrısı uyku göğüs hassasiyeti yok hiç sadece 1 2 gün oldu oda adetteki gibi
Bende de solda sadece arada 2,3 kez gelen minik agrı var. Bide bugun sanki rahıme ıgne battı ve akıntım 2 gun once basladı erken basladı baska da hafif sızı arada memede. Ama gecen ayda vardı o nedense onun dısında uyku vs de yok gercı 7gun kala uyku dha baslamaz da umudum azalıyor nedense

Ayyy kuzummm 😍😍😍 bariz var 🤩 hayırlı olsun sağlıkla gelsin 😻
Canımm yaa en son böyle gördüğüm de kimyasaldı bi korkmuyo değilim ama inşallah sağlıkla gelir pek de kaptırmak istemiyorum kendimi 🥹🥰 zaman ne gösterecek bakalım ama yine de çok sağolun hepimiz bu güzel duyguyu tadalım 🥰🙏🥹

Canımm yaa en son böyle gördüğüm de kimyasaldı bi korkmuyo değilim ama inşallah sağlıkla gelir pek de kaptırmak istemiyorum kendimi 🥹🥰 zaman ne gösterecek bakalım ama yine de çok sağolun hepimiz bu güzel duyguyu tadalım 🥰🙏🥹
Canım bence de hamılesınnn gecıkmen de varr ve kuruma cızgısı mavı olmaz ki ay hadı koş HCG ver 🙊

Son düzenleme:
Bıkac konu arastrdm herkes demıs ki ıcı yumusak ise ve degmıyosa Bossa hamılelk var
Canim benim bahsettigim yumusaklik rahim agzi rahim agzi adet olacagi icin yumusayip acilmiya basliyor tipki bi dudak sekline geliyo. Hamilelik varsa acilma yapmadigi icin büzüsuk sekilde kapaniyo.

X