HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay çok ilginç gerçekten ya belki de hamile olma şansını azalttı. Ama benim her telden var vallahi hem oncesı hem o gun hem sonrası 🤣🤣
Ama yine de hamile kalmış demek ki şans azalmıyor 😄 Zaten mutlaka yumurta çatlamadan önce içeride sperm olmalı. Çatladıktan sonra ihtimal çok azalıyor biliyosun. Onun da öyle olmuş demek ki nasip ya yine de. Ama kız oldu mu aşırı merak ediyorum😄

O senin vücuduna göre değişir benim bu ay 6.3 ile başladı yumurtlamadan sonra 36.7 36.8’e çıktı. Şimdi öyle gidiyor. Adete yakın yine eski haline dönermiş. Hamileysem yüksek seyredermiş onu biliyorum sadece. Sabah uyanır uyanmaz kalkmadan dil altından dijital termometreyle ölçmen gerekiyor.
Dil altımı ay ben hiç bilmiyorum bunları tamam canım şimdi bile bakıcam merak ettim 😅

Canım bazal vücut ısısını adetin 1 gününden itibaren ölçersen yumurtanın kaçıncı gün çatladığını anlayabilirsin %99 bu
Egerki bayram icin memlekete gitmezsem ovulasyon testti vucut isisi bilmem ne herseyi deneyecem bakalim. Ama memlekete gidersem sonraki aya kalir gibi. Kiz bide ben burda rahim agzi soyle rahim agzi boyle derken bakmissin hamileymisim tum bildiklerim yalan oluyomuss 🤣

Selam kızlar benim beklenen adet tarihi belli değil en son 18 Nisan ve 3 Mayısta regl oldum. Bugün test yaptım bana pozitif gibi geliyor yarın erken gebelik testi yapacağım.

Eklentiler

• IMG_5461.jpeg
    IMG_5461.jpeg
    120,5 KB · Görüntüleme: 27
O senin vücuduna göre değişir benim bu ay 6.3 ile başladı yumurtlamadan sonra 36.7 36.8’e çıktı. Şimdi öyle gidiyor. Adete yakın yine eski haline dönermiş. Hamileysem yüksek seyredermiş onu biliyorum sadece. Sabah uyanır uyanmaz kalkmadan dil altından dijital termometreyle ölçmen gerekiyor.
37.1 çıktı 🤷🏻‍♀️

Ama yine de hamile kalmış demek ki şans azalmıyor 😄 Zaten mutlaka yumurta çatlamadan önce içeride sperm olmalı. Çatladıktan sonra ihtimal çok azalıyor biliyosun. Onun da öyle olmuş demek ki nasip ya yine de. Ama kız oldu mu aşırı merak ediyorum😄
He anlamadım ben hamile kaldığını evet evet ben de yumurtlama öncesi ilişkiden yanayım yumurtlama günü bile daha az ihtimali var çok şükür by ay yumurtlama oncelerı guzel gectı ya benim Çok kötü başım dönüyor hem özellikle yemeklerden sonra 3-4 gündür

İkinci mi asla derken buralara geldik 🙃🙃
Sen de mi asla diyordun. Ki benim kızım cok kolay bı bebekti hala daha öyle hiç uykusuz kalmadım desem yeri 4 aylıkken uyku eğitimi verdim hala ekmeğini yiyorum akşamları bizi öpüp gidiyor yatağına yatıyor odasında kendi uyuyor akşam 8.00 sabah 8 akşam 9 sabah 9 geçen yıla kadar da akşam 7.00 Sabah 8.00 uyuyordu tadından yenmedi vallahi ona rağmen özgürlüğüme çok düşkün olduğumu anladım ve dedim Yok yok ikinci çocuk istemem derken kızım sağ olsun bizi Bu fikre alıştırdı😌🤣

Sabah uyanır uyanmaz ölçmen lazım canım hareket etmeden. Gün içindeki ölçüm çok önemli değil.

Büyük konuşmamak lazmmış😂😂
Aslında kuzum gunıcı de belirleyici ağır iş o an spor yok ıse. Cunku benm yumurtlamama kadar kossammda vucut ısım 36.2 maks yumurtlama sonrası da vucut ısım 37küsür mesela gunlerdır sabah 36.7 gun ıcı 37 küsür. Bence hamıle halolita halolita yoksa düşük cıkardı gunduz

Sen de mi asla diyordun. Ki benim kızım cok kolay bı bebekti hala daha öyle hiç uykusuz kalmadım desem yeri 4 aylıkken uyku eğitimi verdim hala ekmeğini yiyorum akşamları bizi öpüp gidiyor yatağına yatıyor odasında kendi uyuyor akşam 8.00 sabah 8 akşam 9 sabah 9 geçen yıla kadar da akşam 7.00 Sabah 8.00 uyuyordu tadından yenmedi vallahi ona rağmen özgürlüğüme çok düşkün olduğumu anladım ve dedim Yok yok ikinci çocuk istemem derken kızım sağ olsun bizi Bu fikre alıştırdı😌🤣
Ay maşallah nazar değmesin🧿 Benim kızım halâ birimiz yanında yatmadan uyumuyor ve bizim yatakta uyuyor sonra yatağına götürüyoruz😂 Yaş 5 olmak üzere🙈

X