HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Aslında kuzum gunıcı de belirleyici ağır iş o an spor yok ıse. Cunku benm yumurtlamama kadar kossammda vucut ısım 36.2 maks yumurtlama sonrası da vucut ısım 37küsür mesela gunlerdır sabah 36.7 gun ıcı 37 küsür. Bence hamıle halolita halolita yoksa düşük cıkardı gunduz
Bence de hamile 💃😍

Ay maşallah nazar değmesin🧿 Benim kızım halâ birimiz yanında yatmadan uyumuyor ve bizim yatakta uyuyor sonra yatağına götürüyoruz😂 Yaş 5 olmak üzere🙈
Canım uyku egıtımı sayesnde oldu ne ayakta uyurdu ne emzık alırdı kafayı yemıstm 3.aydan snra memesız uyumazdı gece boyu perısandm sonra 4.5 aylıkken uyku egıtımı vardım kendım. Bu surecte once uykuları duzeldı uyku aralığı vs cok detay var bilirsin sonra gece uyansa da agu bugu deyip gerı uyudu 10.aya dek rüya öğünü yaptım 10.dan snra gece beslemesı btti mesela uyanırdı kameradan bakardm güler oynar dalardı. Oyuzden lütfen herkese seslenyrm desteksız uykuyu yapsnlar sen de yap 2.de ❤️❤️🙈

Canım uyku egıtımı sayesnde oldu ne ayakta uyurdu ne emzık alırdı kafayı yemıstm 3.aydan snra memesız uyumazdı gece boyu perısandm sonra 4.5 aylıkken uyku egıtımı vardım kendım. Bu surecte once uykuları duzeldı uyku aralığı vs cok detay var bilirsin sonra gece uyansa da agu bugu deyip gerı uyudu 10.aya dek rüya öğünü yaptım 10.dan snra gece beslemesı btti mesela uyanırdı kameradan bakardm güler oynar dalardı. Oyuzden lütfen herkese seslenyrm desteksız uykuyu yapsnlar sen de yap 2.de ❤️❤️🙈
Yok canım ya ben uyku eğitimini çok doğru bulmuyorum çocuk için tabiki herkesin kendi tercihi ama temas istemesinin emmek istemesinin de sebepleri var uyurken sarılmak istiyorsa sarılsın emmek istiyorsa emsin diye düşünüyorum daha kaç sene bunu isteyecek ki zaten hemen büyüyorlar 🥹 İnşallah nasip olur da kardeşi olursa aynı şekilde olsun istiyorum. Tabi hayat ne gösterir bilinmez inşallah hayal ettiğimiz gibi olur her şey hepimizin🥰🙏

Yok canım ya ben uyku eğitimini çok doğru bulmuyorum çocuk için tabiki herkesin kendi tercihi ama temas istemesinin emmek istemesinin de sebepleri var uyurken sarılmak istiyorsa sarılsın emmek istiyorsa emsin diye düşünüyorum daha kaç sene bunu isteyecek ki zaten hemen büyüyorlar 🥹 İnşallah nasip olur da kardeşi olursa aynı şekilde olsun istiyorum. Tabi hayat ne gösterir bilinmez inşallah hayal ettiğimiz gibi olur her şey hepimizin🥰🙏
Ama uyku eğitimi kötü bir şey değil ben hiçbir şekilde ağlatmadım fçsırtına sıvazlayarak verdim eğitimi mesela ayağında sallamaya çalışıyordum duyan çocuğu kesiyorum sanır o derece ağlıyordu sana anlatamam yani tek çare oydu zaten kendisi kendi uyumak istemiş resmen sonra zamanla desteği çektim yani elimi canım odada yalnız bırakmak ferber yöntemi onu yapmadım şş pat yontemı vardı gaz ckarıre gb oyle basladım aslında doğan bebekler kendiliğinden uykuya kalmayı biliyorlar ya hani zamanla biz bir şeylere alıştırıyoruz maalesef ben de memede uyudukça hoşuma gidiyordu istemeden alıştırmıştım şimdi ben bunun rahatına alıştığım için Allah'ım sağlık sıhhat versin ama ikinin çocuğum olursa %100 tekrar uyku eğitimi vereceğim çünkü böyle alıştım 🥲❤️ Yani bilmiyorum 10 dakikada bir sabaha kadar emmeye uyanan bir bebeğim vardı 4 aya kadar çok zor bir durum Allah kimseye yaşatmasın Bu yüzden desteksiz uyumayı öğrettim sonrası güzel oldu 😌

Şimdi şöyle yanlış anlaşılsın istemem asla tabii ki de bu ten teması bütün gün yapıyordum zaten her anne gb uykuda ihtiyacı yoktu yani geceyi de bana bıraksın bir zahmet kız bebek olursa🙈🤣 duskapani duskapani

Kızlar iyi akşamlar, benim bugün adet günüm, ama adet olmadım hala, erken gebelik de yaptım negatif, 4 gün önce kan verdim 0,39, göğüsuçlarım çok acıyor, sol tarafımda batma var, bacağıma vuruyor hatta, belim kopacak gibi, sancım var, yani adet olacak gibiyim ama olmayacak da gibiyim, ben anlamadım ya

Kızlar iyi akşamlar, benim bugün adet günüm, ama adet olmadım hala, erken gebelik de yaptım negatif, 4 gün önce kan verdim 0,39, göğüsuçlarım çok acıyor, sol tarafımda batma var, bacağıma vuruyor hatta, belim kopacak gibi, sancım var, yani adet olacak gibiyim ama olmayacak da gibiyim, ben anlamadım ya
Yımurtlama ne zamandı

kızlar iyi akşamlar elle muayenede parmak bir şeye değmiyorsa hamilelik anlamına mı geliyor?

Kizlar bide bende bu ay adet olursam ovulasyon testti almayi dusunuyorum. Kullananlar Hangi marka oneriyosunuz. Bi de nasil yapiliyo acaba
Ben mommed kullanıyorum premom uygulamasında testi okutuyorum sonucu rakam olarak gösteriyor. Vücut ısını da görebiliyorsun ve tablo olarak da gösteriyor. Tek eksi İngilizce ama benim için sorun olmuyor.

Eklentiler

• Screenshot_2024-05-26-23-13-39-939_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2024-05-26-23-13-39-939_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_2024-05-26-23-13-29-761_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2024-05-26-23-13-29-761_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 16
Kızlar bu yöntemle yumurtlamayı anlamak mümkün müüüü aalesya aalesya
Soyleki canim yumurtlamaya yakin rahim agzi yumusuyo ve akinti oluyo egerki sen akintidan sonra yumurtluyosan evet anlayabilirsin parmagini iceriye koydugun zaman rahmin ve rahim agzin yumusacik oluyo ve icerisi cooook afedersin vicik vicik akinti oluyo

X