Gebeliğe Hazırlık Haziran-Temmuz’da hamilelik planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar, aranıza yeni katıldım. 🙈
2 aydır bebek istiyor ve deniyoruz. Arkadaşımın önerisi ile ovulasyon testi aldım. Geçen ay acemiliğime gelip sanırım iki çizgiyi koyu görmeden telefonumdaki program ile yumurtladığımı sandım ama bu ay testleri üşenmeden yaptım ve 21 ve 22. günde gördüm. Normalde 30 - 31 günde bir oluyorum. Gününü kaçırmadan denedik ama inşallah tutmuştur. Sadece bu kadar geç yumurtlama olmasına şaşırdım daha 3 gün var normalde olmam gereken güne inşallah hamileyimdir kızlar

Herkese merhaba aranıza yeni katılıyorum 😃 6 aydır bebek istiyoruz ama henüz güzel haber alamadık 😔aranızda göbeği düşüpte kaldırtan var mı bilmiyorum benim düşmüş ve kaldırttım o yüzden bebeğim olmuyormuş tabi doktora değil bi koca karı yaptı 😃 aynı zamanda bu ay innovita ovilasyon testi kullandım 27 sinde t çizgisi çok yoğundu o günü değerlendiremedik 26-28-29 u değerlendirdik sizce bu ay olur mu 🙏 bu arada 14 temmuz adet günüm

Offf kuzum maalesef bende 11 aylık evliyim ve benim de içimde olmayacak korkusu çok var 3 aydır deniyoruz olmuyor doktora gittim hiçbir şeyin yok dedi ama herşeyi takip ettiğim degerlendirdifim halde olmuyor 😣😥

Offf kuzum maalesef bende 11 aylık evliyim ve benim de içimde olmayacak korkusu çok var 3 aydır deniyoruz olmuyor doktora gittim hiçbir şeyin yok dedi ama herşeyi takip ettiğim degerlendirdifim halde olmuyor 😣😥

Bende iki aydir ovu testiyle deneyerek basladim ama olmadi bende senin gibi

Rabbim hayırlısını versin bizlere gerçekten çok stres yapıyoruz ya kafaya çok takıyoruz aslında

Merhaba arkadaşlar ben de bu ay klomen ve catlatma ıgnesı denıycem 2 yıllık evliyim 1 yıl düşünmedim sonra düşünmeye başladım ama eşimde bazı problemler oldugu ıcın 6 aylık bir tedavı sonunda 4 ay önce klomen ve catlatma ıgnesı ile hamıle kalmıştım ama maalesef 7 haftalıkken düşük yasadım bakalım bu temmuzda rabbım ne gösterecek bıze

Canım eşin gitti mi doktora

Yok kuzum gitmedi açıkçası bu konularda çok acemiyiz onundami kadın doğum doktoruna görünmesi gerekiyor ?

SOGan kurunede adetle baslamayin diyorlar kafam karisti :) asiri stres yaptm elimde degil niye bilmiyorum kafamda hep min 6 ay vardi denemeye baslayinca icimden boyle bir sey cikti
Hic bilmiyorum canim sogan kuru nasil uygulanir. Test yapmis miydin? Ne kadardir olmuyo senin ne kadarlik evlisin bidr takma bu kadar takmayinca oluyormus :)

Hic bilmiyorum canim sogan kuru nasil uygulanir. Test yapmis miydin? Ne kadardir olmuyo senin ne kadarlik evlisin bidr takma bu kadar takmayinca oluyormus :)

COk yeniii:) evlilik 11 ay ama denemeler 2. Ayimdi
Bende bu siteden okudum bi arkadasima onerdim hatta devamli bitmek bilmeyen bi iltihabi vardi bu kurle bi haftada tertemiz oldu. Ben sadece genel kontrol icin doktora gittim dusunmeden once tahlil ve ultrasona girdim folik asite basladm. Hah ama bu arada tiroidim cikti 2 aydir tiroid ilacida iciyorm🤗 ztn tiroid olayi olmadan bu konu ile ilgili stres yasamadim sonrasinda denemelerle beraber ayni ay tiroid ogrenince stresle basladi hersey

COk yeniii:) evlilik 11 ay ama denemeler 2. Ayimdi
Bende bu siteden okudum bi arkadasima onerdim hatta devamli bitmek bilmeyen bi iltihabi vardi bu kurle bi haftada tertemiz oldu. Ben sadece genel kontrol icin doktora gittim dusunmeden once tahlil ve ultrasona girdim folik asite basladm. Hah ama bu arada tiroidim cikti 2 aydir tiroid ilacida iciyorm🤗 ztn tiroid olayi olmadan bu konu ile ilgili stres yasamadim sonrasinda denemelerle beraber ayni ay tiroid ogrenince stresle basladi hersey
Daha cok yeniymis olur elbet Allahin izniyle stres yapma hic senelerce olmayan var senin ne ki rabbim nasip eder insallah🙏 gecmis olsun bu arada canim

Kızlar bende bu ay adetin 2. Günü incir kürüne başladım yumurtlamaya yakın süt buharı yaptım ovulasyonla takip ettim bu Kürleri yapanlar hep olumlu sonuç almışlar ama bilmiyorum beklemedeyim allah isteyen herkese nasip etsin

Kızlar bende bu ay adetin 2. Günü incir kürüne başladım yumurtlamaya yakın süt buharı yaptım ovulasyonla takip ettim bu Kürleri yapanlar hep olumlu sonuç almışlar ama bilmiyorum beklemedeyim allah isteyen herkese nasip etsin
Canım bu süt buharı nasıl yapılıyor ve organik süt mü olması lazım marketlerde satılan sütlerden oluyor mu

Canım bu süt buharı nasıl yapılıyor ve organik süt mü olması lazım marketlerde satılan sütlerden oluyor mu
Ben yaklaşık 1 litre suya 1,5 bardak süt koydum ( marketten aldığımız ) yarım demet maydanoz doğradım kaynayınca kovaya alıp buharına oturdum yarım saat kadar . Çok sıcak oluyor dikkat et üzerime örtü aldım buharın dışarı çıkmaması gerekiyormuş 3 gün yaptım yatmadan önce yararı oldumu ayın 23 ünde öğrenicem inşallah. Yumurtlama gününe yakın yapılıyormuş

Ben yaklaşık 1 litre suya 1,5 bardak süt koydum ( marketten aldığımız ) yarım demet maydanoz doğradım kaynayınca kovaya alıp buharına oturdum yarım saat kadar . Çok sıcak oluyor dikkat et üzerime örtü aldım buharın dışarı çıkmaması gerekiyormuş 3 gün yaptım yatmadan önce yararı oldumu ayın 23 ünde öğrenicem inşallah. Yumurtlama gününe yakın yapılıyormuş
Anladım canım denemek lazım sag ol

X