Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bana ne bişey ekledi nede eksiltti aynı şekilde devam diyor 🙄 yaticaksin diyor
Kullandigim ilaçlar ecoporin.prednol.proluton ampul.enox estrofem. Progestan fitil.suan kesildi sayılır kanamam aklım bi yandan acile gitmekte bi yandan kalkma yat doktorun yat başka bişey yapma diyor kafam çorba oldu yarın kontrolüm var kendi doktorumda acile gidip yanlış bir müdahaleye sebep olmaktan korkuyorum😔
Valla canım ben bir saniye beklemedim. Tüp bebek doktorun o an sana mudehale edemez mecbur acile gitmen lazım. Sonuçta bebeğinin canı tehlikede de olabilir erken müdahale her zaman çok önemli.

Amin canım aminnn cumlemizin🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️🙇‍♀️
Canım dusuk okadar kolay bisey degil pıhtı geldi dustu diye dusunme kanama alanın biraz fazla oldugu için gelmiş olabilir dusuk tahmin edildiğinden de zor birsey cok agrı ve sancılı benım cok agrım oluyordu doktorum yerleri tırmalatcak kadar agrun olmuyorsa problem yok demişti işallah kanaman azalır doktorunun destekleyici ilaclar vermesi lazım evet biz transferdrn itibaren gunde bir progestan igne gunde 3 progestan fitil gunde 3 estrofem gunde 1 coraspirin kullanıyorum 10 haftada ilacları degiştiricegini soyledi

Canım dusuk okadar kolay bisey degil pıhtı geldi dustu diye dusunme kanama alanın biraz fazla oldugu için gelmiş olabilir dusuk tahmin edildiğinden de zor birsey cok agrı ve sancılı benım cok agrım oluyordu doktorum yerleri tırmalatcak kadar agrun olmuyorsa problem yok demişti işallah kanaman azalır doktorunun destekleyici ilaclar vermesi lazım evet biz transferdrn itibaren gunde bir progestan igne gunde 3 progestan fitil gunde 3 estrofem gunde 1 coraspirin kullanıyorum 10 haftada ilacları degiştiricegini soyledi
Agri yoksa dusukten korkmamak mi lazım benimde şuan kanamam oldu ama baya kanama oldu pihtilarda geldi proluton iğne vuruldum ama.icin rahat etmedi acile gitmek istiyorum sizinde olmusmuydu kanamaniz

Şuan kesildi kanamam 5 6 saat sürdü kanamam.saat 9da enox kan sulandırıcı iğnem var doktor kes demedi ama yapmaya korkuyorum kanamam kesilmisken yapmasammi acaba

Canın benim ilaç içiyodum kan sulandırıcı.kahver rengi lekenmem oldu.domtor hemen kes dedi.bence sen kes şimdilik
Valla bana kes demedi ama saat 9da enox kan sulandırıcı iğnem vardı yapmadım valla kanamam durmusken yaparsam tekrar baslar korkusuna yapmadim valla

Doktorun ne dedi canım geçmiş olsun benimde sabah 11den beru devam ediyor kırmızı az önce kesildi sayilir😔
Doktoruma kahverengi olunca yazdım, o da yani daha ilaçlara devam et dedi, eğer çoğalırsa ve kırmızı olursa, fitili iptal et, başka ilaca başla dedi, ve 1 tane daha ilaç dedi, onlar regli düzene sokan ilaçlarmış. Bende hala kahverengi, 2 kere kırmızı oldu, bazen koyu kırmızı oluyor, diğer türlü kahverengi, yarın kan vericem

Doktoruma kahverengi olunca yazdım, o da yani daha ilaçlara devam et dedi, eğer çoğalırsa ve kırmızı olursa, fitili iptal et, başka ilaca başla dedi, ve 1 tane daha ilaç dedi, onlar regli düzene sokan ilaçlarmış. Bende hala kahverengi, 2 kere kırmızı oldu, bazen koyu kırmızı oluyor, diğer türlü kahverengi, yarın kan vericem
Canim ya Rabbim yardimcimiz olsun benimde yarin ultrason gunum inşallah yavrularımız bizimledir🙇‍♀️😔🙇‍♀️

Fitil hangisi progestan mı

X