Gebeliğe Hazırlık Haziran ve Temmuz ayı Tüp Bebek Tedavisi Yapacaklar 🍀💉💊🔬

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Agri yoksa dusukten korkmamak mi lazım benimde şuan kanamam oldu ama baya kanama oldu pihtilarda geldi proluton iğne vuruldum ama.icin rahat etmedi acile gitmek istiyorum sizinde olmusmuydu kanamaniz
Gecmiş olsun canım sanırım oyle doktorum oyle soyledi cunku benım adet sancısı gibi cok agrılarım vardı doktorum ultrasona baktı ve agrı yapıcak hicbir sorun yok dedi yerleri tırmalatcak kadar cok agrun olmuyorsa sorun etme o derece agrun olursa acile basvur dedş cok sukur benım kanamam olmadı hic fakat bu hruotada bikac arkadasın bu tarzlarda kanaması olmustu gorumcemınfe aynı sekilde pıhtı seklinde kanaması olmustu 2 kere suan bebişi kucagınfa 2 aylık her kanama kotu degil diyorlar tabiki insan evham yapıyor hele biz tup bebek anneleri Allah yardımcımız olsun

Tranferin 9.günu dayanamadım kan verdim 5.71 çıktı güler misin ağlar mısın sanırım kimyasal olacak😏😏

Gecmiş olsun canım sanırım oyle doktorum oyle soyledi cunku benım adet sancısı gibi cok agrılarım vardı doktorum ultrasona baktı ve agrı yapıcak hicbir sorun yok dedi yerleri tırmalatcak kadar cok agrun olmuyorsa sorun etme o derece agrun olursa acile basvur dedş cok sukur benım kanamam olmadı hic fakat bu hruotada bikac arkadasın bu tarzlarda kanaması olmustu gorumcemınfe aynı sekilde pıhtı seklinde kanaması olmustu 2 kere suan bebişi kucagınfa 2 aylık her kanama kotu degil diyorlar tabiki insan evham yapıyor hele biz tup bebek anneleri Allah yardımcımız olsun
Bugün saat 3te ultrason var herşey belli olucak nasipte ne varsa o oluyor bizimde çabalarımız bir yere kadar Rabbim ol derse olucak dua et olurmu🙇‍♀️

Canım acaba embirolardamı bir sorun var.6 tane olubda nasıl 1 tanesi bile tutmaz
Canım şöyle ki 4.denemede pozitifi gördüm 12 haftalık kalbi durdu kürtaj oldum 3.denemeden önce rahim filmi çekilmiştimrahim dar denilmiş histereskopiye alınmistim doktor rahmi düzelttim demişti 5.denemeden sonra dr değiştirdik dr yeni rahim filmi istedi çekildim rahimde ciddi bozukluk vardı rahmi ortadan ikiye bölen kocaman perde vardı bu rahimle zaten tutma olasılığı yüzde 10mus dr sanslisin 5te bir tutmuş dedi yani şu an sıfırdan başlamış gibiyiz sonucum ne olur bilemem geceden şimdiye gözüme uyku girmedi araştırıp duruyorum mucize lazım olması için yapacak bisey yok sanırım alıştırdim kendimi

Ne zorluk yaşamışsındır canım benimde 2 ci yaş kac
Çok zor geçti her tedavi yeni umut her negatif ayrı yıkım çok yorgunum 30 yaşındayım ama 70 hissediyorum kendimi bildim bileli tedavi için gün sayıyorum evlendigim ay öğrendik normal yolla olmayacağını cicim aylarimiz bile zehir oldu 11 yıllık evliyim 30 yaşındayım arkadaşlarım flört döneminde iken ben tüp bebek merkezi arayışlarındaydim en güzel yaşlarım zehir oldu 😔

X