Hazirana kadar uzatmaya devam :)

turuncu_vosvos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
706
836
29
Kizlar konuyla alakalı degil ama Flormar bu yeni full color ojelerine bayıldım. Normalde flormari marka olarak hiç sevmem kullanmam da ama bu ojeler müthiş. Fırçaları da kalın çok kolay suruluyo ve tek kat yetio. Şimdilik bu iki rengini aldım ama devamı gelecek gibi. Çok tatlı renkler var 😍😍

Eklentiler

• IMG_20200918_002412.jpg
    IMG_20200918_002412.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 67
  • IMG_20200918_001832.jpg
    IMG_20200918_001832.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 64

cikolatalipankek

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2020
235
152
Kizlar konuyla alakalı degil ama Flormar bu yeni full color ojelerine bayıldım. Normalde flormari marka olarak hiç sevmem kullanmam da ama bu ojeler müthiş. Fırçaları da kalın çok kolay suruluyo ve tek kat yetio. Şimdilik bu iki rengini aldım ama devamı gelecek gibi. Çok tatlı renkler var 😍😍
Merhaba, siz miydiniz şampuana aspirin katan? Eğer sizseniz aça saçta kuruluk veya sertleşme yaptı mı

cikolatalipankek

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2020
235
152
Evet ben kullandım aspirini. Benim saçımda kuruluk yada sertleşme yapmadi. Ama ben duşta bskim maskesi de kullanıyorum. Yumuşak oluyo. Belki maske yapmasam sertleşir miydi bilemiyorum
Etkisini gördünüz mü peki uzattı mı? Bende denemek istiyorum ama zararı olur saçıma diye korkuyorum cesaret edemiyorum. Ne yaparsam yapayım bir türlü uzatamadı saçlarımı bu artık son ümidim

turuncu_vosvos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
706
836
29
Etkisini gördünüz mü peki uzattı mı? Bende denemek istiyorum ama zararı olur saçıma diye korkuyorum cesaret edemiyorum. Ne yaparsam yapayım bir türlü uzatamadı saçlarımı bu artık son ümidim
Benim sampuanim at kuyruğu sampuaniydi onun içine kattım. Uzamaya etkisi oldu evet ama öyle ayda 5-6 cm uzadı diyenlerin gibibdegil. Az bı katkısı oldu. Yani ayda 1.5 cm uzuosa aspirin ve şampuanla 2 cm uzadı. Mucize beklemeyin. Saç naparsaniz yapın kendi bildigini okyo. Ben bunu anladım. Dışardan müdahaleyle öyle aman aman bı uzama olmuo. Malesef sabretmek gerekiyor.

turuncu_vosvos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
706
836
29
Kızlar saçımın son hali bu şekilde. Her dusta nem maskesi yapıyorum ama yinede naparsam yapayim uzadıkça uçları kuruyup yıpranıyor. Onu engelleyemiyorum. Saç sskillendiricileri de çok nadir kullanıyorum nerdeyse bıraktım diyebilirm . Uçlarından biraz aldırmam lazm ama korkumdan kestirmeye gidemiyorum ne zaman ucundan al desem 5 cm kesiolar. Biraz daha uzasin ucundaki yipraniklari aldircam

Eklentiler

• IMG_20201221_002828.jpg
    IMG_20201221_002828.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 63

Tost tost

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
596
608
28
Kızlar saçımın son hali bu şekilde. Her dusta nem maskesi yapıyorum ama yinede naparsam yapayim uzadıkça uçları kuruyup yıpranıyor. Onu engelleyemiyorum. Saç sskillendiricileri de çok nadir kullanıyorum nerdeyse bıraktım diyebilirm . Uçlarından biraz aldırmam lazm ama korkumdan kestirmeye gidemiyorum ne zaman ucundan al desem 5 cm kesiolar. Biraz daha uzasin ucundaki yipraniklari aldircam
Bence çok güzel uzamislar cnm bende seni merak ediyordum acaba ne zaman foto ekler diye🤭 saçlarını mi boyadın gözüme koyu renk geldi sanki uclardaki kuruma yıpranma bende de var ama dikkat ettim hemen hemen her bayanda var uçlara serum mu kullansak😁

turuncu_vosvos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
706
836
29
Bence çok güzel uzamislar cnm bende seni merak ediyordum acaba ne zaman foto ekler diye🤭 saçlarını mi boyadın gözüme koyu renk geldi sanki uclardaki kuruma yıpranma bende de var ama dikkat ettim hemen hemen her bayanda var uçlara serum mu kullansak😁
Yok canım boya yapmadım. Işıktan koyu renk çıkmıştır. Uçlar kuruyo farkındayım ama engelleyemiyorum bı turlu. Aslında hindistan ceviizi yağı almıştım nemlendrmek için ama her duştan önce unutuyorum :))

Tost tost

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2015
596
608
28
Yok canım boya yapmadım. Işıktan koyu renk çıkmıştır. Uçlar kuruyo farkındayım ama engelleyemiyorum bı turlu. Aslında hindistan ceviizi yağı almıştım nemlendrmek için ama her duştan önce unutuyorum :))
ohh valla saçların doğal :KK52:5 ayy sonra daha uzun saçlı oluruz uzun saça a kaldı:dondurma: