Hazirana kadar uzatmaya devam :)

aypare-

💜 Allah güçlükten sonra kolaylık yaratacaktır 🕊
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
13.235
33.270
Ben en az iki saat bekletiyorum. Hafta sonu isim yoksa daha fazla bekletmeye calsiyorum
insallah maya iyi gelir.zaten cok uzatmak istemiyorum sutyen hizama gelmesi yeterli benim icin. 6 ayda oraya gelse keske nerden baksan 10 cm

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 329 gün geçti.

aypare-

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
13.235
33.270
Maya maskemi hazirlayip sürdüm gene. En az iki saat beklicem
ben cok salakca bisey yaptım nasil pismanim ama :KK43: minicik uclarindan aliyim dedim 1 2 cm kadar almışım moralim yerlerde

turuncu_vosvos

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
705
802
28
ben cok salakca bisey yaptım nasil pismanim ama :KK43: minicik uclarindan aliyim dedim 1 2 cm kadar almışım moralim yerlerde
. Ben kendim evde alamıyorum hayatta alabinlere de hayret ediyorum. Ama keşke kuaförde aldrsaydin. Ama olan olmuş çok takılma. Uçlardan yipranik yerler gidince hızlı uzar

aypare-

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
13.235
33.270
. Ben kendim evde alamıyorum hayatta alabinlere de hayret ediyorum. Ama keşke kuaförde aldrsaydin. Ama olan olmuş çok takılma. Uçlardan yipranik yerler gidince hızlı uzar
bende kuaför fobim var malesef gidemiyorum . zaten kisaydi saçlarım gerci benim bel.gibi hedefim yok ama. 1 karis uzatmam lazim totalde. pazartesi ilk is gidip vitamin alicam ve maskelerle baslicam sampuana da aspirin atmıştım zaten. sence haftada 2 maske sampuan ve vitaminle 1 karis ne kadar surede uzar

turuncu_vosvos

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
705
802
28
bende kuaför fobim var malesef gidemiyorum . zaten kisaydi saçlarım gerci benim bel.gibi hedefim yok ama. 1 karis uzatmam lazim totalde. pazartesi ilk is gidip vitamin alicam ve maskelerle baslicam sampuana da aspirin atmıştım zaten. sence haftada 2 maske sampuan ve vitaminle 1 karis ne kadar surede uzar
Canım sacina bağlı. Herkesin saç uzama hızı farklıdır. Benim hiç bişey yapmazsam ayda 1 1.5 cm uzuyor. Bakımla 2-3 cm oluyo. Senin saç uzama hızın aylık ne kadr bilmiyorum ama düzenli bakım yaparsan oetalama 5 ay da 10 cm olur bnce

aypare-

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
13.235
33.270
Canım sacina bağlı. Herkesin saç uzama hızı farklıdır. Benim hiç bişey yapmazsam ayda 1 1.5 cm uzuyor. Bakımla 2-3 cm oluyo. Senin saç uzama hızın aylık ne kadr bilmiyorum ama düzenli bakım yaparsan oetalama 5 ay da 10 cm olur bnce
bakalim valla içime oturdu ekstra bakimlar yapmam lazim

turuncu_vosvos

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
705
802
28
Kızlar saçlarım 49 cm olmuş çok mutlu oldum. Tam olarak maya mi etki etti yoksa sampuandan mi bilmiyorum ama ikisini de bırakmayı düşünmüyorum hazirana kadar. Maya yi ilk kullandigim zamanlar çok bı uzama görmedim hatta duraksadı ama son bı haftaddi uzama baya hızlanmaya başladı. İnşallah geçici değildir hep böyle devam eder

aypare-

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
13.235
33.270
canim unutmamak adina beni de ilk sayfaya kaydeder misin bu hafta bakim malzemeleri alicam da suan hedefime 6 parmak var. her ay guncelleriz takibi kolay olur. eger sana uyarsa

aypare-

Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
13.235
33.270
Bana uyar tabiki beraber gozlemeriz ama nasıl kaydedildiğini bilmiyorum tarif edersen yapiyim
ilk mesajına gidip alttan noktalara basip düzenle diyorsun canim. hedefime 6 parmak var diye not edebilirsin beni o şekilde takip edicem

turuncu_vosvos

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2019
705
802
28
Bugün gene maya maskemi yptim. Duş ta krem bile kullanmadım saçlarım yumus yumus oldu. Adim adım uzadığını hissediyorum resmen . Aman nazar etmeyim saçlarıma 😊