Saç Uzatma Yöntemleri Hazirana kadar uzatmaya devam :)

ayy iyi sabretmişsin 2 sene benim içim gıcır gıcır boya bayaaa diye bağırıyor nereye kadar sabrederim bilmem 😂
ahh keşke boyaya bulaşmasan doğal saç başka oluyor
Boya yapmaya kıyamıyorum artık. Değişiklik olsun diye kına yaktım. Ama saçlarım koyu renk olduğu için bı ddgisiklik olmadi. Belki güneşe çıktığımda hafif bı parıltı olabilir sadece

Kızlar saçlarım güzel uzuyor bu ara maşallah. Geçen ölçtüm 58 e geliodi. Bı hafta olmadan 58 i doldurmus 59 a degmeye başlamış. Ama bnm bu dönemlerde zaten hızlı üzüyordu. Bu arada değişiklik olsun istedim. Boyamaya kıyamadım kına yaktım bnde. Saçlarım siyah olduğundan pek blli olmadı ama yikadikca hafif açılıp kızıl ışıltılar vermeye başladı. Zaten bnde fazlaca belirgin istemiorum tam istediğim gbi güneşte hafif bı ışıltı yeterli bnm icin

Bu arada aynı sıkıntı szdede var mı bilmiorum ama saçlarım uzadıkça uçları kuruyor. Dibinde boyunda bişey yok ama uçlar fena kuruyor. Her banyoda hafif bı nem maskesi ypiorum bana msn demio. Kestrmk de istemiyorum fazla kesio kuafirler. Uçlarda hafif boya kalmisti da o da kurutmus olabkr. Maske dsnda gliserin almayı dsnuyorum. Bı ara suyla seyreltip sıvı saç kremi gibi kullndm patlatıp nrmlendriodu ama uçlara faydası olur mu blmiorum. Sizce gliserin den basks ne yapabilirim uçlarını canlandırmak için. Kestirmek disinda

Bu arada aynı sıkıntı szdede var mı bilmiorum ama saçlarım uzadıkça uçları kuruyor. Dibinde boyunda bişey yok ama uçlar fena kuruyor. Her banyoda hafif bı nem maskesi ypiorum bana msn demio. Kestrmk de istemiyorum fazla kesio kuafirler. Uçlarda hafif boya kalmisti da o da kurutmus olabkr. Maske dsnda gliserin almayı dsnuyorum. Bı ara suyla seyreltip sıvı saç kremi gibi kullndm patlatıp nrmlendriodu ama uçlara faydası olur mu blmiorum. Sizce gliserin den basks ne yapabilirim uçlarını canlandırmak için. Kestirmek disinda
aaa sorun bende de var en uç kısmında zaten o kuru yeri kestirsen belli bir süre sonra yine aynı oluyor uçta var bi sıkıntı😂

Kizlar konuyla alakalı degil ama Flormar bu yeni full color ojelerine bayıldım. Normalde flormari marka olarak hiç sevmem kullanmam da ama bu ojeler müthiş. Fırçaları da kalın çok kolay suruluyo ve tek kat yetio. Şimdilik bu iki rengini aldım ama devamı gelecek gibi. Çok tatlı renkler var 😍😍

Eklentiler

• IMG_20200918_002412.jpg
    IMG_20200918_002412.jpg
    76,5 KB · Görüntüleme: 158
  • IMG_20200918_001832.jpg
    IMG_20200918_001832.jpg
    106,8 KB · Görüntüleme: 149
Kizlar konuyla alakalı degil ama Flormar bu yeni full color ojelerine bayıldım. Normalde flormari marka olarak hiç sevmem kullanmam da ama bu ojeler müthiş. Fırçaları da kalın çok kolay suruluyo ve tek kat yetio. Şimdilik bu iki rengini aldım ama devamı gelecek gibi. Çok tatlı renkler var 😍😍
Merhaba, siz miydiniz şampuana aspirin katan? Eğer sizseniz aça saçta kuruluk veya sertleşme yaptı mı

Evet ben kullandım aspirini. Benim saçımda kuruluk yada sertleşme yapmadi. Ama ben duşta bskim maskesi de kullanıyorum. Yumuşak oluyo. Belki maske yapmasam sertleşir miydi bilemiyorum
Etkisini gördünüz mü peki uzattı mı? Bende denemek istiyorum ama zararı olur saçıma diye korkuyorum cesaret edemiyorum. Ne yaparsam yapayım bir türlü uzatamadı saçlarımı bu artık son ümidim

Etkisini gördünüz mü peki uzattı mı? Bende denemek istiyorum ama zararı olur saçıma diye korkuyorum cesaret edemiyorum. Ne yaparsam yapayım bir türlü uzatamadı saçlarımı bu artık son ümidim
Benim sampuanim at kuyruğu sampuaniydi onun içine kattım. Uzamaya etkisi oldu evet ama öyle ayda 5-6 cm uzadı diyenlerin gibibdegil. Az bı katkısı oldu. Yani ayda 1.5 cm uzuosa aspirin ve şampuanla 2 cm uzadı. Mucize beklemeyin. Saç naparsaniz yapın kendi bildigini okyo. Ben bunu anladım. Dışardan müdahaleyle öyle aman aman bı uzama olmuo. Malesef sabretmek gerekiyor.

Kızlar saçımın son hali bu şekilde. Her dusta nem maskesi yapıyorum ama yinede naparsam yapayim uzadıkça uçları kuruyup yıpranıyor. Onu engelleyemiyorum. Saç sskillendiricileri de çok nadir kullanıyorum nerdeyse bıraktım diyebilirm . Uçlarından biraz aldırmam lazm ama korkumdan kestirmeye gidemiyorum ne zaman ucundan al desem 5 cm kesiolar. Biraz daha uzasin ucundaki yipraniklari aldircam

Eklentiler

• IMG_20201221_002828.jpg
    IMG_20201221_002828.jpg
    103,6 KB · Görüntüleme: 151
Kızlar saçımın son hali bu şekilde. Her dusta nem maskesi yapıyorum ama yinede naparsam yapayim uzadıkça uçları kuruyup yıpranıyor. Onu engelleyemiyorum. Saç sskillendiricileri de çok nadir kullanıyorum nerdeyse bıraktım diyebilirm . Uçlarından biraz aldırmam lazm ama korkumdan kestirmeye gidemiyorum ne zaman ucundan al desem 5 cm kesiolar. Biraz daha uzasin ucundaki yipraniklari aldircam
Bence çok güzel uzamislar cnm bende seni merak ediyordum acaba ne zaman foto ekler diye🤭 saçlarını mi boyadın gözüme koyu renk geldi sanki uclardaki kuruma yıpranma bende de var ama dikkat ettim hemen hemen her bayanda var uçlara serum mu kullansak😁

Bence çok güzel uzamislar cnm bende seni merak ediyordum acaba ne zaman foto ekler diye🤭 saçlarını mi boyadın gözüme koyu renk geldi sanki uclardaki kuruma yıpranma bende de var ama dikkat ettim hemen hemen her bayanda var uçlara serum mu kullansak😁
Yok canım boya yapmadım. Işıktan koyu renk çıkmıştır. Uçlar kuruyo farkındayım ama engelleyemiyorum bı turlu. Aslında hindistan ceviizi yağı almıştım nemlendrmek için ama her duştan önce unutuyorum :))

Yok canım boya yapmadım. Işıktan koyu renk çıkmıştır. Uçlar kuruyo farkındayım ama engelleyemiyorum bı turlu. Aslında hindistan ceviizi yağı almıştım nemlendrmek için ama her duştan önce unutuyorum :))
ohh valla saçların doğal :KK52:5 ayy sonra daha uzun saçlı oluruz uzun saça a kaldı:dondurma:

X