HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

KEZBANCAY canım senin bebişlerininkiler de çook güzel ay ne güzel çift çift herşey bende çook istemiştim ikiz olsun ama bi yandan da zor tabi sağlıkla dünyaya gelsin bebeklerin her zorluğun bi güzelliği var elbetyerimseniben

dev189pp___.png

evet kargodan gelenler 0-3 aylık hepsi

resim049lx6.jpg
resim051ki8.jpg
resim053sa7.jpg

kaynanamlar geliyormuş bana yaa offf bir o eksikti şimdi :1no2:

Son düzenleme:
evet kargodan gelenler 0-3 aylık hepsi

kaynanamlar geliyormuş bana yaa offf bir o eksikti şimdi :1no2:

BENIM KAYINVALIDEM ALT KATTA BEN NE YAPİMM ŞEKERİMMMM..kafamçokkarıştısırnaşık şey..CİCİLERIN ÇOK GÜZEK ÜLE GÜLE GIYSİN İNŞALLAH BEBİŞİNN

hepsi güzel ama elbise çok hoşuma gitti güle güle giydir adasu .. benim kaynanm da üst katta bu arada :dance: tatlicadiarzu

hergun yatmadan önce kocişimle bebişimin odasına girip, eşyalara felan bakıp, beşiğini sallayıp çıkıyorum...Şeniz
annesi yesin onu...

bende oncacım sabah kalkıp içinde bebeğim varmış gibi konuşuyorum uyanmışmı benim kuzum diye seviyorum yorganınısırnaşık şey inş kavuşucaz az kaldı hayırlısıylayerimseniben

ay 2 gün giremedim ne çok şey yazmışsınız yahuu yetişemedim okurkenn

sagolun kızlar hepiniz Şeniz inş. hayırlısıyla bir gelsinde bebişim

adasu gercekten çok tatlılar...hele elbisesi...bende gördum ama almamıstım o elbiseyi...giymez diye...ama alsam iyi olacak...

bi kaç gün uğramadım ne çok şey almışsınız öyle bebişlere.. hepsi birbirinden güzeller .. güle güle giysin bebişleriniz..

X