HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

adasu harika şeyler almışsın. güle güle giysin bebişin... inşallah içinde de görmek kısmet olur...

Kızlar coşmuşsunuz ya... Kaç sayfa böyle. oku oku canım çıktı... ama aldıklarınızı inceledim. Hepsi çok güzeller... Bebişleriniz iyi günlerde kulansın inşallah...

Adasucum Çilekten bende baktım, Ama sunta diye almadım.. Seninkinin malzemesi ne bilmiyorum, o dolaptan görmedim gerçi...Ama Çilek sunta malzeme kullanıyor diye biliyorum.. Çünkü benim genç kızlık odamda çilektenden suntaydı..2 tane çilek odası eskittim... 12 yılda.. Suntaysa eğer ve de rafları vida gibi çubukların üzerine monteyse, çekmeceleri var mı dikkat etmedim ama çekince çıkan cinslerdense geri vermeni öneririm.. Yani kendim çileğin mobilyasını kullandım. O yerinden çıkan çekmeceler bebekler yürümeye başlayınca zararlı.. suntalar ileride toz ve kıymık yapıyor.. Vida gibi çubuklarda zamanla aşınıp rafları taşıyamıyor... Sunta olan kısmı genelde arkasında oluyor. Ve suntalar bebekte astıma kadar yol açabiliyor. İnşallah bu saydıklarım yoktur.. Ama dolap alacak arkadaşlarda bu uyarıları dikkate alsınlar.. Hobi olarak bir ara mobilya dekarasyonla uğraştım..

bizde bugün yada yarın gardolabını sipariş vericez amcası hediye alıcak oğluma gelince resmini koyar gösteririm size hayırlısyla gelsinlerde inşallahh ...

of be kızlar ne kadar çok şey eklemişsiniz benim yokluğumda.tek tek bak canım çıktı valla.
hepinizin ismini yazamıcam kızlar,ama aldıklarınız gerçekten çok güzelmiş.bide örgüler vardı onlarda süper olmuş.herkes iyi günlerde sağlıklı günlerde kullansın inşallah.ALLAH BİZLERE VE BEBİŞLERİMİZE(KOCİŞLERİMİZEDE) DERT VERİP DERMAN ARATMASIN.

....................................................

Son düzenleme:
ayerba boyutlardan dolayı görmek zor oldu ama çok güzeller. ellerine sağlık.. güle güle giysin oğluşun..

OĞLUŞUMA ÖRDÜĞÜM HIRKA VE YELEKLER.NASIL OLMUŞ KIZLAR??DOLABINA ASTIM OĞLUMUN.HERGÜN AÇIP BAKIYORUM,ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYOR CİCİLERİ.

711cc3.jpg

716wi3.jpg

717yo2.jpg

AYERBA SENDE MARİFETİ BOL ARKADAŞLARDANSIN :))

ELLERİNE SAĞLIK ÇOK GÜZEL OLMUŞ...

ayerbacığım canım daha yeni gördüm örgülerini çok şirinler...
çok güzel örmüşsün ellerine sağlık canım..

Kizlar Valla Uğraş Uğraş Küçültemedim Bir Türlü,sonra Sildim Falan Bişeyler Yaptim.silmeyidemi Yapamamişim.allah Beni Napsin...sayfada Gözükmüyor Ama..
Neyse, Beğendiğinize çok Sevindim Kizlar...

Kızlar coşmuşsunuz ya... Kaç sayfa böyle. oku oku canım çıktı... ama aldıklarınızı inceledim. Hepsi çok güzeller... Bebişleriniz iyi günlerde kulansın inşallah...

Adasucum Çilekten bende baktım, Ama sunta diye almadım.. Seninkinin malzemesi ne bilmiyorum, o dolaptan görmedim gerçi...Ama Çilek sunta malzeme kullanıyor diye biliyorum.. Çünkü benim genç kızlık odamda çilektenden suntaydı..2 tane çilek odası eskittim... 12 yılda.. Suntaysa eğer ve de rafları vida gibi çubukların üzerine monteyse, çekmeceleri var mı dikkat etmedim ama çekince çıkan cinslerdense geri vermeni öneririm.. Yani kendim çileğin mobilyasını kullandım. O yerinden çıkan çekmeceler bebekler yürümeye başlayınca zararlı.. suntalar ileride toz ve kıymık yapıyor.. Vida gibi çubuklarda zamanla aşınıp rafları taşıyamıyor... Sunta olan kısmı genelde arkasında oluyor. Ve suntalar bebekte astıma kadar yol açabiliyor. İnşallah bu saydıklarım yoktur.. Ama dolap alacak arkadaşlarda bu uyarıları dikkate alsınlar.. Hobi olarak bir ara mobilya dekarasyonla uğraştım..

canım sunta olsaydı almazdım zaten ben ondan önce baska bir dolap begenmiştim o suntaydı o yüzden almadım bu degil bu mdf cekmecelerinide dedigin gibi cok dikkat ettim o konuda cıkmıyor canım cıksa gecirirdim kafaların Çok üzgünüm çoook

kizlar ben internetten alisveris yapmak istiyorum ama genede korkumu yenemiyorum yahu :KK43:(

korkacak bisey yok canim .. kaliteli siteleri tercih et.. birde ben banka numarami kredi karti numarami felan vermiorum .. sipharis edip .. gidip bankadan havale ediorum parasini ..

korkacak bisey yok canim .. kaliteli siteleri tercih et.. birde ben banka numarami kredi karti numarami felan vermiorum .. sipharis edip .. gidip bankadan havale ediorum parasini ..

ben de internetten çok şey aldım. önceden sadece kitap türü şeyler alırdım şimdi her türlü alışverişi yapıyorum. kredi kartı numaramı da verdim ama tabi tamamen güvenilir sitelere. ebay'dan bile alışveriş yaptım.

ayerba giysisi guzel bebegin gule gule kullansin insallah

askito nasil havale ediyorsun ki
ben banka numarami versem ne olur ki guvenilir siteye
of ya bende yapmak istiyorum alisveris :KK43:((

bilmem ki bende ne olur ne olmaz veremiorum .. banka islerini halletmem internet üzerinden :S

ayerba giysisi guzel bebegin gule gule kullansin insallah

askito nasil havale ediyorsun ki
ben banka numarami versem ne olur ki guvenilir siteye
of ya bende yapmak istiyorum alisveris :KK43:((

canım ben hic ugraşmadım banka havalelerle hep kredi kartımdan cektim güvenli sitelerden alabilirsin korkma

X