Hcg değerinden anlayan varmı

Merhaba hanımlar ben doğumdan sonra hiç adet görmedm ve dün radyasyona grcem dye test yaptm ve gebe çıktm değerim 30237 sizce kaç haftalıktır 4 yada 5 gbi tahmın edıyorum
2-3 aylık gibi netten bakın değerlere yazıyor orda. Korunurken mi gebe kaldınız?

Hiç mi belirti görmediniz? Hayretler içindeyim. Süt korur diye düşünerek korunmadiniz sanirim. Hayirli olsun mu desem gecmis olsun mu desem...
Saolun biz istiyorduk ama ben braz korkuyorum hala eşim çok istyordu benım braz skntılı oldu ılk oğlumda 2 kayıptan sonra ve olmadı bir süre o yüzden beraber büyüsünler dedık tabı ben süt koruyor dye rahattm braz korumuyormuş 😊

Saolun biz istiyorduk ama ben braz korkuyorum hala eşim çok istyordu benım braz skntılı oldu ılk oğlumda 2 kayıptan sonra ve olmadı bir süre o yüzden beraber büyüsünler dedık tabı ben süt koruyor dye rahattm braz korumuyormuş 😊
Süt korumaz evet. Eş istiyor da derdi sıkıntıyı siz cekiyorsunuz. Ortak bir karar olmaliydi bu.

Süt korumaz evet. Eş istiyor da derdi sıkıntıyı siz cekiyorsunuz. Ortak bir karar olmaliydi bu.
Benımde düşüncem beraber büyüsünler mesela ben ablamla iyi anlaşrm yaş farkı arada 1 ama kardeşimle 3 yaş var anlaşamayız o yüzden anlaşsınlar istedm tabı braz korkuyorum ama rahatlığım şu ki oğlum uslu bir çocuk maşallah eltım kaynanam derken yardmcı olacaklarda var şükür o yüzden ortak bri karar gbı 🙈

X