Beta hcg 2114 kese görünür mü ?

esr3421

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2023
12
1
23
Merhaba hanımlar adet gecikmesinin 3.gününde beta hcg değerim 2114 çıktı sizce şuan kese görünür mü ve tahmini kaç haftalıktır ? Bundan bir önceki kanı 4 gün önce vermiştim 179 du şuan. 2114 normal mi ? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi :)

Merhaba hanımlar adet gecikmesinin 3.gününde beta hcg değerim 2114 çıktı sizce şuan kese görünür mü ve tahmini kaç haftalıktır ? Bundan bir önceki kanı 4 gün önce vermiştim 179 du şuan. 2114 normal mi ? Bilgisi olan yardımcı olabilir mi :)
Normal gayet iyi yukselmis. Vajinal ultrasonda gorunur, karindan gorunmesi icin 5000i gecmeli… hayirli ugurlu olsun saglikla kucaginiza alin insallah💕🌸

Normal gayet iyi yukselmis. Vajinal ultrasonda gorunur, karindan gorunmesi icin 5000i gecmeli… hayirli ugurlu olsun saglikla kucaginiza alin insallah💕🌸
Canlar günaydınlar. Bir sorum olacak nolur bana bişeyler söyleyin kafayı yicem. 15 aralıkta çatlama gördüm 3 gün değerlendirdik. 20 aralık normalde regl günümdü. hala regl olmadım. biliyorum gebelik varsa bile erken zaman ama belki yakalarım diye sürekli idrar testi yapıyorum negatif. ne kadar zaman daha beklesem herşey sonuçlanır. işe gitmeden kan vermeye gidecektim bu sabah hadi biraz daha bekleyeyim dedim. hafif kasıklarımda sancı oluyor ara sıra. afedersiniz biraz akıntım var şeffaf bazende su gibi. adet olacakmışım gibi his oluyor karnıma böyle buruntu giriyor ama yok hala olmadım. 6 gün geciktim

Bu HCG yaptirdigimda adet olmama 3 gün vardı sizce hamilemiyim doktora gittim bakmadı boş kese olabilir dedi

Eklentiler

• Screenshot_20231223_085613_Chrome.jpg
    Screenshot_20231223_085613_Chrome.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 219
Aynen. Ama boş kese olabilir de denmez.
Onu tahmin edebiliyorum ama bakmadan bilmeden direk boş kese olabilir dedi
Tabi ki denemez 8-9. haftaya kadar bile beklemesi gerekiyor onu söylemek için. Devlet hastanesi doktoru ise başından atmak için söylemiştir muhtemelen insanların ne düşündüklerini pek umursamıyorlar maalesef halbuki düzgünce açıklasa bu değerde göremeyiz 5 gün sonra gelse ama işte her şeyden önce doktorlarında empati yeteneği olacak ama maalesef

Teşekkür ederim tahminen kac haftaliktir en son regl Kasım 23
Hayırlı oksun 4 haftalık hamilesiniZ
Ama değer cok kucuk oldugu için kimyasal da olabilir, Boş gebelikte
Değerin düzenli yükselmesi gerekir sağlıklı gebelik demek için.(ki adet 2 gün geçmiş ona göre normal değer)
Doktor aslında doğruyu söylemek istemiş de
Çok kaba ve uslupsuz söylemiş.
Haftaya salı çarşamba başka doktora görünün test tekrarlanır kese de görülür.

bugün doktora gittim 4+3 hamilesin dedi doktor keseyide gördük fakat kese etrafında kan pıhtısı var düşük riskin çok yüksek dedi. Progestan , coraspin ve proluton iğne verdi beni korkuttu biraz açıkçası böyle birşey yaşayan ya da bu ilaçları kullanan var mı sizce ne yapmalıyım ?

Hayırlı oksun 4 haftalık hamilesiniZ
Ama değer cok kucuk oldugu için kimyasal da olabilir, Boş gebelikte
Değerin düzenli yükselmesi gerekir sağlıklı gebelik demek için.(ki adet 2 gün geçmiş ona göre normal değer)
Doktor aslında doğruyu söylemek istemiş de
Çok kaba ve uslupsuz söylemiş.
Haftaya salı çarşamba başka doktora görünün test tekrarlanır kese de görülür.
Değerim şuan 1227 olmuş doktora tekrar gidiyim mi biraz daha bekleyim mi

X