HCR 35'in Başarı Öyküsü

vallahi tebrik ederim. hikayeni heyecanla okudum. darısı bana olsun allahımmmmm
bunu okuyunca daha bir hırs geldi valla banada bende vereceğim inşallah:Saruboceq:

hacercim şu niveabody yle yaptığın egzersiz linkini banada atar mısın acil kilo verme sürecine girmem lazım smdiden saol hayatm..bilmiyorumkismile

ben fotoğraflara ulaşamadım çok merak ettim tebrik ediyorum sizi.2 kilo fazlam var aylardır veremiorum yemek yemeyi çoook seviyorum

hcrcim tebrik ederim çok güsel kilo wermişsin bende zamanında kilo werdim allahtan halada almadımmzemuszemus yalnız bişey sormak istiyorum bu niwea cd siyle bacakların inceldimi? özellikle dizden aşağı olan bölümm okadar zayıfladım bacaklarımm aynı delircem yaaa komple bacaklarımı inceltmek istiyorumdaa canım şöle bilekten basenlere kadar ahhh ahhhhhhhmafoldumben

tebrik ediyorum azminden dolayı.bende şu nivea body cd sine bakayım bi bide o yağdan alayım dietle beraber bakalım sonuç vercekmi.sağol cnm

cok tebrık ederım gercekten bu dıyet ısı sadece sabır ve azımden ıbaret aslında.
ben fazla boyle uzun hıkayelerı okumayı pek sevmem aslında bıraz ıcım daralır:kedi: ama senınkını nasıl bır sevkle ıstekle okudum anlatamam herhalde boyle hıkayerle ıhtıyacım var cunku benımde kılo vermem lazım.ama ben 1 ayda soylee 5veya6 kılo vermek ıstıyorum.gecenlerde 4 gun sabrettım az ve sık yedım 1 kılo verdım baktımkı ısteyınce oluyor ınsallah tekrar basladım bende banada guzel bı hıkaye oldu tebrık ederım ayrıca cooookk
guzel olmusun........

cnm tebrık ederim seni bende 21 yaşında 1.70 boyunda 75-80 kilo arasında birsiyiim 1 haftadır her gün yarım saat yürüyüş yapıyorum bundan sonra 1 saate çıkarcam acilen kilo vermem lazım geçen sene yazın böyle değildim kışın otur otur aldım hemde çok mağaza işletiyorum bütün müşterılerım çok almışsın dıyolarr çok sinirlerim bozuluyor artık buna bi son vermek istiyorum ve bundan sonra dikkat edicem yürücem spor yapcam yeşil çayı çok öneriyorlar onu kullanıcam bakalım hedefim 55 kilo olmak inşallah olucamm mafoldumben

hacer abla süpersin ya :KK70: çıkardım yazını yazıcıdan okuyorum bazen .bikaç kişiyi daha çok beğenmiştim .valla tebrik ederim darısı başıma.

Canım seni yürekten kutluyorum inşaallah bi daha kilo sorunuyla uğraşmazsın.
Darısı başıma =))
Fısssstııkkk gibi olmuşsunnn hatta gibisi fazla (; harikasın tütütüü maşşallah...!!
AZMİN GÜCÜ <3

slm canim gercekten 72 kilo iken guzelmissin ama 63 kilo olmussun daha bir guzel bir tatli olmussun seni cok begendim bende 63 kiloyum bende bekar iken 55 kilo idim simdi 1 cocuk annesiyim ama bende kilo vermek istiyorum aksine kafama cok takilio ve kafama takilan seyde bana kilo almami sagliyo ne yapicam bilmiyom bende 22 yasindayi keske kizkardesim olsaydin beraber basarirdim esim ise 56 kilo onu hic görmek istemiyom zayif diye cunku ben kocamin bile kilosunu fizigini kiskaniyorum disardaki guzel bayanlari gördugumdede siz dusunun artik :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

X