HCR 35'in Başarı Öyküsü

slm canim gercekten 72 kilo iken guzelmissin ama 63 kilo olmussun daha bir guzel bir tatli olmussun seni cok begendim bende 63 kiloyum bende bekar iken 55 kilo idim simdi 1 cocuk annesiyim ama bende kilo vermek istiyorum aksine kafama cok takilio ve kafama takilan seyde bana kilo almami sagliyo ne yapicam bilmiyom bende 22 yasindayi keske kizkardesim olsaydin beraber basarirdim esim ise 56 kilo onu hic görmek istemiyom zayif diye cunku ben kocamin bile kilosunu fizigini kiskaniyorum disardaki guzel bayanlari gördugumdede siz dusunun artik :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ah Gülcan'cığım ne iyi anlıyorum seni bir bilsen.
İnsan kendini kilolu hissettiğinde, kilosu normal bile olsa, düşünmekten kendini alıkoyamıyor.
Sanki dünyanın en kilolu insanı kendisiymiş de, dünyadaki tek sorun kilolarıymış gibi düşünüyor.
Ne zaman istersen destek olarak yanındayım. Sana ve bebişine sağlıklı günler diliyorum :KK54:

slm hacercim,
seni bu kilo verme yazınla tanımıştım:nazar:
ve tabiki azmine hayran olmuştum.:KK9::KK66::KK66:
şimdide blog ve face ten takip ediyorum:KK52:
tabiki yine yaparsın ama öyle abartı bi kilo almadın sanırsam:KK34:
keşke yazılarınla bizede destek olsan:KK61:
hep birlikte versek şu kiloları:KK64:
ahhh ahhh bu sonradan gelen kilolar
:KK58::KK58::KK58:

slm
öncelikle azmin için sonrada yazılanların hepsini cevapladığın için tebrik ediyorum.

bende sağlıklı beslenerek 72 kilodan 59 a düştüm.evde spor yapmayı bitki çaylarını ihmal etmedim tabiki.ekmek, şeker ve kolaya hayatımda yer yok artık çok nadir bisküvi veya gofret vb.kacamaklarım oluyor fakat tadımlık.çok iyi ve dengeli bir şekilde kilo verdim ama son 3 haftadır 59,500 den gram oynamıyor bir defa 60 bile gösterdi tardı üstelik beslenme şeklimde de bir değişiklik yok aynı şekilde devam ediyorum pes etmeyede niyetim yok tabiki ama moralim bozuluyor ister istemez.önerebileceğin birşey varmı arkadaşım birde bu şekilde beslenmeye başladığımdan beri kabızlık ve gaz sorunum var hint yağı demişsin her okuduğunu deneyen biri değilim aslında ama senin başarı öykünü ve yorumlarını sıkılmadan okudum ve benim gibi düşünüyorsun herşeyden önce sağlık diyorsun. güveniyorum fikirlerine bu yüzdende hint yağını gözü kapalı deneyeceğim.diğer sorum içinde merakla önerilerini bekliyorum.
şimdiden teşekkürler...

9.ncu takım deyince çok duygulandımm ,bilmem burayı birdaha okurmusun amaa o yarışmada senle birlikte bende zayıfladımm benim nickim eda01 di,hatırlarmısın çubuk krakerde vardı çok güzel yazışmalarımız olmuştu

Sabahları bir bardak suyu kaynatıp içine her çaydan 1er çay kaşığı attım ve çay tabağını bardağın üstüne kapatıp 5dk dinlendirdim. Sonra süzüp içtim çayımı.
Bu çayı kahvaltıdan öncemi içtin yoksa sonramı birde hint yağı nasıl içilcek günün hangi saati ac tok karnına farkedermi?Teşekkür ederim.
Buarada azmine hayran kaldım söylemeden edemiycem.

X