Heba olan yillarim, bosaniyorum

En güzeli bir iş bulup kendi paranızı kazanmanız ve çocuğunuzla yeni bir sayfa açmanız. Ben de 1 ay önce nişan attım, şu an nerdeyse çok iyiyim. Kurtulmuş ve rahatlamış hissediyorum. Çok mutluyum. 1 aya kadar elbette ben de üzüldüm, saçma rüyalar gördüm ama toparlıyor insan. İnsanoğlu her şeye alışır merak etmeyin.

En büyük şansınız aileniz

Öncelikle çok geçmiş olsun. Inanki geçecek evladin ile mutlu olacaksın. Evet zor olacak ama başaracaksın. Boşanma davası aç ve uzaklaştırma al lütfen. Sen yalnız değilsin. Maddi manevi hakkını al. Üzülme güçlü ol lütfen.

içkici ,kumarbaz ,düzenbaz bi adamın yanında o tertemiz masum kızınızı kurban etmeyi düşünmüyorsunuz demi kızınız babası yüzünden yanlış adamlara aşık olacak belkide yapmayın sırf o içkici baba faktörü olarak kalsın diye kızınızın hayatını elinden almayın bence düzelmez o yarın içki içmeye eve arkadaş getirir daha kötü şeylerde olur

17 yaşında nasil lise 2 de oluyorsunuz? Ben sizden 1 yaş buyugum, 18de liseden mezun oldum. Okula geç mi basladiniz, sinifta mi kaldiniz?
Ay bize ne Allah aşkına ben de 17 yaşında lise ikideydim kaldığım için. Kadının yalan söyleyecek hali yok. İlla evlilik için lise bırakılmaz, okumanı istemiyorum demiştir kız bırakmıştır. Küçük yaşta kaçmıştır resmi nikaha kadar okulu bırakmıştır vs vs. Kadın içini dökmüş soru sormuş. Size lise geçmişini mi dökecek. Üstünüze alinmayin herkes aynı şeyi ibikleyip durmuş.

Evliliğin başından belli olan adamı neden 2 kez baba yaptınız? İnanın üzüldüğüm siz değilsiniz kızınız, kendi hayatınızı yakarken yanınıza yoldaş etmişsiniz onu da. Umarım kızınıza babalık yapabilir ve onun gençliği de yanmaz. Siz de dimdik ayakta durup arkanıza bakmayarak iyileşeceksiniz, umarım mutlu olursunuz.

Davano actinmi cnm

Yok sadece 1 tane cocuk var

Uzaklastirma alip kiskirtmak istemedim suanlik bi sıkıntı yaratmadi. 2 kere kizimi götürdü 1 saat falan durdurup getirdi.
Defalarca pismanligini dile getirdi msj atarak.
Aileme de msj atti.
Ama onun pismanligina inansam da duzelecegine asla inanmiyorum cunku kv kisisi beni arayip (oglunun butun hatalarini bildigi halde) derdin neyyydi gezsin icsin otursaydin evinde sana yuz verdikce tepeme ciktin ,orasi el evi torunum orda kalamaz gibi beni cileden cikaracak seyler soyledi ben agzinin payini verip telefonu yuzune kapattim.
Boyle zihniyeti olan bi kadinin oglu ne kadar düzelebilir cunku evlerimiz alt ust birlikte yiyip içiyorduk. Kadının eli hep ustumuzdeydi anlayacağınız.

Başınıza gelenler için çok üzgünüm bende şuan boşanma aşamasındayım. Saydıklarınız hepsi benimkindede vardı. En az 10 kere annemin evine geldim ama düzelmeyince düzelmiyor. O his geçecek ama sürekli size yaşattığı kötü günleri düşünün. Çocuk daha kötü etkilenecekti. Bi insan neyse o. Bende ilk geldiğim günler kolay mı pes ettim dedim ama hele ki birde ablam yeni boşandı oda annemlerde ev öyle kalabalık ki işim yok şuan ama olacak ben geleli 20 gün oldu içimde acımıyor sanırım artık çünkü geleceğe dair onsuz planlar yapıp hayaller kuruyorum

Ay yemin ederim benim kaynanam bu ortada ne var gir evine otur diyor içki kumar aldatma şiddet psikolojik şiddet işsiz daha ne olsun diyorum abartma olur herkeste diyor

Ay yemin ederim benim kaynanam bu ortada ne var gir evine otur diyor içki kumar aldatma şiddet psikolojik şiddet işsiz daha ne olsun diyorum abartma olur herkeste diyor
Allah ıslah etsin boyle kaynanaları
Herkesi kendileri gibi zannediyorlar cahillik ya 70 lerde yaşıyo kafaları

Benim ilk gidişim dönüşü de yok 8 yilda evlilik icinde cok sans verdim ben ona.
Siz de cocuk var mı ayni hikayeyi paylasan insanlarla konusmak daha da güç veriyor.
Hele ki dediniz ya 10 kere gittim duzelmedi icim daha da rahatladı

Hata 1 ergenlik askiyla evlenmek o dönem gelene geçene aşık olunur
Hata 2 eğitimi birakmak bunu da ailenin dahi kabul etmesi (20 yaşında evlenmissin liseyi niye bıraktın anlamadim )
Hata 3 adamin bu halini bile hile evlenmek
Hata 4 bu adamdan cocuk yapmak
Hata 5 boşanmak için 8 yil beklemek goz göre göre kabul etmissiniz

Haklısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…