Hedefim 5 kilo :)

5 gun gun degil)5 gun)ilk gun patates 2ci gun Sebze boyle

Haa evet canım o diyeti biliyorum ama ben onu hiç yapmadım, bence çok sağlıksız sen de yapma. Yapacaksan bile sadece 1 defalığına yap canım :))

off keşke benim de sorunum 5 kilo olsA :KK43:((( şükredin

Çok haklısın gerçekten, ben de 2 sene önce 60dan 55e düştüm. Sonra da işte bir aydır bu kilolarıma geldim. Şimdi 60 kiloluk halimi düşününce fotograflara filan bakınca gerçekten şükrediyorum. Sen kaç kilosun canım?

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim beyaz peynir, 1 dilim kaşar, 5 zeytin, 4 ince dilim hindi salamı, 1 tatlı kaşığı yağda yumurta, 1 dilim kepek ekmeği

Ara: 2 kuru kayısı 5 badem

Öğlen: Yarım porsiyon bezelye, 1 kase yoğurt, 1 dilim kepek ekmeği

Ara: 4 kuru kayısı 7 badem

Akşam: 1 kase mercimek çorbası, 1 dilim kepek ekmeği

Toplam 1140 kalori :)) Hep bu pazar kahvaltısı keyfinden dolayı 1000i geçti ama hakettim bence :) Bu arada bugün tartı günümdü kızlar geçen haftaya göre 500 gr vermişim kilom 51.7 kilo vermem biraz yavaşladı verecek kilo azaldığı için. Ama tam gaz devam :KK9:

Super boylee devam)))
Evet canim sagliksiz oldugu belli ama kilolari hizli aldigim icin hemde diyete odaklanmak icin denicem♥

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim kepek ekmeği

Ara: Çeyrek form bisküvi

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası, fırında kabaklı mücver, 1 dilim kepek ekmeği

Ara: Diyet mozaik pasta

Akşam: Fırında karnıyarık

Toplam 950 kalori. Ve bugün bir buçuk saat spor yaptım :KK9:

Super boylee devam)))
Evet canim sagliksiz oldugu belli ama kilolari hizli aldigim icin hemde diyete odaklanmak icin denicem♥

Evet canım, sağlıksız da olsa sadece bir gaza gelme ve hemen kilo verdiğini görerek moral toparlamak için 5 günlüğüne yap. Ama daha sonra sağlıklı diyete dönersin en doğrusu bu :KK34:

Bugünki menüm:

Ara: Yarım dilim diyet mozaik kek

Öğlen: 1 kase mercimek çorbası, 1 dilim kepek ekmeği, bol salata

Ara: 4 kuru kayısı, 8 badem

Akşam: Kabaklı meze, havuçlu meze, 1 buçuk dilim kepek ekmeği

Toplam 950 kalori :KK42:

Dün yediklerimi yazdıktan sonra akşam bir arkadaşa kahveye gittim bana zorla 5 adet küçük lokum yedirtti :KK43: o yüzden dün yazdıklarıma ek olarak 200 kalori aldım... Bu da benim ilk ayımdaki ikinci kaçamağım olsun :KK43:

Bugün yediklerim ise:

Ara: 4 kuru kayısı

Öğlen: Az yağda pişmiş tavada yumurta, 1 dilim kepek ekmeği, 1 kibrit kutusu kaşar, 1 kase hazır yayla çorba

Ara: 6 badem

Akşam: 1 kase sebze çorba, yarım kase yoğurt, yağsız bol salata

Ara: 4 kuru kayısı 5 badem

Toplam kalori: 990

Bir de bugün bir buçuk saat spor yaptım yine, umarım yediğim o lokumlar erimiştir :KK5:

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim beyaz peynir, 1 dilim kepek ekmeği

Ara: 2 kuru kayısı 6 badem

Öğlen: Kepek ekmeğine ton balıklı sandviç, yağsız bol salata

Ara: 1 paket eti form

Akşam: 1 kase hazır çabuk çorba, 1 haşlanmış yumurta

Ayrıca bugün arkadaşımın doğum günü kutlaması vardı, en sevdiğim meyveli beyaz kremalı pastadan kestik ama ben tadına bile bakmadım, o sırada canım çok istedi ama şuan yemediğim için çoooooooook mutluyum :KK9:

Bugün annemle babamın evine (şehir dışında) gideceğim için akşam yazamam, bir kısmını yedim ama yiyeceklerimi hep sabahtan planladığım için bugün yediklerimi şimdiden buraya yazabilirim :) akşamüstünden itibaren yolda olacağım için son öğünüm yolda olacak, o da ancak diyet bisküvi olabilir. O yüzden bugün baya bir düzensiz olacak. Yine de kalori miktarı az, o yüzden sorun değil.

Sabah: Yarım dilim beyaz peynir, yarım dilim kaşar, 1 dilim kepekli ekmek

Ara: Yarım paket eti form

Öğlen: Kepek ekmeğine ton balıklı yarım sandviç, 3 kaşık yoğurt, 1 haşlanmış yumurta, 1 domates

Akşam: (Yola denk gelen öğünüm) 1 paket eti form, 4 kuru kayısı, 8 badem

Toplamda 805 kalori, ve okuldan çıkar çıkmaz bir buçuk saat spor yaptım :))

Bu arada bugün tartı günümdü, spordan önce tartıldım tam olarak 51,3 kiloyum. Regl olduğum için geçen haftayla aynı çıkmasını bekliyordum ama ödeme rağmen geçen haftadan 400gr eksik çıktım :)) Tam bir ayımı tamamladım diyette, 54,2 ile başlamıştım, bir ayda 2,9 kilo vermişim çooooook mutluyuuum :KK9:

Son düzenleme:
Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim beyaz peynir, 1 dilim kepek ekmeği, 1 haşlanmış yumurta, 4 zeytin, domates

Ara: yapamadım

Öğlen: annemin kepekli undan yaptığı lor böreği, 1 kase yoğurt

Ara: 1 avuç ceviz

Akşam: 1 adet ızgara balık, yağsız bol salata

Toplam 1015 kalori :))

Bugün yediklerim:

Sabah: 1 dilim peynir, 1 dilim kepek ekmeği, 1 haşlanmış yumurta, domates salatalık, 4 zeytin

Ara: 3 ceviz

Öğlen: 2 zeytinyağlı biber dolması, 1 kase yoğurt

Ara: 1 eti form, 8 badem

Akşam: Yağsız bol salata

Toplam 995 kalori, ve bir buçuk saat spor yaptım :KK9:

Elacıııım seni başlığımda görmek ne güzel :) Yedim dolmaları öğlen 2 tane. Ama dediğim gibi bundan sonra öğlen birer tane yiyeceğim yoğurtla. Akşam da salata :KK56: Neyse ki salata karnı doyuran bir şey...

esracim sana yazdiktan sonra benim cadi uyandi.. simdi cvp yaza bildim..evet oyle yap.. hem az yemis olursun hem dolmalara yazik olmaz... annen yapmistir bide... emekle bide getirmisin ta evdenn..100 kalori fazla degil yaninda az yersen hic birseyde olmaz.... sporada gidiyorsun....

X